خانه استراتژی لاتاری راهنمای کامل لاتاری برزیل ؛ کدام لاتاری را انتخاب کنیم؟

راهنمای کامل لاتاری برزیل ؛ کدام لاتاری را انتخاب کنیم؟

2 دقیقه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راهنمای کامل لاتاری برزیل ؛ کدام لاتاری را انتخاب کنیم؟ بسته هستند
1,567
لاتاری برزیل

راهنمای کامل لاتاری برزیل به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که دفعه بعد در کدام لاتاری هیجان‌انگیز لاتین بازی کنید. هر لاتاری برزیلی روش خاص خود را دارد، بنابراین به خواندن ادامه دهید تا هر آن‌چه را که باید بدانید پیدا کنید، از جمله قوانین بازی، احتمال برد جک‌پات، سوابق جک‌پات و موارد دیگر.

راهنمای کامل لاتاری برزیل

در حال حاضر پنج لاتاری فوق‌العاده با ارزش و بی‌نظیر در برزیل برگزار می‌شود. اگر دنبال جک‌پات‌های عظیم باشید، Mega Sena و Quina بهترین هستند. اگر برد آسان می‌خواهید، Lotofácil یا Dupla Sena را امتحان کنید که تاکنون بهترین احتمال برد را عرضه کرده‌اند. برای یک تجربه بازی منحصر به فرد و البته با ارزش، Dia De Sorte با فرمت انتخاب شماره جالب آن شما را وسوسه می‌کند.

نام لاتاری

رتبه

Mega Sena

رتبه یک

Quina

رتبه دوم

lotofacil

رتبه سوم

Dupla Sena

رتبه چهارم

Dia De Sorte

رتبه پنجم

کدام یک از لاتاری‌های برزیل برای برد آسان‌ترین است؟

اگرچه همه ما بزرگ‌ترین جک‌پات را می‌خواهیم، اما گاهی اوقات بازی در یک لاتاری با بهترین احتمال برد راهی عالی برای کسب سریع جوایز است. بنابراین وقتی نوبت به برنده شدن در لاتاری برزیل می‌رسد، کسی نمی‌توانید Lotofácil را شکست دهد. طیف بسیار کوچک و انتخاب اعداد بسیار، باعث برنده شدن در این لاتاری لاتین می‌شود. اگر جوایز بهتر با احتمال برد عالی می‌خواهید، ویژگی قرعه‌کشی دوگانه Dupla Sena در واقع فرصتی دیگر برای برد بزرگ به شما می‌دهد.

لاتاری

مطابقت

احتمال برد

Mega Sena

۶/۶۰

۱:۵۰,۰۶۳,۸۵۶

Dia De Sorte

۷/۳۱ + PB ۱/۱۲

۱:۳۱,۵۵۴,۹۰۰

Quina

۵/۸۰

۳۱،۵۵۴،۹۰۰ : ۱

Dupla Sena

۶/۵۰

۱۵،۸۹۰،۷۰۰ : ۱

Lotofacil ۱۵/۲۵

۳،۲۶۸،۷۶۰ : ۱

آیا جوایز لاتاری برزیل مشمول مالیات می‌شوند؟

در حالی‌که بردهای لاتاری برزیل از لحاظ فنی مشمول ۱۳.۸% مالیات می‌شوند، جوایز اعلام شده قبل از لاتاری دقیقاً همان چیزی است که شما هنگام برنده شدن در جک‌پات دریافت خواهید کرد،Caixa Econômica Federal ، اپراتور رسمی لاتاری دولتی برزیل، مبلغ جایزه را پس از کسر مالیات اعلام می‌کند، بنابراین کل مبلغ جایزه‌ای را که برای آن بازی کرده‌اید دریافت خواهید کرد.

آیا بازیکنان می‌توانند به‌صورت آنلاین در لاتاری‌های برزیل شرکت کنند؟

بازیکنان می‌توانند از سراسر دنیا به‌صورت آنلاین در لاتاری‌های برزیل شرکت کنند. وب‌سایت‌های واسط معتبر به شما این امکان را می‌دهند تا در یک محیط امن و مطمئن در لاتاری‌های مورد علاقه خود شرکت کنید.

مگا سنا

Mega Sena

اگر می‌خواهید بدانید که کدام لاتاری را برای شروع انتخاب کنید، بیشتر افراد به یک دلیل جالب به طور خودکار Mega Sena را توصیه می‌کنند. Mega Sena که در سال ۱۹۹۶ تأسیس شده، تاکنون سخاوتمندترین لاتاری در برزیل است و هرگز در تحت تأثیر قرار دادن طرفداران لاتاری در سرتاسر جهان ناکام نشده است. این الماس برزیلی هم‌چنین به دلیل سیستم قرعه‌کشی منحصر به‌فرد خود مشهور است. ۶ عدد برنده از دو قفس برداشته می‌شوند و به منظور ایجاد عدد اعشاری ۲ رقمی از طیف اعداد ۱ تا ۶۰ و به‌صورت جفتی انتخاب می‌شوند. قفس اول دارای توپ‌هایی با اعداد از صفر تا ۵ است در حالی که در قفس دوم شماره‌های از صفر تا ۹ قرار دارند. هر شماره برنده با انتخاب یک شماره از قفس اول و سپس یک عدد از قفس دوم برای ایجاد یک شماره برنده دو رقمی ساخته می‌شود. این ادامه می‌یابد تا زمانی که همه شش عدد برنده ۲ رقمی از قرعه خارج شوند. ۴۶% از درآمد فروش بلیط به برندگان پرداخت می‌شود که ۳۵% از این موارد صرفاً به جایزه جك‌پات اختصاص می‌یابد. ۵۴% مابقی برای دولت و سایر هزینه‌های مربوط به لاتاری صرف می‌شود و هر آن‌چه که باقی می‌ماند در برنامه‌های آموزشی و اقتصادی-اجتماعی سراسر برزیل هزینه می‌شود.

نحوه بازی Mega sena

Mega Sena، با حدس زدن ۶ عدد از گستره اعداد ۱ تا ۶۰ بازی می‌شود. جک‌پات شروع برای این لاتاری برزیل ۳ میلیون رئال (تقریباً ۷۵۰۴۰۰ دلار) است که به سرعت با هر قرعه‌کشی رشد می‌کند. هر لاتاری هم‌چنین شامل ۲ سطح جوایز اضافی برای بازیکنانی است که بتوانند ۴ یا ۵ شماره برنده را درست حدس بزنند. عدد کوچک‌تر سطوح جوایز در حالی که ممکن است ناخوشایند به نظر برسد، در واقع بدان معنی است که پرداخت‌ها بسیار بیشتر از یک لاتاری سنتی است که معمولاً حداقل دارای ۴ یا ۵ سطح جوایز است. با چک کردن صفحه نتایج Mega Sena ‌بعد از هر قرعه‌کشی، می‌توانید دریابید که آیا جایزه‌ای کسب کرده‌اید یا خیر.

جایزه

مطابقت صحیح اعداد

جایزه ۱

۶

جایزه ۲

۵

جایزه ۳

۴

لاتاری Mega Sena چهارشنبه و شنبه ساعت ۲۰:۰۰ به وقت محلی برگزار می‌شود.

Mega Da Virada

طرفداران Mega Sena از سراسر جهان منتظر این جک‌پات باورنکردنی تقویت شده Mega Sena در تمام سال هستند. این قرعه‌کشی بزرگ Mega Da Virada هر ۳۱ دسامبر برای جشن عید سال نو به روی صحنه می‌رود. این لاتاری به‌خاطر شکستن مداوم رکورد جک‌پات Mega Sena شناخته می‌شود. جایزه قرعه‌کشی سال ۲۰۱۷ به ۳۰۶ میلیون رئال (۷۶.۹ میلیون دلار) رسید. بودجه جک‌پات Mega Da Virada با اختصاص ۵% از درآمد حاصل از قرعه‌کشی‌های منظم سالانه تأمین می‌شود.

۱۰ جایزه برتر جک‌پات Mega Sena

جک‌پات‌های Mega Sena بسیار بزرگ هستند، به‌طوری که ۱۰ جک‌پات بزرگ در کل برزیل مربوط به این لاتاری هستند. لازم به ذکر است که ۹ جک‌پات از ۱۰ جک‌پات‌ ذکر شده ناشی از افزایش فوق العاده Mega Da Virada است. جوایز برتر به دلیل محبوبیت ملی و بین‌المللی قرعه‌کشی فوق‌العاده در طی ‌‌سال‌ها بیشتر و بیشتر شده است.
تاریخ جک‌پات
۳۱ دسامبر ۲۰۱۷؛ ۳۰۶.۷ میلیون رئال
۳۱ دسامبر ۲۰۱۸؛ ۳۰۲.۵ میلیون رئال
۱۱ می ۲۰۱۹؛ ۲۸۹ میلیون رئال
۳۱ دسامبر ۲۰۱۴؛ ۲۶۳ میلیون رئال
۳۱ دسامبر ۲۰۱۵؛ ۲۴۶ میلیون رئال
۳۱ دسامبر ۲۰۱۲؛ ۲۴۴.۸ میلیون رئال
۳۱ دسامبر ۲۰۱۳؛ ۲۲۴.۷ میلیون رئال
۳۱ دسامبر ۲۰۱۰؛ ۱۹۴ میلیون رئال
۳۱ دسامبر ۲۰۱۱؛ ۱۷۷.۶ میلیون رئال
۳۱ دسامبر ۲۰۰۹؛ ۱۴۵ میلیون رئال

Dupla Sena

Dupla Sena دومین لاتاری برزیل است. این بازی توسط Caixa Econômica Federal اندکی پس از موفقیت نجومی Mega Sena برگزار شد و در سال ۲۰۰۱ نیز شروع به برگزاری قرعه‌کشی کرد. جکپات‌های Dupla Sena از ۱۵۰،۰۰۰ تا ۵۰۰،۰۰۰ رئال شروع می‌شوند و برای خوشحالی برندگان، معمولاً پس از میلیونی شدن رقم جایزه، برنده پیدا می‌کنند. کلمه «دوپلا» اشاره به ویژگی منحصر به فردی است که لاتاری در هر قرعه‌کشی ۲ مجموعه اعداد برنده را انتخاب می‌کند. هر ورودی لاتاری به طور خودکار در دو قرعه کشی متوالی وارد شده و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد که برنده جک‌پات یا یکی از ۳ سطح جوایز اضافی در هر یک از ۳ قرعه‌کشی‌ هفتگی لاتاری شوند.

نحوه بازی Dupla Sena

برای شرکت در لاتاری Dupla Sena، بازیکنان باید ۶ عدد را از طیف اعداد ۱ تا ۵۰ انتخاب کنند. شما دو شانس بردن جک‌پات را با تطبیق هر ۶ عدد برنده در دو لاتاری متوالی در طول یک هفته دارید. جک‌پات Dupla Sena به طور مرتب منتقل می‌شود تا زمانی که ارزش جک‌پات به رقم میلیونی برسد. بزرگ‌ترین جک‌پات Dupla Sena در ۲۰ آوریل ۲۰۱۹ یعنی روز عید پاک قرعه‌کشی شد. این جک‌پات به ۲۵ میلیون رئال (۶.۳ میلیون دلار آمریکا) افزایش یافته بود. بزرگ‌ترین جک‌پات در یک قرعه‌کشی نرمال به ارزش ۱۶.۴ میلیون دلار رئال (۴.۱۳ میلیون دلار) بود و در اکتبر ۲۰۱۹ به برنده اهدا شد. ۳ سطح جوایز ثانویه لاتاری را می‌توان با تطبیق ۵، ۴ یا ۳ عدد از بین اعداد انتخاب شده کسب کرد.

جایزه

پیش بینی صحیح اعداد

جایزه ۱

۶

جایزه ۲

۵

جایزه ۳

۴

جایزه ۴

۳

لاتاری Dupla Sena در روزهای سه شنبه، پنجشنبه و شنبه ساعت ۲۰:۰۰ به وقت محلی برگزار می‌شود.

Dupla de Pascoa

به افتخار عید پاک، Dupla Sena روز شنبه قبل از یکشنبه عید پاک یک ابر قرعه‌کشی با جک‌پات تقویت شده ۲۵ میلیون رئالی (۶.۳ میلیون دلار) برگزار می‌کند. این قرعه‌کشی ویژه دقیقاً مانند یک لاتاری معمولی Dupla Sena بازی می‌شود، تنها تفاوت این است که برندگان جک‌پات به جای ۳۰% معمول، ۴۶% از بودجه اختصاص یافته به جایزه افزایشی را به خانه می‌برند. Dupla Sena تنها کسی نیست که عید پاک را به روشی خاص جشن می‌گیرد، SuperEnalotto هم‌ یک لاتاری عید پاک در کنار لاتاری معمول خود دارد که در سال ۲۰۱۹ به ۱۰۰ بازیکن ۱۰۰،۰۰۰ یورو اهدا می‌کند.

Quina

Quina

Quina در سال ۱۹۹۴ توسط Caixa Econômica Federal، تأسیس شد و اولین لاتاری برزیل است که در آن بازیکنان می‌توانند به جای تکیه بر سیستم رافل یا قرعه‌کشی، شماره‌های خود را انتخاب کنند. این لاتاری هفته‌ای شش روز مراسم قرعه‌کشی برگزار می‌کند و جک‌پات آغازین ۶۰۰،۰۰۰ رئالی (تقریباً ۱۰۵.۹۴۵ دلار آمریکا) را به بازیکنان پیشنهاد می‌دهد که تا زمان برنده شدن معمولاً ارزش میلیونی پیدا می‌کند.

نحوه بازی Quina

برای بازی آنلاین Quina، بازیکنان باید ۵ عدد را از محدوده اعداد ۱ تا ۸۰ انتخاب کنند. در حالی‌که احتمال برنده در مقایسه با دیگر لاتاری‌های برزیل کاملاً پایین است (۱ به ۲۴۰،۰۴۰،۰۱۶)، جک‌پات‌ها به دلیل فراوانی قرعه‌کشی‌ها معمولاً طی یک یا دو هفته صاحب برنده می‌شوند. اگر چه جک‌پات آغازین ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما در ۹ آگوست ۲۰۱۸، Quina به رکورد ۱۷.۵۸ میلیون رئالی (۴.۶ میلیون دلار آمریکا) دست پیدا کرد. بازیکنان Quina هم‌چنین می‌توانند با حدس زدن ۴ ، ۳ یا ۲ عدد از شماره‌های انتخاب شده در قرعه‌کشی، برنده‌ یکی از ۳ سطح جوایز ثانویه شوند.

جایزه

مطابقت

جایزه ۱

۵

جایزه ۲

۴

جایزه ۳

۳

جایزه ۴

۲

لاتاری Quina هر دوشنبه تا شنبه ساعت ۲۰:۰۰ به وقت محلی برگزار می‌شود.

قرعه‌کشی ویژه Quina de Sao Joao

این قرعه‌کشی ویژه برزیلی به نام Festa de São João (جشنواره سن جان به زبان پرتغالی) نام‌گذاری شده است که هر تابستان در تاریخ ۲۴ ژوئن به مناسبت تولد جان باپتیست John the Baptist برگزار می‌شود. به افتخار جشنواره، Quina جک‌پات تقویت شده ۱۴۰ میلیون دلاری را اهدا می‌کند. بر خلاف لاتاری‌های منظم Quina، اگر کسی برنده جک‌پات نشود، جایزه جک‌پات به بالاترین جایزه سطح بعدی منتقل می‌شود. شرکت در این لاتاری دقیقاً برابر با بازی در یک قرعه‌کشی عادی Quina است، به این معنی که بازیکنان برای پیروزی باید ۵ عدد را از طیف اعداد ۱ تا ۸۰ انتخاب کنند.

Dia De Sorte

اگر عاشق استفاده از اعداد شانس هستید، Dia De Sorte ممکن است جدیدترین لاتاری محبوب لاتین باشد. این لاتاری برزیلی که در ماه می سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد، به دلیل شیوه منحصر به فرد و سرگرم کننده خود در اجازه بازیکنان برای انتخاب شماره‌های خود، در حال حاضر طرفداران قابل توجهی دارد. هنگام بازی Dia De Sorte (که به معنای روز شانس است)، اعداد انتخاب شده با تعداد روزها در یک ماه، روزهای هفته و تعداد ماه‌ها در سال نشان داده می‌شوند. بازیکنان ترجیح می‌دهند شماره‌های خود را مطابق تاریخ های خاص مانند روز تولد و سال‌گردها انتخاب کنند. شماره بونوس برنده حتی به عنوان «ماه شانس» اعلام می‌شود، بنابراین وقتی ۱ را انتخاب می‌کنید، به عنوان ژانویه اعلام می‌شود.
نحوه بازی
بازیکنان باید ۷ عدد (نمایانگر ۷ روز هفته) را از محدوده اعداد ۱ تا ۳۱ (تعداد روز در یک ماه) و یک شماره جایزه اضافی از طیف ۱ تا ۱۲ (تعداد ماه در یک سال) انتخاب کنند. برای به دست آوردن جک‌پات، یک بازیکن باید ۷ شماره اصلی را به علاوه عدد بونوس «ماه شانس» را حدس بزند. شما هم‌چنین می‌توانید جوایز ثانویه از ۸ سطح جایزه اضافی یا آخرین جایزه که فقط به توپ بونوس نیاز دارد را کسب کنید. جک‌پات‌ها با ۴۰۰،۰۰۰ تا ۵۰۰،۰۰۰ رئال شروع می‌شوند و می‌توانند قبل از برنده شدن به بیش از ۲ میلیون دلار برسند. رکورد جک‌پات Dia De Sorte در ۱۹ ژانویه ۲۰۱۹ شکسته شد و ارزش آن به ۳.۲ میلیون رئال (۸۶۴،۱۲۲ دلار آمریکا) رسید، رکورد قبلی آن ۲.۸ میلیون رئال در آگوست سال ۲۰۱۸ بود.

جایزه

مطابقت

جایزه ۱

PB + 7

جایزه ۲

۷

جایزه ۳

PB + 6
جایزه ۴

۶

جایزه ۵

PB + 5

جایزه ۶

۵

جایزه ۷

PB + 4

جایزه ۸

۴

جایزه ۹

PB + 0

لاتاری Dia De Sorte هر سه‌ شنبه، پنج‌شنبه و شنبه ساعت ۲۰:۰۰ به وقت محلی برگزار می‌شود.

Lotofácil

Lotofácil

اگر می‌خواهید یک پیروزی آسان داشته باشید، Lotofácil هوای شما را دارد. این لاتاری بر خلاف سایر موارد موجود، یکی از پایین‌ترین طیف اعداد انتخابی یعنی ۲۵ مورد را دارد. اگر این مزیت کافی نیست که شما را برای شرکت در این الماس برزیلی متقاعد کند، بایستی بدانید که بازیکن موظف است ۱۵ عدد را از بین این طیف اعداد محدود انتخاب کند.
قرعه‌کشی هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه ساعت ۲۰:۰۰ به وقت محلی برگزار می‌شود.

نحوه بازی

Lotofácil بازی آسان و راحت برای برنده شدن است. بازیکنان باید از ۱۵ عدد را از بین شماره‌های ۱ تا ۲۵ انتخاب کنند. اگر با هر ۱۵ شماره مطابقت داشته باشید، برنده جایزه جک‌پات Lotofácil می‌شوید، که با حدود ۲ میلیون رئال آغاز می‌شود. بزرگ‌ترین جک‌پاتی که تاکنون از این لاتاری کسب شده، ارزش ۹۱.۷ میلیون رئالی معادل (۲۲.۶ میلیون دلار) داشته است. این جک‌پات در قرعه‌کشی برتر سالانه Lotofácil اهدا شد. در قرعه‌کشی‌های معمول، تاکنون بزرگ‌ترین جک‌پات لاتاری به ۷.۵ میلیون رئال (۴.۵ میلیون دلار) افزایش یافته که در ۲۵ آوریل ۲۰۱۸ به فرد برنده اهدا شده است. هم‌چنین می‌توانید جوایز ثانویه چشمگیر را با مطابقت ۱۴، ۱۳، ۱۲ یا ۱۱ عدد از شماره‌های انتخاب شده در قرعه‌کشی، کسب کنید.

جایزه

مطابقت

جایزه ۱

۱۵

جایزه ۲

۱۴

جایزه ۳

۳۳

جایزه ۴

۱۲

جایزه ۵

۱۱

Lotofácil da Independência

Lotofácil، هر ماه سپتامبر به افتخار روز استقلال برزیل، یک مراسم ویژه برپا می‌کند، جایی‌که جک‌پات‌های معمول تا مبلغ ۸۰ – ۹۰ میلیون رئال افزایش می‌یابند. این قرعه‌کشی ویژه سالانه مبلغ ۸۰% از بودجه جایزه را به برنده(های) جوایز بزرگ پرداخت می‌کند و ۲۰% مبالغ دیگر به برندگان سطح دوم اهدا می‌شود. جدیدترین لاتاری Lotofácil da Independência در تاریخ ۸ سپتامبر ۲۰۱۸ منجر به جایزه خیره کننده ۹۱.۷ میلیون رئالی شد! دومین جک‌پات بزرگ Independainscia با ۸۹.۶ میلیون رئال در سال ۲۰۱۵ اهدا شد.

برزیل

تاریخچه لاتاری برزیل

در حالی که Caixa Econômica Federal از سال ۱۹۶۱ تاکنون ۱۰ لاتاری برزیل را اداره می‌کند. برزیلی‌ها از قرن هجدهم هنگامی‌که اولین لاتاری رسمی برزیل در شهر ویلا ریکا در سال ۱۷۸۴ برپا شد از لاتاری لذت برده‌اند.
یک بازی لاتاری بسیار منحصر به فرد در برزیل که در حال حاضر غیرقانونی است، اگرچه هنوز هم بسیار محبوب است، بازی معروف Jogo do Bicho یا بازی حیوانات است. این بازی در سال ۱۸۹۲ توسط بارون ژوائو باتیستا ویانا دراموند Baron Joao Batista Viana Drummond، که مالک باغ وحش ریو دوژانیرو بود، ابداع شد. وقتی کاسبی کساد بود، کارآفرین باهوش برای جلب بازدید کننده، بازی شبیه به لاتاری را به راه انداخت. بلیط‌های هر یک از ۲۵ حیوان باغ وحش فروخته شد و حیوان برنده در پایان روز اعلام می‌شد. هرکسی که بلیط حیوان برنده را داشت، ۲۰ برابر قیمت بلیط دریافت می‌کرد. خیلی زود، بازی از باغ وحش به خیابان‌های برزیل راه پیدا کرد، جایی‌که به یک بازی جدید لاتاری تبدیل شد. به هر ۲۵ حیوان یک توالی ۴ عددی اختصاص داده می‌شد رایج ترین روش بازی شرط‌بندی روی یک حیوان است. اگر دو عدد برنده آخر از قرعه‌کشی ملی روزانه یکی از چهار شماره‌ای باشد که به حیوان شما اختصاص داده شده است (به عنوان مثال، شتر مرغ با شماره‌های ۱، ۲، ۳، ۴ نشان داده می‌شود) شما برنده می‌شوید.

اما اگر در یکی از لاتاری‌های رسمی و ایمن دولتی برزیل بازی کنید، از پرداخت‌های کلان و قرعه‌کشی‌های مکرر آن‌ها خسته نخواهید شد. بازی در لاتاری‌های رسمی برزیل هم‌چنین بدین معنی است که پول شما برای امور مناسبی هزینه می‌شود. دولت ۴۸ درصد از بودجه را در برنامه‌های اجتماعی و اقتصادی از جمله آموزش، مراقبت‌های بهداشتی، فرهنگ و ورزش هزینه می‌کند.

منبع: د لاتر

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…