خانه برندگان لاتاری سریالی که ۲۶ هزار نفر را برنده‌ی قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز کرد!

سریالی که ۲۶ هزار نفر را برنده‌ی قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز کرد!

8 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای سریالی که ۲۶ هزار نفر را برنده‌ی قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز کرد! بسته هستند
2,761
سریال لاست 26 هزار نفر را برنده قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز کرد

قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز مانند هر لاتاری دیگری، همیشه داستان‌های عجیب و غریبی داشته است؛ داستان‌هایی از زبان کسانی که اعداد برنده‌ی قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز را به دلایل خاصی انتخاب کرده‌اند؛ مثلا خواب لاتاری دیده‌اند یا حتی باورهای خرافی خاصی درباره‌ی لاتاری دارند. یکی از این داستان‌ها، در سال ۲۰۱۱ در جریان قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز و در زمان پخش سریال Lost رخ داد!
حتی اگر این سریال را تماشا نکرده باشید، حتما نام و داستان کلی آن را از زبان افراد زیادی شنیده‌اید. سریالی که ماجراهای آن درباره‌ی افرادی است که بعد از سقوط هواپیمایشان، در یک جزیره گم شده‌اند. اما شاید نمی‌دانستید که در سال ۲۰۱۱، این سریال اعداد برنده‌ی قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز را پیش بینی کرده بود!
یکی از شخصیت‌های این سریال یعنی هوگو «هارلی» رِیِس، با اعداد ۴۲-۲۳-۱۶-۱۵-۸-۴ در یکی از قسمت‌های سریال، برنده‌ی قرعه کشی لاتاری می‌شود! اگر سریال را دیده باشید، می‌دانید که این اعداد آنقدرها هم برای هارلی شانس نیاورد. هرچند در همان سال، افراد زیادی از همین اعداد در قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز استفاده کردند. شاید باور نکنید که ۲۶ هزار نفر با همین اعداد، در قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز برنده شدند. مبلغ برد هر یک از این افراد، ۱۵۰ دلار بود. همین خبر باعث شد که طرفداران سریال لاست دلیل بیشتری برای دنبال کردن این سریال داشته باشند!


هوگو رِیِس یا همان هارلی با بازی خورخه گارسیا شخصیت چاق این مجموعه است! او خیلی خرافاتی است و حوادث را طوری به هم مرتبط می‌کند تا خودش را دلیل سقوط‌ هواپیما و بدبختی همراهانش بداند. او تصور می‌کند علت بدشانسی‌های پیاپی‌ و گیرافتادن آن‌ها در این جزیره‌ی مرموز، این است که از اعداد شوم و طلسم‌شده‌ی ۴۲-۲۳-۱۶-۱۵-۸-۴ در قرعه کشی لاتاری استفاده کرد و برنده‌ شد. این ایده زمانی به سرش می‌زند که این اعداد را در یکی از دریچه‌های جزیره می‌بیند. وقتی چندین بار دیگر این اعداد را در مکان‌های مختلف و زمان وقوع حوادث گوناگون می‌بیند، اعتقادش قوت پیدا می‌کند. هارلی خوش‌قلب، مهربان و ساده است و ذهنی صاف و کودکانه دارد و کمی هم ترسو است. تکیه‌کلام او (Hey dude!) تا مدت‌ها بر سر زبان طرفداران افتاده بود.
در جریان داستان معروف قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز سال ۲۰۱۱، اعداد هارلی تبدیل به اعداد شانس تعداد زیادی از افراد شد؛ به طوری که ۴ عدد از ۶ عدد جایزه بزرگ قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز با اعداد لاتاری هارلی یکسان بودند.
یکی از فیلمنامه‌نویسانِ این سریال به نام دیمون لیندلوف، این اتفاق عجیب را در توییتر خود جشن گرفت؛ هرچند او هرگز فکرش را هم نمی‌کرد که ۲۶ هزار نفر برای برنده شدن در قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز به اعداد این سریال اعتماد کنند و برنده شوند! 

اگر شما هم می‌خواهید شانس خود را برای شرکت در قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز امتحان کنید، کافی است برای خرید بلیط بخت آزمایی خود وارد سایت لاتاری دات کام شوید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری ملی؛ ۲۴ سال سابقه، ۲۰ حقیقت جالب!

در سال ۱۹۹۴ لاتاری ملی توسط جان میجر راه‌اندازی شد. از آن تاریخ تا امروز حدود ۲۴ سال گذشته…