خانه استراتژی لاتاری لاتاری آنلاین چگونه کار می‌کند؟

لاتاری آنلاین چگونه کار می‌کند؟

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای لاتاری آنلاین چگونه کار می‌کند؟ بسته هستند
341
لاتاری آنلاین

برخلاف بخت‌آزمایی‌های سنتی، در بخت‌آزمایی‌های آنلاین پیچیدگی‌هایی وجود دارد که در فروشگاه‌‌های فیزیکی دیده نمی‌شود، اما نگران نباشید صحبت از علم راکت‌های فضایی در میان نیست. ما اینجا هستیم تا زیر و زبر لاتاری آنلاین را به شما بیاموزیم به این امید که گرفتار سایت‌های کلاهبردار نشوید و بهترین تجربه ممکن را داشته باشید.

لاتاری آنلاین چگونه کار می‌کند؟

اول، بیایید نگاهی به تفاوت‌های بین بخت‌آزمایی‌های آنلاین و سنتی بیاندازیم. چرا شما باید یکی را بر دیگری ترجیح دهید؟

لاتاری سنتی در مقابل لاتاری آنلاین

اغلب بخت‌آزمایی‌های آنلاین توسط دولت برگزار نمی‌شوند، در حالی‌که نمونه‌های سنتی این چنین نیستند. شرکت‌های خصوصی معمولاً بخت‌آزمایی‌های آنلاین را انجام می‌دهند و به‌عنوان واسطه برای لاتاری‌های واقعی مثل مگا میلیونز، یوروجکپات یا پاوربال عمل می‌کنند. شما هم‌چنان بلیط شرکت در لاتاری‌های رسمی اجرا شده توسط دولت را خریداری می‌کنید، اما از تسهیلات بیشتری برای شرکت در گستره وسیعی از بخت‌آزمایی‌های ملی و بین‌المللی برخوردار هستید.

در بخت‌آزمایی‌های سنتی محدودیت‌های جغرافیایی و محلی وجود دارد. به‌طور معمول شما در لاتاری‌های در دسترس موجود در منطقه‌تان شرکت می‌کنید مگر اینکه مایل به رانندگی، پرواز و استفاده از قطار برای خرید بلیط بخت‌آزمایی‌های دیگر باشید. با سایت‌های آنلاین، شما بسته به نوع علاقه‌تان، قادر به شرکت در بازی‌های مختلفی هستید، و در همه موارد این دسترسی از منزل، محل کار، استادیوم فوتبال و یا رستوران محل، برقرار است.

لاتاری

چه کسانی می‌توانند در بخت‌آزمایی آنلاین شرکت کنند؟

وب‌سایت‌های لاتاری به شما اجازه شرکت در بخت‌آزمایی‌های ملی و بین‌المللی را می‌دهند. معنای این دسترسی این است که شما قادر به شرکت در هر لاتاری آنلاینی در سراسر جهان (به استثنای برخی از کشورها) هستید.

به‌طور مثال شرط‌ بندی آنلاین در هند تا حد زیادی ممنوع است که این ممنوعیت شامل بخت‌آزمایی آنلاین هم می‌شود. بعضی از دولت‌ها در این زمینه تسامح بیشتری دارند مانند بعضی از ایالت‌های آمریکا. به همین دلیل دانستن قوانین محلی پیش از تلاش برای محک زدن شانس در لاتاری‌های آنلاین، ضروری است. زیرا ممکن است نه تنها برد بزرگ شما از بین برود بلکه در معرض مجازات‌های قانونی هم قرار بگیرید.

دو گونه موجود در بخت‌آزمایی‌های آنلاین

آژانس‌های بخت‌آزمایی آنلاین

این آژانس‌ها شرکت‌های واسطی هستند که به نمایندگی از شما خرید بلیط را انجام می‌دهند. این شرکت‌های دارای دفاتر اقماری در سراسر جهان بوده و نماینده خود را مأمور خرید بلیط می‌کنند. اغلب این آژانس‌ها در جهت اثبات مالکیت خریدار، یک اسکن از بلیط تهیه کرده و آن را برای خریدار ارسال می‌کنند. این آژانس‌ها در واقع عامل واسط هستند. شما هزینه‌ای بیش از قیمت واقعی، برای خرید بلیط فیزیکی به آنها پرداخت می‌کنید. ضروری است که قبل از اقدام به خرید بلیط، نسبت به هزینه حق‌العمل آنها، بررسی لازم را انجام دهید. اگر مایل به پرداخت کمیسیون نیستید آن‌گاه به احتمال فراوان سایت‌های شرط‌بندی لاتاری بیشتر به کارتان می‌آیند.

سایت‌های شرط‌بندی لوتو

این وب‌سایت‌ها برای شما بلیط نمی‌خرند. قیمت بلیط معمولاً مشابه قیمت در فروشگاه‌های فیزیکی است و در واقع هیچ حق‌العملی لحاظ نمی‌شود! پس اگر آنها برای شما بلیط خریداری نمی‌کنند شما چگونه امکان ورود به لاتاری‌های رسمی را پیدا می‌کنید؟ در واقع شما وارد بازی نمی‌شوید!

این سایت‌ها راه‌اندازی می‌شوند تا بازیکنان بر روی نتایج خروجی یک بخت‌آزمایی رسمی، شرط‌بندی کنند. به بیان دیگر آنها امکان ورود به بازی را عرضه نمی‌کنند و شما فقط یک تماشاچی هستید نه چیزی فراتر. البته شما هم‌چنان امکان بردن پول در این سایت‌ها را دارید، اما بایستی نسبت به سوابق پرداخت سایت و تحت نظارت بودن سایت توسط کمیسیون بازی، یقین حاصل کنید. هم‌چنین از اینکه بازیکنان جوایز خود را دریافت‌ می‌کنند مطمئن شوید.

حال شما هر دو نوع سایت لاتاری را می‌شناسید، پس بیایید بازی را شروع کنیم!

شرکت در بخت‌آزمایی آنلاین چند مرحله دارد:

  • به سایتی وارد شوید که دارای رمزنگاری اس‌اس‌ال و نشان‌های امنیتی باشد.
  • برای بازکردن حساب کاربری ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام معمولاً رایگان است و اغلب سایت‌ها به شما اجازه می‌دهند این مرحله را دیرتر انجام دهید.
  • بازی مد‌ نظرتان را انتخاب کنید.
  • شماره‌های‌تان را انتخاب کنید. این کار می‌تواند به‌صورت دستی یا خودکار (از طریق امکان انتخاب سریع) صورت گیرد.
  • اگر نمی‌خواهید که حتی یک قرعه‌کشی را از دست دهید آن تعدادی که قصد شرکت دارید را انتخاب کنید یا اشتراک بگیرید.
  • بلیط را بخرید.
  • منتظر نتایج بمانید.

همه لاتاری‌ها قوانین یکسانی نداردند. همه بخت‌آزمایی‌ها به شیوه مشابهی کار می‌کنند، اما اغلب در جزییات با هم تفاوت‌هایی دارند. یک لاتاری، به‌طور مثال، ممکن است از شما بخواهد ۵ عدد از بین اعداد ۱ تا ۵۰  و دو عدد اضافی از بین ۱ تا ۱۰ انتخاب کنید. در نمونه دیگر، ممکن است ۵ عدد از گستره ۱ تا ۶۹ و یک عدد اضافی از بین ۱ تا ۲۶ نیاز باشد. تفاوت‌ها چندان زیاد نیست اما می‌تواند کمی گیج کننده باشد. اغلب سایت‌های لاتاری، به‌خصوص درگاه‌های معتبر، برای هر یک از بخت‌آزمایی‌هایی که ارائه می‌کنند آموزش چگونگی انجام مراحل دارند. خواندن این آموزش‌ها قبل از ورود به بازی توصیه می‌شود!

انواع بخت‌آزمایی آنلاین

لاتاری مشارکتی

لاتاری‌های مشارکتی

به‌غیر از انتخاب معمول بخت‌آزمایی‌ها، اکثر سایت‌ها امکان شرکت گروهی که سندیکا خوانده می‌شود را عرضه می‌کنند. در این روش شما امکان پیوستن به سایر بازیکنان برای تشکیل گروه و افزایش احتمال بردن دارید. درست است که با حضور در سندیکاها، بردن آسان‌تر می‌شود اما جایزه هم بین همه بازیکنان تقسیم می‌شود. البته شما قادر به افزایش سهم‌تان از طریق خرید بلیط بیشتر هستید. بنابراین، اگر شما به‌طور خاص علاقه‌ای برای به اشتراک گذاشتن جایزه خود با افراد دیگر ندارید، سندیکا انتخاب مناسبی برای‌تان محسوب نمی‌شود. اما برای گروهی ۱۱ نفره از رفقا که ماهی یک‌بار برای پوکر بازی کردن در کالیفرنیا گرد هم می‌آیند نوعی تفریح است. آنها نفری ۲۰ دلار پول گذاشته و برنده ۷۷۹،۲۶۴ دلار از پاوربال می‌شوند! این مبلغ کمی بیش از ۷۰۰۰۰ دلار برای هر نفر است! اگر چه نه به‌عنوان یک سندیکا، لاتاری کالیفرنیا نوعی بازی گروهی پیشنهاد می‌دهد که در آن یک کاپیتان جک‌پات مامور تشکیل گروه یا صندوق لاتاری می‌شود. این روش تحت نظارت مقامات ایالتی صورت می‌گیرد و کاپیتان باید در مراجع دولتی ثبت‌نام کند.

بیشتر بخوانید:پاسخ به سوالات متداول و کلیدی در مورد لاتاری مشارکتی

لاتاری فوری (اسکرچ کارت) 

اگر می‌خواهید از بخت‌آزمایی فراغت حاصل کنید، سایت‌های فراوانی برای کارت‌های مجازی فوری وجود دارد. خیلی شبیه به همتایان دنیای واقعی، کارت‌های مجازی هم امکان خراشیدن (یا به بیان دقیق‌تر، کلیک کردن) سلول‌ها برای آشکار کردن آن‌چه در زیر است را فراهم کرده‌اند. اگر تصاویر منطبق پیدا کنید، برنده شده‌اید. ترکیب‌های مختلف، جوایز نقدی متفاوتی که گاهی تا سی‌صد هزار دلار هم می‎‌رسد، به ارمغان می‌آورند. اگر قصد دارید که با یک بلیط میلیونر شوید، کارت‌های فوری بهترین شرط‌بندی محسوب نمی‌شوند. جوایز آنها در مقام مقایسه با لاتاری‌های واقعی ناچیز است. نکته امیدوار کننده اما، احتمال برد بسیار خوب است.

بیشتر بخوانید: لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

دریافت و پرداخت

دریافت و پرداخت در لاتاری آنلاین

خرید بلیط آنلاین به‌شکل قابل ملاحظه‌ای متفاوت از یک بخت‌آزمایی سنتی است. در روش آنلاین راه‌های گوناگونی برای واریز و حتی برداشت پول موجود است. اغلب سایت‌ها روش‌های معمول پرداخت را ارائه می‌دهند: ویزا، مسترکارد و امریکن اسپرس.

بهترین سایت‌ها، گزینه‌های بیشتری عرضه می‌کنند و برخی تراکنش با بیت‌کوین را قبول دارند. بعضی از سایت‌های معتبر تا ۳۰ روش واریز ارائه می‌کنند که باعث تسهیل شرکت در بخت‌آزمایی‌ها از سراسر جهان می‌شوند.

برنده شدن

وقتی که برنده می‌شوید، بیشتر سایت‌های آنلاین بلافاصله از طریق پست الکترونیکی یا پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنند. شما امکان دریافت مبلغ جایزه به‌صورت واریز مستقیم به حساب یا مراجعه حضوری را دارید.

سایت‌های آنلاین معمولاً دارای سیستمی هستند که مبالغ برد کمتر از یک میزان خاص را به‌طور مستقیم به حساب‌تان واریز می‌کند. اگر برد شما فراتر از این آستانه باشد، ممکن است مجبور شوید جایزه خود را شخصاً دریافت کنید. چندین سایت وجود دارد که در صورت انتخاب شما، قادر به دریافت جایزه هستند ، اگر چه به احتمال فراوان مقامات برگزار کننده بخت‌آزمایی نیاز به حضور شخص برنده دارند.

کمیسیون

 در مورد اینکه چگونه برخی از سایت‌های آنلاین مبلغی اضافی به قیمت بلیط می‌افزایند صحبت کردیم. این هزینه‌ای است که برای راحتی استفاده از خدمات عرضه شده می‌پردازید. توجه داشته باشید که همه آژانس‌ها این مبلغ را اضافه نمی‌کنند. برخی هیچ‌مبلغی اضافه‌تر از قیمت بلیط از شما دریافت نمی‌کنند. پس چگونه کسب سود می‌کنند؟ علاو بر بمباران وب‌سایت‌شان با تبلیغات، آنها درصدی هم از برد شما برداشت می‌کنند. فراموش نکنید که در زندگی هیچ چیزی مجانی نیست.

آیا سایت‌های لاتاری ایمن هستند؟

سایت‌های قانونی اقدامات امنیتی خاصی برای اطمینان از امنیت تراکنش‌ها در مقابل حملات بدافزارها در نظر می‌گیرند. وب‌سایت‌ها معمولاً پروتکل‌های امنیتی و رمزنگاری اس‌اس‌ال دارند، اما سایت‌هایی که نشان اطمینان دارند قطع به یقین نمره امنیتی بالاتری دارند. سایت‌های قانونی هم‌چنین تحت نظارت کمیسیون قمار هستند. پیش از پیوستن به هر سایت، با مطالعه‌ی بخش «ضوابط استفاده» و «سیاست حفظ حریم خصوصی»، نسبت به محافظت از خود اقدام کنید.

بخش پایانی

بخت‌آزمایی‌های آنلاین ممکن است به سر راستی نمونه‌های سنتی نباشند، اما این امر نباید مانع از شرکت شما در لاتاری شود. یادگیری تفاوت بین دو نوع سایت آنلاین بخت‌آزمایی، نحوه واریز و برداشت و چگونگی دریافت مبلغ جایزه، می‌تواند برای جلوگیری از هرگونه گرفتاری احتمالی مفید باشد. دانش قدرت است، از آن برای تجربه بدون دردسر لاتاری آنلاین استفاده کنید.

بیشتر بدانید:همه چیز درباره لاتاری و لاتاری آنلاین

منبع: لاتاری کریتیکس

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

قوانین انتقال جک‌پات لاتاری (Rollover)

اگرچه ممکن است اغلب بازیکنان لاتاری با اصطلاح «انتقال» که در زبان انگلیسی به آن Rollover م…