خانه استراتژی لاتاری آیا به برد لاتاری مالیات تعلق می‌گیرد؟

آیا به برد لاتاری مالیات تعلق می‌گیرد؟

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای آیا به برد لاتاری مالیات تعلق می‌گیرد؟ بسته هستند
1,411
برد لاتاری

شما به رقص و پایکوبی ادامه دهید زیرا برنده لاتاری شده‌اید. دست نگه‌دارید، قبل از شروع هزینه کردن، صبر کنید تا چک‌تان را از سازمان برگزار کننده لاتاری دریافت کنید. بسته به جایی که زندگی می‌کنید، کسر مالیاتی قابل توجهی در انتظارتان است.

در این راهنمای سریع درباره قوانین مالیاتی در سراسر جهان، می‌توانید تخمین بزنید که چه مقدار از پول برد لاتاری شما به دولت برمی‌گردد.

آیا به برد لاتاری مالیات تعلق می‌گیرد؟

هم بله و هم خیر، بستگی دارد!

مالیات بر لاتاری در ایالات متحده

عمو سام آمریکایی حدود ۳۷% از برد جک‌پات شما را به خود اختصاص می‌دهد، اگر مبلغ برد به اندازه‌ای باشد که در ردیف اول جدول مالیاتی ایالات متحده قرار بگیرید. بالاترین مالیات در این جدول از تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۸ معادل ۳۷% برای افراد حقیقی است که بیش از ۵۰۰،۰۰۰ دلار درآمد داشته‌اند.

بنابراین اگر بلیط خود را در نیویورک بخرید، برد ۱ میلیون دلاری‌تان به‌شکل معناداری کاهش خواهد یافت که این کاهش شامل ۳۷% مالیات فدرال، حدود ۸،۸۲% مالیات ایالتی و ۳،۸۷۶% مالیات شهرداری می‌شود. بله، نیویورک ایالتی با مالیات بالاست.

ایالت‌هایی که هیچ مالیات بر درآمد ایالتی ندارند عبارتند از: فلوریدا، داکوتای جنوبی، تگزاس، واشینگتن و وایومینگ. ایالت‌های کالیفرنیا و دلاوار مالیات بر درآمد دارند ولی مالیات بر برد لاتاری ندارند.

مالیات برد لاتاری

مالیات بر لاتاری در کانادا

بیایید سری به همسایه شمالی آمریکا، یعنی کانادا بزنیم. بخت‌آزمایی‌ها در کانادا معاف از مالیات هستند اما فقط در صورتی‌ که در لاتاری‌های کانادا برنده شوید. اگر یک شهروند خوش‌شانس کانادایی برنده پاوربال آمریکا شود، عموسام قسمت عمده‌ای از این برد جک‌پات را برمی‌دارد.

مالیات بر لاتاری در انگلستان

دولت انگلستان برد در لاتاری و بخت‌آزمایی را درآمد محسوب نمی‌کند به همین دلیل معاف از مالیات است. اما مالیات‌های دیگری وجود دارد که باید در نظر گرفته شود مانند مالیات بر درآمد، مالیات بر ارث و سود بهره.

مالیات بر لاتاری در استرالیا و نیوزیلند

بخت‌آزمایی در استرالیا به‌عنوان درآمد شخصی محسوب نمی‌شود اما خریدی که با پول برد جک‌پات صورت گیرد ممکن است افزایش سرمایه محسوب شده و باید در اظهارنامه مالیاتی ثبت گردد. همین شرایط برای نیوزیلند هم صادق است و ممکن است بیشتر به قوانین محلی مرتبط باشد.

مالیات بر بخت آزمایی در کشورهای اروپایی

در اکثر کشورهای اروپایی مالیات توسط سازمان لاتاری و دولت ملی و محلی جایی که بخت‌آزمایی در آن برگزار می‌شود، از مبلغ برد لاتاری کاسته می‌شود. بنابراین، مقدار پولی که به حساب شما واریز می‌شود پس از کسر مالیات بوده و ۱۰۰% به شما تعلق دارد.

میزان مالیات یا گروه مالیاتی به مبلغ برد شما بستگی دارد. به‌ طور مثال لاتاری سوپرانالوتوی ایتالیا ۱۲% از هر برد بیش از ۵۰۰ یورو را بر می‌دارد در حالی‌که مبالغ برد کم‌تر از ۵۰۰ یورو معاف از مالیات هستند. میزان مالیات پیش‌تر ۶% بود اما از اکتبر ۲۰۱۷ تغییر یافت تا درآمد بیشتری برای دولت ایجاد کند.

جمع‌بندی مالیات بر لاتاری

اگر برنده جک‌پات هستید توصیه ما این است که در اسرع وقت با یک متخصص مالیات و وکیل تماس بگیرید. قوانین مالیاتی تغییر می‌کند و جریان پول در کانال‌های بین‌المللی امری پیچیده و دشوار است. سازمان‌های برگزار کننده لاتاری اگر قصد نگه‌داشتن پول را داشته باشند به‌صورت کتبی توضیح می‌دهند. و در پایان این‌که خوش‌حال باشید و نگرانی به دل راه ندهید زیرا شما امروز غنی‌تر از دیروز هستید!

منبع: لاتاری کریتیک

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…