خانه استراتژی لاتاری با عدد جولی در لاتاری سوپرانالوتو آشنا شوید

با عدد جولی در لاتاری سوپرانالوتو آشنا شوید

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای با عدد جولی در لاتاری سوپرانالوتو آشنا شوید بسته هستند
997
لاتاری سوپرانالوتو

آیا تا به حال نام عدد جولی به گوشتان خورده است؟ اگر از طرفداران لاتاری محبوب ایتالیا سوپرانالوتو هستید در این مقاله با ما همراه باشید تا با یکی از ویژگی‌های سودآور این لاتاری آشنا شوید.

در لاتاری جذاب سوپرانالوتو، بازیکنان علاوه بر انتخاب شش عدد اصلی سوپرانالوتو و یک عدد سوپراستار اختیاری، یک فرصت اضافه برای برنده شدن با عدد جولی دارند. جولی این امکان را به بازیکنانی که پنج عدد اصلی برنده را درست انتخاب کرده‌اند می‌دهد که ارزش جایزه خود را افزایش دهند.

عدد جولی در لاتاری سوپرانالوتو چگونه عمل می‌کند؟

جولی از همان گردونه انتخاب شماره‌های اصلی خارج می‌شود. بازیکنانی که شش شماره انتخابی‌شان با ۵ شماره اصلی و عدد جولی مطابقت داشته باشد، برنده جایزه ردیف «۵ + جولی» می‌شوند که به ۵ + ۱ معروف است.

برخلاف سوپراستار، بازیکنان شماره جولی را در فرم انتخاب شماره‌ها وارد نمی‌کنند. جولی فقط زمانی معتبر است که پنج شماره انتخابی بازیکن با شماره‌های خارج شده از گردونه مطابقت داشته باشد. هیچ جایزه‌ای برای مطابقت جولی و چهار شماره و یا تطابق جولی و سایر ردیف‌ها به بازیکن تعلق نمی‌گیرد.

باید بدانید هزینه اضافی‌ای برای شرکت در بخش جولی اخذ نمی‌شود.

جوایز جولی

جایزه ۵ + ۱ همیشه به‌شکل قابل ملاحظه‌ای بیش از جایزه بخش مطابقت ۵ عدد است و معمولاً ارزشی معادل چند صد هزار یورو دارد. علاوه بر این، اگر تصمیم به افزودن گزینه سوپراستار بگیرید و جولی و سوپراستار و ۵ شماره اصلی را درست انتخاب کرده باشید، یک جایزه بونوس ۱ میلیون یورویی روی جایزه سطح ۵ + ۱ نصیب‌تان می‌شود.

در جدول زیر احتمال برد و میانگین جوایز بازیکنانی که پنج شماره اصلی و جولی یا پنج شماره اصلی و جولی و سوپراستار را در لاتاری سوپرانالوتو  به‌درستی انتخاب کرده‌اند می‌بینید:

میانگین مقدار جایزه در هر قرعه‌کشی

جایزه احتمال برد

مطابقت

۵۹۱،۴۶۵ یورو

جایزه جولی + ۵ ۱ به ۱۰۳،۷۶۹،۱۰۵

جولی + ۵

۱،۵۹۱،۴۶۵ یورو

۱ میلیون یورو + جایزه جولی + ۵ ۱ به ۹،۳۳۹،۲۱۹،۴۵۰

سوپراستار + جولی + ۵

  • اگر چندین برنده در بخش اول وجود داشته باشد، جایزه اعلام شده به‌طور مسای تقسیم می‌شود. در شرایط استثنایی، اگر ارزش جوایز برنده شده از موجودی صندوق جایزه و صندوق ذخیره فراتر رود، ممکن است جایزه تقسیمی کمتر از میزان اعلام شده باشد.
  • میانگین مبلغ جایزه با استفاده از نتایج به‌دست آمده از قرعه‌کشی‌های بین تاریخ‌ دوم فوریه ۲۰۱۶ تا ۱۳ آگوست ۲۰۱۹ محاسبه شده است. این مقادیر نشان‌دهنده‌ی ارزش جوایز قرعه‌کشی‌های بعدی نیست.

منبع: سوپرانالوتو

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا ذهن‌آگاهی بهترین راه برای برنده شدن در لاتاری است؟

ذهن‌آگاهی چیست و چگونه می‌تواند به شما برای برنده شدن در لاتاری کمک کند؟ ذهن‌آگاهی در مورد…