خانه استراتژی لاتاری عدد جادویی قانون جذب ؛ ۶۸ ثانیه

عدد جادویی قانون جذب ؛ ۶۸ ثانیه

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای عدد جادویی قانون جذب ؛ ۶۸ ثانیه بسته هستند
9,224
قانون جذب 68 ثانیه

با قانون جذب فقط ۶۸ ثانیه برای رسیدن به رویاهایتان زمان لازم است.

آیا می‌دانید اگر بتوانید ارتعاش یک فکر مثبت را برای ۶۸ ثانیه در ذهن خود نگه دارید، روند و فرایند تجلی آغاز می‌شود؟ قانون تجلی افکار بیان می‌کند که هر فکر در ذهن افراد دارای قدرت است و باعث یک واکنش فیزیکی در بدن می‌شود. این افکار تاثیر مستقیم بر احساسات درونی افراد دارد که اکثرا نامحسوس و تدریجی است. مثال بارز این واقعیت تصور گاز زدن یک لیموی ترش و تجربه احساس ترشی و ترشح بزاق دهان شما است. سوال این جاست که آیا امروز این پروسه ۶۸ ثانیه را انجام داده‌اید؟ در این مطلب دلیل اهمیت این کار را توضیح می‌دهیم.

ذهن بشر مانند یک آهن ربا است و ذهن شما یکی از قدرتمند‌ترین آنها است. قانون نانوشته ذهن این است هر آنچه دیده شود یا به آن فکر شود در نهایت جذب ذهن می‌شود. ساده تر بگوییم رابطه ذهن و واقعیت قانون جذب نام دارد. همه ما دارای قدرت ذهن هستیم اما آن را نمی شناسیم. گاهی این قدرت به افکار منفی تبدیل می‌شود چراکه باور نداریم همه چیز ممکن است. گفته می‌شود «ارتعاش مادر تجلی است». همه موجودات هستی از «انرژی خالص» ساخته شده‌اند و ناشی از ارتعاشات انرژی هستد. این تکرار افکار است که ارتعاش را فعال می‌کند. پس تکرار فکر، احساس و رسیدن به یک حس خوب باعث فعالیت بیشتر نورون‌ها در مغز می‌شود در این هنگام قلب جهان هستی برای شما می‌تپد و تمام خواسته‌های شما تجلی پیدا می‌کند.

تنها با چند ثانیه تمرکز و توجه روی یک موضوع، شما می‌توانید ارتعاشات آن موضوع را در درون خود فعال کنید و قانون جذب فورا به این فعال شدن ارتعاشات پاسخ می‌دهد. هرچه بیشتر بتوانید روی موضوعی تمرکز کنید، ادامه تمرکز برایتان آسان‌تر خواهد شد چراکه شما با استفاده از قانون جذب در حال جذب دیگر افکار و ارتعاشاتی هستید که جوهره فکر اولیه شماست. اما چگونه؟

 عدد جادویی قانون جذب ۱۷+۱۷+۱۷ +۱۷= ۶۸ ثانیه

زمانی که شما ارتعاش یک فکر مثبت را برای مدت ۱۷ ثانیه نگه می‌دارید، قانون جذب برای شما یک فکر دیگر ارسال می‌کند که هماهنگ و هم فرکانس با فکر شماست. این فکر ارسالی سرشار از انرژی است اما قدرت جذب زیادی ندارد. اگر بتوانید برای مدت ۱۷ ثانیه دیگر تمرکز را ادامه دهید، یک موج دیگر انرژی در راه است و قدرت ارتعاش به حد بالاتری می‌رسد. اگر این روند ۶۸ ثانیه ادامه پیدا کند، این لحظه‌ای است که فرایند تجلی اتفاق می‌افتد. به عبارتی کائنات با روبرو کردن افراد در زندگی ما، جرقه یک ایده در ذهن و قراردادن ما در موقعیت‌ها و شرایط مختلف در زندگی در خدمت و تلاش برای برآورده کردن خواسته‌ها و آرزوهای ما است. پس مشکل چیست؟

جواب ساده است اکثر افراد نمی‌توانند یک تفکر مثبت را ۶۸ ثانیه در ذهن خود نگه دارند. ذهن افراد به سادگی منحرف می‌شود چراکه مشکل تمرکز وجود دارد.

نگه داشتن ارتعاش فکر در ذهن باعث فعال شدن نورون‌های مغز می‌شود و زمانی که یک نورون فعال شود دیگر نورون‎ها را هم فعال می‌کند. در پی فعال شدن نورون ها شبکه‌ای در مغز ایجاد می‌شود که باعث به وجود آمدن یک احساس و یک ارتعاش می‌شود. با تکرار این چرخه برای چندین و چند بار در ذهن، شبکه نورو‌ن‌ها در حال ارسال انرژی مثبت به کائنات هستند. البته این موضوع در مورد افکار منفی هم صدق می‌کند. با این حال باید نهایت تلاشمان را انجام دهیم که روی انرژی مثبت تمرکز کنیم.

زمانی که به طور مداوم برای یک دوره زمانی کوتاه (در برخی موارد ساعت‌ها و گاها چند روز) یک فکر خالص را تکرار می‌کنید و حداقل آن را برای مدت ۶۸ ثانیه نگه می‌دارید، آن فکر به یک فکر غالب و نافذ تبدیل شده است. با دستیابی به یک فکر غالب و نافذ، شما می‌توانید تجلی مطابق با آن فکر را تجربه کنید.

نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • افکاری که به آن فکر می‌کنید ابزار جذب شما هستند.
  • شما به هرچه می اندیشید، آن را به دست میاورید، چه دوست داشته باشید و چه از آن متنفر باشید.
  • افکار شما برابر با ارتعاش است و قانون جذب به این ارتعاش پاسخ می‌دهد.
  • هرچه ارتعاش شما گسترده‌تر وقدرتمند‌تر شود، در نتیجه این ارتعاش به اندازه کافی قوی می‌شود تا به تجلی رسد.
  • به یاد داشته باشید شما قدرت هدایت افکارتان را در دست دارید.
  • روی نتیجه پایانی تمرکز کنید و آن را تجسم نمایید نه مسیر رسیدن به خواسته .

تغییر الگوی ارتعاشات کار سختی نیست. امروز که با چگونگی نحوه عملکرد ارتعاشات آشنا شدید و تاثیر آن را در تجربه شخصی خود درک کردید و از همه مهم‌تر متوجه شدید که احساسات شما چه تاثیری در ارتعاشات دارند می‌توانید آهسته و با روند رو به جلو به سوی دستیابی به خواسته و نیاز‌هایتان گام بردارید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …