خانه بلاگ و اخبار لاتاری قرعه کشی هیجان انگیز برای عید پاک کنار ملانیا ترامپ

قرعه کشی هیجان انگیز برای عید پاک کنار ملانیا ترامپ

2 ثانیه خوانده شده
0
1,579

بانوی اول ایالت متحده امریکا ملانیا ترامپ مراسم عید پاک ۲۰۱۸ Easter در کاخ سفید را رسما اعلام کرد. بانوی اول آمریکا سال گذشته هم این مراسم را کنار بچه‌ها برگزار کرده بود که با استقبال مردم مواجه شده بود.

بانوی اول ملانیا ترامپ جزییات اولیه ۱۴۰ امین مراسم عید پاک در کاخ سفید را با افتخار اعلام کرد. این مراسم روز دوشنبه ۲ اپریل ۲۰۱۸ در محوطه چمن جنوبی کاخ  معروف به South Lawn برگزار خواهد شد. از خانواده‌هایی که فرزند زیر ۱۳ سال دارند دعوت شده است که به رئیس‌جمهور، بانوی اول، کارکنان کاخ سفید و خانواده‌هایشان برای فستیوال یک روزه عید پاک ملحق شوند.

مراسم غلطاندن تخم مرغ عید پاک سنت قدیمی کاخ سفید است که به زمان رئیس‌جمهوری رادرفورد بیرچارد هیز در سال ۱۸۷۸ برمی‌گردد. رئیس‌جمهور و بانوی اول افتخار این را دارند که در حالی که سنت‌های جدید را به تاریخ ملی امریکا در هم بافند؛ سنت گذشته را هم ادامه دهند.

عید پاک

قرعه‌کشی آنلاین بلیط

بلیط های غلطاندن تخم مرغ عید پاک در کاخ سفید برای عموم رایگان بود و افراد می‌توانستند در قرعه کشی آنلاین دعوت‌نامه‌های این مراسم؛ شرکت کنند. ثبت نام در این قرعه‌کشی هیجان انگیز رایگان بود.

شانس داوطلبانه

همانند گذشته، کاخ سفید افراد داوطلب را برای غلطاندن تخم مرغ از طریق ثبت‌نام آنلاین انتخاب کرد.

عید پاک

 

نکته‌ی جالب مراسم قرعه کشی و شانسی بودن دعوتنامه‌هاست. روز عید پاک می‌تواند برای شما هم شانس بیاورد. شاید به عنوان ایرانی نتوانید در این مراسم جذاب شرکت کنید اما هنوز شاید شانس میلیاردر شدن را دارید.

پس از خوش اقبالی امروز استفاده کنید و با خرید بلیط لاتاری شانس خود را برای یک تغییر بزرگ در زندگی امتحان کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

هیجان انگیزترین خبر سایت لاتاری دات کام

برنده‌ی ایرانی لاتاری سوپرمیلیونز از سایت لاتاری دات کام فردا عصر معرفی میشود! تا به حال ب…