خانه دانش لاتاری ۳ حقیقت جالب درباره لاتاری آنلاین

۳ حقیقت جالب درباره لاتاری آنلاین

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۳ حقیقت جالب درباره لاتاری آنلاین بسته هستند
785
لاتاری آنلاین

بخت‌آزمایی صدها و شاید هزاران سال است که در شکل‌های مختلفی در حال برگزاری بوده است. در سالیان اخیر به دلیل رونق لاتاری آنلاین که باعث شده لاتاری برای بازیکنان کشورهای مختلف دسترس باشد، محبوبیت این بازی افزایش چشمگیری پیدا کرده است. هر چقدر هم فناوری پیشرفت کرده باشد، واقعیت‌های خاصی همیشه در مورد لاتاری و لاتاری آنلاین وجود دارد. در این‌ مطلب چند واقعیت جالب در مورد لاتاری آنلاین آورده شده است.

۳ حقیقت جالب درباره لاتاری آنلاین

  • ولتر سندیکای لاتاری را اداره می‌کرد

نویسنده مشهور فرانسوی، ولتر، طرحی برای برنده شدن در لاتاری ابداع کرد. او با ریاضی‌دان برجسته و برنده جایزه نوبل چارلز ماری دو لا کاندامین، تیمی تشکیل داد و نقطه ضعف لاتاری فرانسه را پیدا کرد. نکته مهم این بود که پرداخت‌های ماهانه لاتاری در واقع بیش از هزینه تمام بلیط‌های موجود و در گردش بود.

این امر باعث شد که ولتر و لاکاندامین با چند بازیکن دیگر اقدام به تشکیل یک سندیکا کنند که در آن زمان بارها همۀ بلیط‌های موجود را خریداری کرده و بیشترین سود را کسب کردند. سود شخصی ولتر از این طرح بالغ بر نیم میلیون فرانک بود (دو میلیون دلار به پول امروز).

خوشبختانه کلاهبرداری‌هایی از این قبیل در لاتاری‌های مدرن و لاتاری آنلاین امکان پذیر نیست اما جالب است بدانید که در یک مقطع این امکان وجود داشته و یک نویسنده مشهور این نقص را کشف کرده بود.

  • ۱۱۰ نفر برنده جایزه سطح دوم پاوربال شدند

در قرعه‌کشی۳۰ مارس سال ۲۰۰۵ لاتاری پاوربال ایالات متحده، جایزه ۱۹٫۴ میلیون دلاری به ۱۱۰ برنده سطح دوم اهدا شد تا به شکل مساوی تقسیم شود. ۸۹ نفر از ۱۱۰ برنده هرکدام ۱۰۰،۰۰۰ دلار و ۲۱ نفر از برندگان هرکدام ۵۰۰،۰۰۰ دلار دریافت کردند. این گروه گزینه پاورپلی خریداری کرده بودند.

دلیل این که تعداد زیادی از افراد برنده جایزه سطح ۲ شده بودند این بود که آن‌ها همگی در هفته منتهی به قرعه‌کشی غذای چینی خورده و تصمیم گرفته بودند با شماره‌هایی که در «شیرینی ثروت» دریافت کرده بودند وارد لاتاری آنلاین شوند. شماره‌هایی که اتفاقاً ۵ عدد از ۶ شماره برنده پاوربال آمریکا بود.

فورچون کوکی

  • ورودیه کنو به‌عنوان انعام، به برد ۱۷،۵۰۰ دلاری ختم شد

یک متصدی بار خوش شانس در اورگون آمریکا، یک شب دو ورودی بازی کنو به‌عنوان انعام دریافت کرد. وقتی چند دقیقه بعد اعداد قرعه‌کشی شدند، یکی از ورودی‌های کنو برای وی ۱۷،۵۰۰ دلار به ارمغان آورد.

مشتری انعام دهنده در هنگام قرعه‌کشی هنوز در همان محل بود، بنابراین برنده خوش شانس به او پیشنهاد کرد که مبلغ برد را تقسیم کنند. با این حال این مشتری مهربان اصرار کرد كه متصدی بار ۲۵ ساله تمام مبلغ برد را برای خود نگه‌ دارد.

  • برد بیش از یک بار امکان پذیر است

افراد زیادی درباره استاد پیشین ریاضیات شنیده‌اند که ۴ بار برنده لاتاری شده است. او شاید برخی از فرمول‌های سری را بداند، زیرا او قطعاً چیزهای زیادی در مورد احتمال برد می‌داند اما اصرار دارد که فقط به دلیل خوش شانسی برنده شده است. او بار اول ۵٫۴ میلیون دلار برنده شد، ۱۰ سال بعد ۲ میلیون دلار، ۲ سال بعد ۳ میلیون دلار دیگر و در آخرین بار ۱۰ میلیون دلار برنده شد. در مجموع وی در بیش از ۱۵ سال ۲۰٫۴ میلیون دلار درآمد از لاتاری آنلاین کسب کرده است.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…