خانه استراتژی لاتاری لاتاری تاندربال را بیشتر بشناسید

لاتاری تاندربال را بیشتر بشناسید

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای لاتاری تاندربال را بیشتر بشناسید بسته هستند
1,223
لاتاری تاندربال

تاریخ آغاز لاتاری تاندربال (ThunderBall) به سال ۱۹۹۹ باز می‌گردد که اولین مراسم قرعه‌کشی در روز شنبه ۱۲ ژوئن برگزار شد. از سال ۲۰۰۲ یک قرعه‌کشی اضافی در چهارشنبه هر هفته به لاتاری تاندربال اضافه شد. از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۲ شماره‌های برنده از بین اعداد ۱ تا ۳۴ انتخاب می‌شدند و یک عدد اضافی که باید با شماره تاندربال مطابقت می‌داشت.

لاتاری تاندربال

با این حال، شما به دلیل تطبیق عدد تاندربال هیچ جایزه‌ای برنده نمی‌شدید. برای تطبیق یک عدد جدا از شماره تاندربال، ۵ پوند جایزه داده می‌شد، ۱۰ پوند برای تطبیق دو عدد اضافی و غیره. هرچه تعداد شماره‌های بلیط با اعداد خارج شده از گردونه مطابقت بیشتری داشت برداشت شما بیشتر می‌شد. پیش از معرفی قرعه‌کشی چهارشنبه‌ها در سال ۲۰۰۲ در لاتاری تاندربال، جایزه برتر یا جک‌پات برای مطابقت با شماره تاندربال و ۵ عدد اصلی، ۱۲۵۰۰۰ پوند بود.

در نوامبر ۲۰۰۹، ماشین‌های قرعه‌کشی هالوژن (Smartplay Halogen II)، برای استفاده در مراسم قرعه کشی تاندربال به خدمت گرفته شدند. چندین تغییر در لوتوی تاندربال در ماه می سال ۲۰۱۰ اعلام شد که شامل افزایش ۵ شماره به ۳۴ عدد اصلی و افزایش مبلغ جک‌پات به ۵۰۰،۰۰۰ پوند بود. علاوه بر این یک سطح دیگر به سطوح جوایز اضافه شد تا بازیکنان بیشتری بتوانند فقط برای تطبیق دادن شماره تاندربال جوایزی را کسب کنند.

در روز جمعه ۱۴ می ۲۰۱۰، یک قرعه‌کشی دیگر به تاندربال اضافه شد. از آن زمان، سه مراسم قرعه‌کشی به‌صورت هفتگی ترتیب داده شده و هم‌چنان ادامه دارد. بنابراین، شما این فرصت را دارید که با سرمایه‌گذاری ۱ پوندی شانس خود را برای کسب جایزه برتر امتحان کنید.

آخرین تغییر در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۸ معرفی شده است، قرعه‌کشی‌های جدید هفته‌ای چهار بار (سه شنبه، چهارشنبه، جمعه و شنبه) برگزار می‌شوند.

تاندربال

تغییرات لاتاری تاندربال در طول سال‌های برگزاری

پس از اولین قرعه‌کشی که در تاریخ ۱۲ ژوئن ۱۹۹۹ برگزار شد، تاندربال در طی این سال‌ها شاهد تغییرات بسیاری بوده است. این موارد را می توان به شرح زیر خلاصه کرد:

  • علاوه بر قرعه کشی معمول روزهای شنبه، یک قرعه‌کشی چهارشنبه در سال ۲۰۰۲ اضافه شد.
  • در نوامبر سال ۲۰۰۹ بود که ماشین های جدید قرعه کشی Smartplay Halogen II معرفی شدند.
  • در سال ۲۰۱۰ لاتاری شاهد تغییرات متعددی بود که شامل افزایش تعداد توپ‌ها از ۳۴ به ۳۹، جک‌پات‌ها از ۲۵۰،۰۰۰ به ۵۰۰،۰۰۰ پوند و معرفی جایزه جدیدی برای مطابقت با عدد تاندربال بود.
  • یکی دیگر از مهم‌ترین موارد دیگر در همان سال، معرفی قرعه کشی جمعه بود.
  • در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۸، قرعه کشی جدید سه‌شنبه معرفی شد.

تاندربال امروز چگونه کار می‌کند؟

برای بردن جک‌پات، شما باید ۵ عدد اصلی را از بین اعداد ۱ تا ۳۹ انتخاب کنید. هم‌چنین باید ۱ عدد تاندربال را از میان اعداد ۱ تا ۱۴ برگزینید. برای شرکت در قرعه‌کشی، باید بلیطی با هزینه ۱ پوند را خریداری کنید.

برای گرفتن چک ۵۰۰،۰۰۰ پوندی تمام شماره‌های بلیط شما باید با تمام ۵ شماره اصلی انتخاب شده توسط دستگاه مطابقت داشته باشند. علاوه بر این، باید با شماره تاندربال هم مطابقت داشته باشید. شما به‌خاطر تطبیق عدد تاندربال حداقل ۳ پوند برنده می‌شوید. در مورد احتمال برد اگر بخواهید اطلاعاتی کسب کنید باید بدانید که شما احتمال ۱ به ۱۴ برای کسب جایزه ۳ پوندی دارید برای جوایز بالاتر، احتمال برد جک‌پات ۵۰۰،۰۰۰ پوندی برابر با ۱ به ۸،۰۶۰،۵۹۸ است.

شما باید ۱۶ سال سن داشته باشید تا واجد شرایط خرید بلیط یا اسکرچ کارت برای شرکت در لاتاری‌های تاندربال، لوتوی انگلستان و یورومیلیونز شوید.

منبع: لوتو مگ

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

زندگی مانند یک برنده لاتاری : چگونه امروز خوشحال باشیم

همۀ ما انسان‌ها زمانی به این فکر فرو می‌رویم که اگر ناگهان برنده لاتاری شویم زندگی ما چگون…