خانه استراتژی لاتاری طولانی‌ترین ماه گرفتگی قرن ۲۱، فرصتی برای متحول شدن

طولانی‌ترین ماه گرفتگی قرن ۲۱، فرصتی برای متحول شدن

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای طولانی‌ترین ماه گرفتگی قرن ۲۱، فرصتی برای متحول شدن بسته هستند
1,084
طولانی‌ترین ماه گرفتگی قرن 21

طولانی‌ترین ماه گرفتگی قرن ۲۱

طولانی‌ترین ماه گرفتگی قرن تحت عنوان «ماه خون»، با نزدیکترین فاصله مریخ در بازه ۱۵ ساله، امشب ۲۷ جولای سال ۲۰۱۸ اتفاق می‌افتد تا به مشتاقان آسمان دو بلیت نمایش هیجان انگیز تقدیم کند. تماشاگرها برای دیدن آن، بر خلاف زمان خورشید گرفتگی، نیاز به عینک محافظ چشم ندارند. این پدیده به صورت کامل در هند قابل مشاهده است و به مدت ۱ ساعت و ۴۳ دقیقه طول می‌کشد که همین موضوع این ماه‌گرفتگی را تبدیل به طولانی‌ترین ماه‌گرفتگی قرن می‌کند.

چرا این ماه گرفتگی این قدر طولانی است؟

ماه دقیقاً از وسط سایه زمین، در عریض‌ترین نقطه آن، عبور می‌کند. در واقع این ماه گرفتگی طولانی‌ترین حالت ممکن ماه گرفتگی است. این پدیده نه تنها با نزدیک‌ترین حالت مریخ به زمین همزمان شده بلکه یک صفی از سیارات آسمانی مجاور هم به وجود آورده که به علاقه‌مندان آسمان این امکان را می‌دهد تا تصویر خوبی از سیاره‌های زهره، مشتری، زحل و مریخ تماشا کنند.

 

طولانی‌ترین ماه گرفتگی قرن 21

این ماه گرفتگی در کجا قابل دیدن است؟

تقریباً در تمام نقاط دنیا به جز آمریکای شمالی، در جاهایی که آسمان صاف باشد، قابل مشاهده است. این ماه‌گرفتگی با رسیدن به زمان ظاهر شدن ماه در انگلستان و اروپای غربی شروع می‌شود. بهترین نمای آن در صورت صاف بودن آسمان در اروپای شرقی، آفریقای مرکزی و شرقی و جنوب شرقی آسیا خواهد بود. این یک ماه گرفتگی کامل است زیرا که مدار آن در زمانی است که تقریباً در دورترین فاصله از زمین است و در نتیجه ماه در این حالت نسبتاً از حالت معمول کوچک‌تر است.

امشب میلیون ها نفر در سراسر جهان این شانس را دارند تا تماشاگر طولانی‌ترین ماه گرفتگی قرن ۲۱‍ام در دنیا باشند.

ماه گرفتگی فرهنگ های مختلف را در دنیا مجذوب خود کرده است و چندین و چند افسانه و داستان از این پدیده الهام گرفته شده است که بسیاری از آنها این پدیده را به فال نیک می‌گیرند. جای تعجبی وجود ندارد که هر عاملی که باعث تغییر در ریتم و روند منظم خورشید یا ماه می‌شود بدون شک بر روی ما انسانها و زندگی ما تاثیر دارد.

باور ها و عقاید مرتبط با «ماه خون»

در بسیاری از تمدن های باستانی« ماه خون» به عنوان قصد شیطانی تعبیر می‌شود. سرخپوستان امریکایی از کالیفرنیا بر این باورند که ماه زخمی یا بیمار شده است و نیاز به مراقبت توسط زنانش و یا افراد قبیله‌اش دارد و برای ماهی که به رنگ تیره در آمده است نواهای بهبودی در قالب شعر می‌خواندند. در فرهنگهای اسلامی نظم خورشید و ماه نشانه قدرت خداوند است و در برخی از کشورها برای این پدیده نماز و عبادت برگزار می‌شود که به بزرگی و بخشندگی خداوند اشاره دارد و افراد در زمان وقوع این پدیده حس صلح درونی دارند که این پدیده را تبدیل به تحول معنوی می‌کند.

مجموعه ای از باورها در مورد این پدیده وجود دارد. در مباحث انرژی، انرژی ماه را یک انرژی زنانه معرفی می‌کنند که سمبل تولدی دوباره است. این انرژی ارتباط مستقیم با عواطف شما، جسم و غریزه شما دارد. این ماه گرفتگی پیامی برای شما برای عبور از تاریکی و غم های درون قلب و روحتان است.در حین این دقایق تاریخی، همه ما به سطحی بالاتر و عمیق تر از انرژی به منظور دیدن حقیقت می رسیم. از این فرصت استفاده کنید، یک قدم بردارید و به فردی با قابلیت‌تر تبدیل شوید. . تمام چیزهایی که همیشه می‌خواستید، آن طرف ترس های شما ایستاده است. پس ترس و نا‌امیدی را کنار بگذارید و با امید به فردا نگاه کنید و از ماه گرفتگی امشب نهایت لذت را ببرید.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …