خانه دانش لاتاری لاتاری برزیل ؛ باشکوه مثل کارناوال سامبا

لاتاری برزیل ؛ باشکوه مثل کارناوال سامبا

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای لاتاری برزیل ؛ باشکوه مثل کارناوال سامبا بسته هستند
395
لاتاری برزیل

لاتاری برزیل مگا سنا

مگا سنا بزرگترین لاتاری برزیل است که توسط بانک فدرال Caixa Econômica که سالهای سال و چندین دهه بازی‌های لاتاری را برگزار کرده است اداره می‌شود. این لاتاری از سال ۱۹۹۶ تا کنون برپا است و بازیکنان این لاتاری تجربه‌ای ناب از بازی را تجربه می‌کنند. تجربه‌ای که به همان میزان سرگرم کنندگی آن، عامل تحول در زندگی است.

هدف این لاتاری محبوب، ایجاد شانسی هیجان انگیز برای برد مبالغ هنگفت پول به همراه جمع آوری کمک مالی برای برنامه‌های ارزشمند اجتماعی از جمله خدمات آموزشی در سراسر کشور است. مزایای اجتماعی بخت آزمایی مگا سنا به بازیکنان کمک می‌کند تا احساس خوبی در مورد شرکت کردن به طور مداوم در بخت آزمایی داشته باشند و اگر با ادامه این کار برنده جایزه بزرگ هم شوند احساس بهتری خواهند داشت.

روش بازی لاتاری مگا سنا

در این بخت آزمایی بازیکنان باید ۶ عدد را از میان اعداد ۱ تا ۶۰ انتخاب کنند. هر هفته دو قرعه کشی اصلی یکی روزهای چهارشنبه و دیگری روزهای شنبه وجود دارد. جالب است بدانید اعداد برنده و نتایج مگا سنا کمی متفاوت‌تر از اکثر دیگر لاتاری‌ها قرعه کشی می‌شوند. به جای این که یک دستگاه قرعه کشی اعداد ۱ تا ۶۰ را انتخاب کند، دو رقم به صورت جداگانه برای هر عدد برنده از قرعه بیرون می‌آید. رقم اول می‌تواند هر عدد بین صفر تا ۵ و رقم دوم هر عدد بین صفر تا ۹ باشد. با این روش قرعه کشی، ۶ عدد دورقمی منحصر به فرد تولید می‌شود.

اگر دو صفر از قرعه بیرون آید به طور اتوماتیک به عنوان عدد ۶۰ محسوب می‌شود.

فردی که هر ۶ عدد لاتاری را درست پیش بینی کرده باشد برنده جایزه بزرگ خواهد بود. ضریب شانس برد جایزه بزرگ یک به ۵۰,۰۶۳,۸۶۰ است که این احتمال بیش از دوبرابر احتمال برد جایزه بزرگ یورومیلیونز است.

مشابه با دیگر لاتاری‌ها، اگر بیش از یک نفر اعداد برنده را درست حدس زده باشند و برنده جایزه بزرگ باشد، جایزه بزرگ بین آنها به طور مساوی تقسیم خواهد شد.

باید بدانید که به طور کلی سه سطح جایزه در این لاتاری وجود دارد:

بازیکنان با پیش بینی صحیح ۴ یا ۵ عدد هم می‌توانند برنده جوایز نقدی دیگری باشند. پیش بینی درست چهار عدد سطح جایزه «Quadra»، پیش بینی صحیح پنج عدد سطح جایزه «Quina» و حدس صحیح تمام شش عدد سطح جایزه «Sena» را به بازیکنان هدیه می‌دهد.

منبع: مگا سنا دات کام

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …