خانه بلاگ و اخبار لاتاری سرمربی موفق تیم کرواسی زلاتکو دالیچ : لاتاری پنالتی ها

سرمربی موفق تیم کرواسی زلاتکو دالیچ : لاتاری پنالتی ها

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای سرمربی موفق تیم کرواسی زلاتکو دالیچ : لاتاری پنالتی ها بسته هستند
1,386
شانس پنالتی

ضربات پناتی و بخت آزمایی

ضربات پنالتی اغلب به عنوان شانس و بخت آزمایی شناخته می‌شوند و شانس و اقبال تیم ها حتا قبل از این که بازیکن به توپ ضربه بزند وارد میدان شده است. تیم ها به صورت نوبتی ضربات پنالتی را می‌زنند و تیمی که اول ضربات پنالتی را شروع می‌کند با انداختن سکه تعیین می‌شود که در ۶۰ درصد موارد این تیم پیروز میدان بوده است.

بسیاری از افراد معتقدند که اگر در فوتبال بر این باور هستید که پنالتی ها لاتاری هستند، احتمال شکست تیمتان بسیار زیاد است. بازیکنان فوتبالی که فکر می‌کنند ضربات پنالتی یک نوع بخت آزمایی است، نه تنها در اشتباه هستند بلکه بیشتر از همیشه استرس می‌گیرند. این « عامل ترس» تاثیر منفی روی درصد موفقیت پنالتی ها می‌گذارد . این نتایج بر مبنای تحقیقی در مورد تاثیر استرس، احساسات شخصی و مهارت های فردی بر ضربات پنالتی به دست آمده است.

نتایج نشان می دهد که مهارت های افراد در به ثمر رساندن گل نقش زیادی در گل کردن پنالتی ها دارد و نتایج خیلی به شانس بستگی ندارد. این مطالعه بیان می کند هر بازیکنی که بیشتر به موضوع شانس و بخت اعتقاد داشته باشد، اضطراب و استرس بیشتری را تجربه خواهد کرد.

سرمربی موفق تیم کرواسی زلاتکو دالیچ : لاتاری پنالتی ها

البته در مورد شانس و بخت پنالتی ها عقاید متفاوتی وجود دارد، در دومین بازی از شب دوم مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸روسیه، سر مربی تیم موفق کرواسی زلاتکو دالیچ پس از برد در مقابل دانمارک اعلام کرد که پنالتی ها در بازی فوتبال بخت آزمایی است و شما هیچ وقت نمی‌دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد. در ادامه او گفت که تیم کرواسی قبل از این مسابقه در دو سری تمرین پنالتی کرده است و البته آنها قصد داشته‌اند که بازی را در وقت قانونی ۹۰ دقیقه به پایان برسانند.

اسپانیا و روسیه، ضربات پنالتی و بخت آزمایی

دو تیم اسپانیا و روسیه در چارچوب مرحله حذفی یک‌ هشتم نهایی مسابقات جام‌جهانی فوتبال در ورزشگاه لوژینکی مسکو به مصاف هم رفتند که طی آن پس از ۱۲۰ دقیقه روسیه موفق شد اسپانیا را در ضربات پنالتی حذف کند. در ضربات پنالتی دروازه‌بان روسیه ضربه‌های دو بازیکن اسپانیا کوکه و آسپاسرا مهار کرد تا اسپانیا از دور رقابت‌های جام‌جهانی کنار رود و این بار کوکه یکی از دو بازیکنی که پنالتی مقابل روسیه را از دست داد اعلام کرد به نظر او پنالتی ها یک بخت آزمایی و لاتاری است.

به هر حال چه باور داشته باشید که پنالتی های فوتبال لاتاری و بخت آزمایی هستند یا نه فرقی در مسیر زندگی شما نخواهد کرد. در فوتبال لذت و هیجان بسیاری وجود دارد که می توان تجربه کرد و لذت برد. اما در دنیای اعداد و ارقام داستان طور دیگری است. شما می توانید در  تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان به سادگی بلیط بخرید و منتظر نتایج باشید و مسیر زندگی خود را متحول کنید. فراموش نکنید استمرار و تلاش کلید اصلی برنده شدن است . پس امیدوار باشید. حتا در زمان تماشای فوتبال، لذت و هیجان ضربات پنالتی شانس برنده شدن در بخت آزمایی را در سایت لاتاری دات کام تجربه کنید.

 

خرید بلیط لاتاری
 

 

 

 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …