خانه برندگان لاتاری ال گوردو: یک لاتاری، یک شهر برنده

ال گوردو: یک لاتاری، یک شهر برنده

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ال گوردو: یک لاتاری، یک شهر برنده بسته هستند
894
ال گوردو

لاتاری ال گوردو کریسمس سال ۲۰۱۶ تمام افراد یک شهر در اسپانیا را برنده ۲.۶ میلیون یورویی خود کرد. زمانی که اعداد خوش شانس بلیط‌‌‌های جایزه بزرگ ۲.۶ میلیون یورویی کریسمس که در یکی از حومه های اسپانیا فروخته شده بود اعلام شد، جشن و سرور مادرید را فرا گرفت.

بیشتر بخوانید: ال گوردو را چگونه بازی کنیم؟

اعداد ۶۶۵۱۳، اعداد خوش شانس۱۶۵۰ بلیط در یک شهر بود که سهم هر نفر ۳۴۰ هزار یورو اعلام شد. اکثر برندگان از لحاظ مالی وضعیت چندان مناسبی نداشتند و مردمانی بودند که به این پول احتیاج داشتند.

نکته جالب توجه این بود که این افراد ۱۴ سال تمام این اعداد را خریداری کرده بودند. معمولا بلیط‌‌‌های بخت‌آزمایی در چندین دفتر مختلف در سراسر کشور فروخته می‌شوند اما این بار تمام بلیط‌ها تنها در یک دفتر در شهری درحومه اسپانیا به فروش رفته بود.

رسم بر این است که مردم در گوشه وکنار شهر، در کوچه و مغازه نزدیک دفاتر فروش لاتاری مشغول جشن شده و در همین حین تلویزیون تصاویر برندگان خوش شانس را در حال رقص و پایکوپی نشان می دهد که برنده بخشی از جایزه هستند.با ظهور تکنولوژی و علاقه مردم به لاتاری شما می‌توانید بلیط های ال گوردو خود را از سایت لاتاری دات کام تهیه کنید. شاید این بار نوبت شما باشد.

ال گوردو که قدمتش به سال ۱۸۱۲ بر می گردد در میان انواع قرعه‌کشی‌ها به بالاترین جایزه بزرگ در دنیا معروف شده است. این بار جایزه بزرگ آن ۲.۶ میلیون یورو بود. معمولا افراد بلیط ها را به صورت اشتراکی با دوستان و یا فامیل می‌خرند و این بار یکی از برندگان خوش شانس کارمند بانک ۳۷ ساله‌ای به نام ماریان لوپز بود که بلیطش را با مادرش به صورت اشتراکی خریده بود که شانس به او رو کرد و برنده شد. او تا به حال دوبار برنده لاتاری شده است و اعلام کرد که این بار جایزه خود را صرف تعمیر خانه‌اش خواهد کرد.

یکی از برندگان که کارگر شرکت گاز بود و روبروی یکی از دفاتر فروش لاتاری زندگی می کرد بیان کرد که او ۶ سال اخیر بلیط هایی را خریده است که به عدد ۱۳ ختم شده‌اند. او معتقد بود به دلیل این که وی در تمام مراحل زندگی بدشانس بوده است، روزی عدد۱۳ برای وی خوش شانسی به بار خواهد آورد و آن سال این اتفاق روی داد. وی قصد دارد برای پسر ۷ ساله خود که مبتلا به سندروم داون است یک معلم گفتار درمان استخدام کند، یک ماشین بخرد و خرید‌های امسال وی تنها شامپاین، ویسکی و بیکن باشد!

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید...
Print this page

Print

Pin on Pinterest

Pinterest

Tweet about this on Twitter

Twitter

Share on LinkedIn

Linkedin

Share on Facebook

Facebook

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …