خانه استراتژی لاتاری پاسخ به سوالات متداول در مورد لاتاری سوپرانالوتو 

پاسخ به سوالات متداول در مورد لاتاری سوپرانالوتو 

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای پاسخ به سوالات متداول در مورد لاتاری سوپرانالوتو  بسته هستند
1,716
سوپرانالوتو

لاتاری سوپرانالوتو محبوب‌ترین قرعه کشی ملی در ایتالیاست و هر هفته میلیون‌ها شرکت کننده در آن شرکت می‌کنند. در این مطلب پاسخ به برخی پرسش‌های متداول در زمینه لاتاری سوپرانالوتو را می‌بینید.

پاسخ به سوالات متداول در مورد لاتاری سوپرانالوتو

چه زمانی قرعه‌کشی برگزار می‌شود؟

قرعه‌کشی سوپرانالوتو روزهای سه‌شنبه، پنج‌شنبه و شنبه در ساعت ۲۰:۰۰ به وقت محلی برگزار می‌شود. گاهی اوقات برای جلوگیری از تداخل با تعطیلات عمومی، روزهای قرعه‌کشی تغییر می‌کند. برای آگاهی از زمان قرعه‌کشی‌های آینده که دچار تغییر زمان شده‌اند، بایستی به صفحه تاریخ مجدد قرعه‌کشی‌ها در وب‌سایت لاتاری مراجعه کرد.

قرعه‌کشی سوپرانالوتو در کجا برگزار می‌شود؟

قرعه‌کشی سوپرانالوتو در شهر رم برگزار می‌شود.

آیا امکان تماشای زنده مراسم قرعه‌کشی وجود دارد؟

مراسم قرعه‌کشی سوپرانالوتو به‌صورت زنده از تلویزیون پخش نمی‌شود، اما مراسم ضبط شده به‌صورت آنلاین از ساعت ۲۰:۲۰ روزهای سه‌شنبه، پنج‌شنبه و شنبه قابل دسترس است.

فروش بلیط چه زمانی متوقف می‌شود؟

فروش بلیط ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی، نیم ساعت قبل از قرعه‌کشی متوقف می‌شود. بازگشایی فروش بلیط برای قرعه‌کشی آینده مدت زمانی کوتاهی بعد آغاز می‌شود. توصیه می‌شود برای جلوگیری از محرومیت احتمالی بلیط را در زمان مناسب خریداری نمایید.

هزینه بازی سوپرانالوتو چقدر است؟

هزینه ورود به بازی ۱ یورو است. شما می‌توانید با اضافه کردن عدد سوپراستار که هزینه‌ای معادل ۰٫۵ یورو دارد، شانس خود برای برد و میزان جوایز پرداختی را افزایش دهید.

عدد سوپر استار چیست؟

سوپراستار یک شماره اضافی است که از یک گردونه جداگانه که شامل ۹۰ توپ است خارج می‌شود. هزینه این امکان برای هر ورود ۰٫۵ یورو است که به شما شانس بیشتری برای بردن و افزایش مقدار جوایز می‌دهد.

اعداد لاتاری

آیا می‌توان از شماره‌های مشابه برای اعداد اصلی و عدد سوپراستار استفاده کرد؟

بله، از آنجایی‌که سوپراستار از مجموعه جداگانه‌ای از اعداد به نسبت شماره‌های اصلی استخراج می‌شود، امکان انتخاب اعداد مشابه برای شماره‌های اصلی و سوپراستار وجود دارد.

سوپر بونوس چیست؟

اگر اعداد انتخابی شما با شش شماره اصلی و عدد سوپراستار مطابقت داشته باشد، علاوه بر دریافت جک‌پات سوپرانالوتو ، یک پاداش ۲ میلیون یورویی هم دریافت می‌کنید که سوپربونوس خوانده می‌شود. هم‌چنین اگر پنج عدد انتخابی، عدد سوپراستار و عدد جولی با اعداد برنده مطابقت داشته باشد باز هم برنده سوپربونوس می‌شوید که این‌بار شامل جایزه مطابقت ۵+ و پاداش ۱ میلیون یورویی خواهد بود.

پاداش سوپربونوس مطابقت ۶ عدد اصلی و سوپراستار اخیراً به یک برنده پرداخت شده است، در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۶، یک بازیکن از ویبو والنتیا در کالابریا موفق شد بر احتمال ۱ به ۵۶ میلیارد غلبه کرده و جایزه ۱۶۵٫۵ میلیون یورویی را تصاحب کند. این جایزه شامل ۱۶۳٫۵ میلیون یورو جک‌پات و ۲ میلیون یورو پاداش بود.

جولی چیست؟

پس از این‌که ۶ شماره اصلی از گردونه قرعه‌کشی خارج شدند، یک شماره اضافی از میان ۸۴ شماره باقی‌مانده خارج می‌شود. این توپ بونوس جولی نام دارد. جولی یک شانس اضافه برای کسب جایزه فراهم می‌کند و در هنگام خرید بلیط نیازی به هزینه اضافی برای دریافت آن وجود ندارد. البته فراموش نکنید که شما در هنگام خرید بلیط شماره جولی را انتخاب نمی‌کنید.

برد سریع چیست؟

برد سریع یک بازی تکمیلی است که شانس کسب جایزه در هنگام خرید بلیط سوپرانالوتو را فراهم می‌سازد. یک مربع جادویی روی هر بلیط چاپ می‌شود که شامل چهار عدد است و اگر هر چهار شماره در اعداد انتخابی شما موجود باشد برنده ۲۵ یورو می‌شوید.

اگر یک برنده جایزه فوری هستید، بلیط خود را تا زمان برگزاری قرعه‌کشی اصلی سوپرانالوتو نگه دارید تا ببینید که آیا با سایر جوایز تطابق دارد یا خیر.

رافل سوپرانالوتو چیست؟

رافل سوپرانالوتو در زمان‌های مختلفی در طول سال برگزار شده و تعدادی جایزه ۱ میلیون یورویی تضمین شده در قرعه‌کشی‌های مشخصی ارائه می‌کند. هر بازیکنی که در این مناسبت‌ها بلیط سوپرانالوتو و سوپراستار خریداری کرده باشد در قرعه‌کشی رافل وارد می‌شود، جایی‌که همه‌ی جوایز رافل به‌صورت تضمین شده برنده خواهند داشت.

کدام مناطق بیشترین برنده جک‌پات سوپرانالوتو  را داشته است؟

وقتی صحبت از سوپرانالوتو باشد کامپانیا خوش شانس‌ترین منطقه است. در مجموع ۱۸ برنده جک‌پات از این منطقه بوده‌اند، لاتزیو با ۱۶ برنده جک‌پات در مقام دوم و امیلیا رومانیا با ۱۲ برنده در جایگاه سوم قرار می‌گیرند.

لاتاری سوپرانالوتو

بازیکن برنده چگونه می‌تواند جایزه خود را مطالبه کند؟

نحوه مطالبه جایزه سوپرانالوتو بستگی به چگونگی انجام بازی و میزان جایزه‌ دارد. برای اطلاع دقیق باید به صفحه مربوطه در وب‌سایت سوپرانالوتو مراجعه کنید.

اولین قرعه‌کشی سوپرنالوتو در چه زمانی برگزار شد؟

اولین قرعه‌کشی سوپرانالوتو در چهارشنبه سوم دسامبر ۱۹۹۷ برگزار گردید. سوپرانالوتو جایگزین لاتاری انالوتو شد که برای بیش از چهار دهه در حال برگزاری بود.

چگونه می‌توان برنده جایزه در سوپرانالوتو شد؟

سوپرانالوتو در مجموع ۱۵ سطح جایزه شامل برد سریع و گزینه سوپراستار دارد. احتمال کلی برنده شدن تقریباً ۱ به ۱۶ است. جوایز را می‌توان با تطابق یک یا چند شماره کسب کرد اما جک‌پات به بازیکنانی تعلق می‌گیرد که هر ۶ عدد اصلی را درست پیش‌بینی کرده باشند. هم‌چنین یک جایزه فوری نیز وجود دارد که به سادگی با خرید بلیط شرکت در قرعه‌کشی می‌توان برنده آن شد.

بزرگترین جک‌پات سوپرانالوتو که تاکنون برنده داشته است کدام بوده است؟

بزرگترین برد در تاریخ سوپرانالوتو روز شنبه سی‌ام اکتبر سال ۲۰۱۰ رخ داد، زمانی که یک سندیکا متشکل از ۷۰ بازیکن که در میلان تشکیل شده بود شش شماره اصلی را به درستی پیش‌بینی کرده و صاحب ۱۷۷٫۷ میلیون یورو جایزه شد.

بزرگترین بردی که توسط یک‌ بازیکن در بخت‌آزمایی سوپرانالوتو کسب شده روز پنج‌شنبه ۲۷ اکتبر ۲۰۱۶ بود که یک شخص ناشناس از ویبو والنتیا در کالابریا برنده جک‌پات ۱۶۳٫۵ میلیون یورویی و ۲ میلیون یورویی سوپربونوس شد که از مطابقت شش شماره اصلی و عدد سوپراستار حاصل شد.

آیا سوپرانالوتو داراری محدودیت سقف جک‌پات یا تعداد انتقال جک‌پات است؟

سوپرانالوتو محدودیتی برای سقف جک‌پات یا تعداد دفعاتی که جک‌پات می‌تواند به دور بعدی منتقل شود ندارد. این یعنی افزایش مقدار جایزه جک‌پات می‌تواند آن‌قدر ادامه یابد تا در نهایت یک‌ بازیکن بتواند به‌درستی تمام ۶ عدد اصلی را حدس بزند.

طولانی‌ترین دوره بدون برنده جک‌پات چقدر بوده است؟

بیشترین فاصله بین دو برنده جک‌پات سوپرانالوتو ۲۰۰ مراسم قرعه‌کشی به‌طول انجامید. این دوره از پنج‌شنبه ۱۶ جولای ۲۰۱۵ آغاز و تا ۶۷ هفته بعد یعنی پنج‌شنبه ۲۷ اکتبر ۲۰۱۶ به‌طول انجامید. در این روز یک شرکت کننده با مطابقت شش عدد اصلی با اعداد خارج شده از گردونه، برنده جک‌پات ۱۶۵٫۵ میلیون یورویی شد.

آیا حداقلی برای جک‌پات سوپرانالوتو وجود دارد؟

سوپرانالوتو دارای یک صندوق ذخیره برای تضمین حداقل جک‌پات ۲ میلیون دلاری است. با این حال پس از اختصاص یافتن جک‌پات به یک برنده، جک‌پات دور بعد معمولاً بیش از این مقدار است.

احتمال برد در سوپرانالوتو چقدر است؟

احتمال برد جک‌پات سوپرانالوتو ۱ به ۶۲۲،۶۱۴،۶۳۰ است. به‌طور کلی شانس بردن هر جایزه‌ای در صورت استفاده از گزینه سوپراستار، ۱ به ۱۶ است.

آیا محدودیت سنی برای شرکت در لاتاری سوپرانالوتو وجود دارد؟

حداقل سن مجاز برای شرکت در سوپرانالوتو ۱۸ سال است. بازیکنان کمتر از ۱۸ سال مجاز به شرکت در قرعه‌کشی یا مطالبه هر نوع جایزه‌ای نخواهند بود.

مالیات در لاتاری

آیا به جوایز سوپرانالوتو مالیات تعلق می‌گیرد؟

هر جایزه‌ای بیش از ۵۰۰ یورو مشمول مالیات ۱۲% است.

زمان مطالبه برد در صورت برنده شدن در سوپرانالوتو چقدر است؟

همه جوایز سوپرانالوتو باید ظرف مدت ۹۰ روز از تاریخ ثبت شده بر روی بلیط مطالبه شوند.

آیا برندگان جوایز سوپرانالوتو می‌توانند ناشناس باقی بمانند؟

 هیچ تعهدی برای اعلام برد به‌صورت عمومی وجود ندارد و برندگان می‌توانند از امکان ناشناس ماندن استفاده کنند.

آیا امکان شرکت در سوپرانالوتو از خارج از ایتالیا وجود دارد؟

بله. اگر در ایتالیا زندگی نمی‌کنید امکان شرکت آنلاین در سوپرانالوتو از طریق وب‌سایت‌های آنلاین لاتاری وجود دارد.

منبع: سوپرانالوتو دات نت

بیشتر بخوانید: 

پدر آینده سوئیسی برنده جایزه ۲۰,۷۷۵.۶۴ یورویی سوپرانالوتو شد!

بخت آزمایی سوپرانالوتو و سلبریتی‌ها

همه آنچه باید درباره لاتاری سوپرانالوتو ایتالیا بدانید

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…