خانه برندگان لاتاری ناکامی کلاهبرداران لاتاری رقابت‌های گلف مسترز آگوستا

ناکامی کلاهبرداران لاتاری رقابت‌های گلف مسترز آگوستا

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ناکامی کلاهبرداران لاتاری رقابت‌های گلف مسترز آگوستا بسته هستند
611
گلف مسترز آگوستا

در ماه ژوئن ۲۰۱۹، یک خانواده اهل تگزاس به ارتکاب جرم فدرال با عنوان حقه و نقشه مبنی بر سرقت هویت افراد برای دریافت نشان‌های رقابت‌های گلف مسترز آگوستا* مجرم شناخته شدند.

* آگوستا یکی از چهار تورنومنت مهم فصل رقابت‌های گلف و معتبر‌ترین مسابقه مسترز این رشته ورزشی در سطح جهان است که هر سال ابتدای ماه آوریل در باشگاه ملی گلف آگوستا واقع در ایالت جورجیا در آمریکا برگزار می شود.

کلاهبرداری لاتاری رقابت‌های گلف مسترز آگوستا

در شهر تورنومنت آگوستا، استفن فریمن (Stephen Freeman) نزد دادگاه منطقه‌ای امریکا حاضر شد تا جرم تبانی در انجام کلاه برداری از طریق ایمیل را بپذیرد. در بخشی از دادخواست مجرمیت مدت ۳ سال حبس در زندان فدرال برای او توافق شد.

خواهر و والدین فریمن هم به همین جرم مجرم شناخته شدند. با این وجود دادخواست آنها شامل زندان نبود. بر اساس گفته دفتر دادستانی ایالات متحده بابی کریستین (Bobby Christine)، این ۴ نفر مجبور به پرداخت جبران خسارتی بیش از ۲۷۵ هزار دلار خواهند بود.

کریستین دادستان امریکایی منطقه جنوبی منطقه جورجیا، در بیانیه‌ای اعلام کرد که «این کلاهبرداران سودجو تصور کردند که در سرقت سیستم سخاوتمندانه بلیط لاتاری ملی آگوستا برای راضی کردن حرص و طمع خود موفق بوده‌اند.»

بر مبنای مدارک ارائه شده به دادگاه، این خانواده از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ اسامی افراد را از یک لیست انبوه آدرس پستی برای ایجاد حساب تقلبی در لاتاری نشان مسترز به دست می‌آوردند. آنها آدرس‌های ایمیل غیر واقعی برای این افراد ساخته و زمانی که آنها برنده نشان می‌شدند از هویت‌های غیر واقعی آنها با استفاده از گواهی‌نامه رانندگی، قبض‌های مصرفی و برگه‌های اعلامیه حساب بانکی اعتباری آنها برای تماس با مقامات ملی آگوستا استفاده می‌کردند تا بلیط‌های مسابقات گلف مسترز آگوستا به آدرس‌های مختلف ارسال شوند.

سپس اعضای این خانواده این نشان‌ها را از طریق بازار سیاه برای کسب سود می‌فروختند.

رقابت های مسترز گلف

کریستین در ماه آوریل اعلام کرد: «مسترز یکی از رویداد‌های ورزشی بزرگ در دنیا است و بلیط‌های این تورنومنت توسط دریافت کنندگان خوش شانس آن بسیار ارزشمند است.»« استفاده از دوز وکلک برای سیستم لاتاری ملی آگوستا زشت و ناپسند است و کسانی که از قوانین پیروی کرده‌اند به امید آنکه برنده بلیط شوند استحقاق بیشتری دارند تا این که شانسشان توسط کلاهبرداران سودجو از بین رود.»

هر ۴ مجرم هم اکنون نزد دادگاه فدرال منتظر محاکمه هستند که می‌توانند شرایط توافق نامه دادخواست را قبول یا رد کنند.

منبع: اسپورتس دات یاهو

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

راز خوش شانسی : عادات افراد خوش شانس

از لحاظ شخصیتی انواع مختلفی از انسان وجود دارد: افرادی که کائنات به طور روزانه به آن‌ها لب…