خانه دانش لاتاری لاتاری آنلاین غربی در مقابل لاتاری آنلاین شرقی، کدام یک بهتر است؟

لاتاری آنلاین غربی در مقابل لاتاری آنلاین شرقی، کدام یک بهتر است؟

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای لاتاری آنلاین غربی در مقابل لاتاری آنلاین شرقی، کدام یک بهتر است؟ بسته هستند
359
لاتاری آنلاین

اگر قصد شرکت در لاتاری بصورت آنلاین داشته باشید با گزینه‌های زیادی که وعده برد آسان جکپات می‌دهند بمباران می‌شوید. معمولاً بازیکنان در این حالت سردرگم می‌شوند و می‌خواهند بدانند که بین لاتاری‌های آنلاین غربی و شرقی کدام یک بهتر است.
ما این مشکل را دریافتیم و در این مطلب به شما اطلاعاتی می‌دهیم تا تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای شما بهترین است. قبل از آن اطلاعاتی در مورد تاریخچه لاتاری به شما می‌دهیم.

تاریخچه لاتاری

برای قرن‌ها، لاتاری توجه و رویا پردازی افراد زیادی را به خود جلب کرده است. بخت آزمایی‌ها بخش ‌محبوب و جدایی ناپذیری از تاریخ بشریت بوده‌ و تعداد زیادی از افراد برنده این جوایز زیر و رو کننده زندگی شده‌اند.
بخت آزمایی‌ها جیب سیاستمداران، فلاسفه، امپراطورها و البته برندگان لاتاری را پر کرده است. امروزه لاتاری در قالب‌های مختلف و با جک‌پات‌های مختلفی ارائه می‌شود، اما آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چه کسی لاتاری را اختراع کرده است و چرا؟
اولین نشانه‌های بخت آزمایی به سلسله‌ هان در چین حدود ۲۰۰ سال پیش از میلاد باز می‌گردد، جایی که «کاغذ‌های کنو» برای تأمین اعتبار تکمیل پروژه‌های دولتی استفاده شده است. بازیکنان از ورق‌های کاغذی استفاده می‌کردند که دارای ۸۰ حرف اول از هزار حرف کلاسیک چینی بوده‌اند، درست مثل امروز که از توپ یا مجموعه‌ اعداد استفاده می‌کنیم.
اعتقاد بر این است که بخت آزمایی‌ها برای تأمین بودجه ساخت دیوار بزرگ چین کمک کرده‌اند. با این حال تا زمان امپراتور روم آگوستوس سزار، فرزند خوانده جولیوس سزار، لاتاری‌ها به روشی که اکنون آنها را می‌شناسیم انجام نمی‌شده‌اند.
سازماندهی بازی‌های بخت آزمایی، ایده آگوستوس سزار برای افزایش درآمد و محبوبیت وی بود. در آن زمان، شهر رم به تعمیرات فوری نیاز داشت، بنابراین بخت آزمایی جایگزین افزایش مالیات بر شهروندان به شدت تحت فشاری بود که هر گونه هزینه اضافی موجبات ناآرامی آنها می‌شد.
مهمانی‌های شام برگزار می‌شد و بلیط‌هایی به میهمانان داده می‌شد که برد چندین جایزه را ضمانت می‌کرد. این نسخه خاص از لاتاری تضمین می‌کرد که همه برنده باشند اما در عین حال فرصتی برای طبقه اشراف بود تا ثروت خود را نشان دهند.
با گذشت بیش از دو قرن از آگوستوس سزار، دولت‌ها هنوز هم از لاتاری برای تأمین بودجه پروژه‌های عمرانی خود استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید:نگاهی به تاریخچه لاتاری در طول سال‌ها

لاتاری آنلاین غربی در مقابل لاتاری آنلاین شرقی

حال که ایده‌ای در مورد چگونگی بوجود آمدن لاتاری‌ها به دست آورده‌اید بر روی لاتاری‌‌های که شما قادر به شرکت در آنها هستید متمرکز می‌شویم.
همه لاتاری‌ها به صورت مشابه ایجاد نشده‌اند. همانطور که جکپات هر لاتاری متفاوت است، احتمال برنده شدن جکپات و همچنین شانس شما برای برنده شدن در جوایز ثانویه نیز برای هر لاتاری یکسان نیست، زیرا ضریب برد در هر لاتاری متفاوت از لاتاری دیگر است.
هرچه جکپات‌های لاتاری عظیم‌تر باشند، ورودی‌های بیشتری نیز به خود جلب می‌کنند اما به همین نسبت شانس برد کمتری دارند. درک ذهنی احتمال برد با چنین اعداد پیچیده‌ای و همچنین دانستن اینکه کدام بازی بهترین احتمال برد را دارد تا حدودی دشوار است.

لاتاری

لاتاری‌های آنلاین غربی

پاوربال

لاتاری آمریکایی پاوربال جکپات‌های نجومی ارائه می‌کند. در سال ۲۰۱۶ سه بازیکن برنده جکپات لاتاری ۱.۶ میلیارد دلاری شدند. تصور کنید که شما جای آنها بودید؟
در این لاتاری برای به دست آوردن جکپات که در حال حاضر ۲۲،۰۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا است باید ۵ عدد به علاوه عدد پاوربال را مطابقت دهید. شانس شما برای دستیابی به این جکپات ۱ به ۲۹۲،۲۰۱،۳۳۸ است، در حالی که شانس شما برای برنده شدن هر جایزه‌ای ۱ به ۲۴۸۷ است.
احتمال برنده شدن جوایز نقدی کوچک‌تر در پاوربال به مراتب بیشتر از کسب جایزه جکپات بزرگ است.

مگا میلیونز

شانس برنده شدن جکپات مگامیلیونز ۱ به ۳۰۲،۵۷۵،۳۵۰ است. بردن جایزه بزرگ غیرممکن نیست زیرا در سال ۲۰۱۸ یک برنده ناشناس ۱.۵۳۷ میلیارد دلار به دست آورد.
باید از بین دو مجموعه توپ مختلف، شش عدد را انتخاب کنید، پنج عدد از بین ۷۰ عدد ممکن و یک عدد از ۲۵ عدد ممکن. جکپات کنونی ۲۶،۰۰۰،۰۰۰ دلار آمریکا است.

لاتاری‌های آنلاین شرقی

آز لوتو

در مقایسه با دو لاتاری آنلاین غربی، احتمال برنده شدن در آز لوتو ۱ به ۴۵،۳۷۹،۶۲۰ است که بهتر است هرچند جایزه جکپات با رقم ۱۳،۶۶۰،۰۰۰ دلار هم جکپات پایین‌تری است.
باید از بین ۴۵ عدد ممکن هفت عدد را انتخاب کنید و دو توپ جایزه یا شماره تکمیلی به طور تصادفی کشیده می‌شوند.
در سال ۲۰۰۹، دو بازیکن برنده جکپات ۱۰۶ میلیون دلار استرالیایی (معادل ۷۳ میلیون دلار آمریکا) شدند، در حالی که در سال ۲۰۱۲ چهار بازیکن خوش شانس مجبور شدند جکپات ۱۱۲ میلیون دلاری (دلار استرالیا) را بین خود تقسیم کنند.

آز پاوربال

شانس برنده شدن در لاتاری آز پاوربال بهتر از آز لوتو و همتایان غربی خود و معادل ۱ به ۷،۰۷۸،۴۴۳ است. این لاتاری ۹ سطح جوایز ارائه می‌کند و برای به دست آوردن جکپات، ۱۰،۵۱۹.۵۰۰ دلاری (دلار آمریکا)، بایستی اعداد انتخابی شما با هر هفت شماره از جمله شماره پاوربال مطابقت داشته باشد.
بنابراین احتمال برد در لاتاری‌های شرقی به مراتب بهتر از همتایان غربی است اما به همان نسبت جوایز جکپات هم کوچک‌تر است.
حال تصمیم با شماست که بر اساس استراتژی خود یکی از این لاتاری‌ها را انتخاب کنید.

منبع: لوتو۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

چرا ثروتمندان ثروتمندتر و فقرا فقیرتر می‌شوند

به عصر جدید ثروت و موفقیت خوش آمدید. ما در حال حاضر در دوره ای از دستاوردهای سریع مالی زند…