خانه برندگان لاتاری شانس مبتدیان: کسانی که با یک‌بار شرکت در لاتاری برنده شدند

شانس مبتدیان: کسانی که با یک‌بار شرکت در لاتاری برنده شدند

12 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای شانس مبتدیان: کسانی که با یک‌بار شرکت در لاتاری برنده شدند بسته هستند
716
برندگان لاتاری

بر اساس لغت‌نامه انگلیسی کمبریج، عبارت “شانس مبتدی” به معنای ” اتفاق افتادن موفقیتی غیرمنتظره برای کسی که تازه شروع به انجام کاری خاص کرده است” تعریف شده است. برای بردن جک‌پات همیشه به بخت خوش نیاز است، اما بعضی از برند‌گان خوش‌شانس از ترفند خرید بلیط  لاتاری برای اولین بار یا شرط بندی برای بار اول استفاده می‌کنند.

ما موفق به جمع‌آوری داستان‌های این برندگان لاتاری در سراسر جهان شدیم. با خواندن این مقاله کشف می‌کنید که چگونه این تازه واردهای خوش‌شانس موفق شدند غول جک‌پات را در اولین تلاش خود به دام بیاندازند.

کسانی که با یک‌بار شرکت در لاتاری برنده شدند چه کسانی هستند؟

چارلی لاگارد

بهترین هدیه تولد

اولین برنده باراول لاتاری چارلی لاگارد (Charlie Lagarde) بود، کسی که اولین بلیط را در روز تولد ۱۸ سالگی‌اش خرید. این نوجوان کانادایی تصمیم گرفت پیوستنش به جرگه بزرگسالان را با خرید یک بلیط ۴ دلاری کارت بخت‌آزمایی فوری (اسکرچ کارت) و یک بطری شراب گازدار جشن بگیرد. این دختر جوان کانادایی بلافاصله توانایی خرید گرانترین شامپاین دنیا را داشت زیرا موفق شده بود با شکست دادن شانس یک به ۶میلیون، برنده جایزه بخت‌آزمایی به ارزش یک میلیون دلار کانادا بصورت یک‌جا، یا مادام‌العمر هفته‌ای ۱۰۰۰ دلار شود. پس از اندکی تفکر وی حالت دوم را انتخاب کرد. هم اینک این جوان اهل کبک به لطف بازی Gagnant a vie دستمزد سالانه‌ای معادل ۱۰۰هزار دلار دارد و قادر است تا رویای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای را دنبال کند بدون اینکه نگران پول باشد.

تینا فررون

زمان‌بندی بی‌نقص

تینا فررون (Tina Ferrone) دیگر برنده لاتاری با دست میداس‌گونه (الهه یونان باستان که به هرچه دست می‌زد طلا می‌شد) است. این ساکن شهر اوتاوا هنگامی که در حال خرید مایحتاج روزانه بود چشمش به آگهی بخت‌آزمایی با جایزه جک‌پات ۴۸ میلیون دلاری افتاد و برای اولین بار در زندگی هوس خرید بلیط قرعه‌کشی Lotto Max را کرد. این برد در بهترین زمان ممکن برای این خانم ۴۲ ساله اتفاق افتاد زیرا همسر وی در حال مبارزه با سرطان بود و بدلیل عدم توانایی کارکردن اوضاع مالی آنها مساعد نبود. بردن این جایزه شگفت‌انگیز به تینا اجازه داد تا به آرزوی دیرینه‌اش که داشتن یک سالن یوگا بود برسد و با بهبودی همسر بیمارش به آینده‌ای خوش و درخشان بیاندیشد.

جین پارک

جوانترین برنده تاریخ

جین پارک (Jane Park) تنها ۱۷ سال داشت که برنده جایزه میلیون دلاری شد در حالیکه برای اولین بار در زندگی اقدام به خرید بلیط کرده بود، این برد وی را به جوانترین برنده تاریخ لاتاری بریتانیا تبدیل کرد. خرج‌های لجام گسیخته او شامل خرید ماشین‌های فراوان، مسافرت‌ها، لباس و جراحی زیبایی بود. در زندگی عشقی هم این دختر جوان اهل ادینبورو اقدام به راه‌اندازی وب‎سایتی کرد که در قالب آن افراد مجرد می‌توانستند برای جایگاه دوست‌پسری وی تقاضا بدهند. جایگاهی که به لطف جین، دستمزد سالانه ۶۰ هزار پوندی برای برنده به ارمغان می‌آورد. بنابراین می‌شود اینگونه فرض کرد که در این موقعیت هیچ کمبودی احساس نشود!

لیزا کوام

مراسم شکرگزاری مبارک

لیزا کوام (Lisa Quam) پیش از این هرگز بلیط پاوربال نخریده بود، اما زمانی‌که برای خرید ادویه کدو حلوایی به خواربار فروشی رفته بود (ادویه‌ای که برای مراسم شکرگزاری ضروری است) هوس کرد تا برای خود و همسرش اورت (Everett) بلیط بخرد. این خانم اهل واشنگتن علاوه بر بلیط یک روزنامه هم خرید تا تخفیف‌های جمعه سیاه را از دست ندهد، اما بعید است دیگر هیچ‌گاه احتیاجی به حراجی داشته باشد زیرا یکی از بلیط‌ها برای او جک‌پات ۹۰ میلیون دلاری به ارمغان آورد.

میشل فیصل

رفتار توریستی

میشل فیصل (Michelle Faysal) شهروند اهل اونتاریو به همراه شوهرش در حال سفر به میشیگان  امریکا بود تا با دوستانش دیدار کند، آنها در بین راه برای پر کردن باک ماشین با بنزین توقف کردند. میشل با وجودی‌که پیشتر بختش را در لاتاری‌های کانادا آزموده بود، وقتی‌که قوانین بازی را از متصدی مربوطه شنید تصمیم گرفت تا برای اولین بار بلیط مگامیلیونز را بخرد. و با این خرید او یکی دیگر از برندگان بار اول لقب گرفت زیرا این سرمایه‌گذاری برایش ۱ میلیون دلار سود داشت. البته امکان رانندگی در بین ایالات مختلف امکانی نیست که همه داشته باشند اما خوش‌بختانه با وجود سایت‌های آنلاین شما یک کلیک با خرید بلیط فاصله دارید.

پنسیلوانیا لاتاری

بهترین دوست

اسکایلر اورن (Skylar Uhren) از پنسیلوانیا در حالی برنده لاتاری شد که هیچ برنامه‌ای برای شرکت در آن نداشت. اسکایلر ۲۳ ساله قصد داشت تا تعدادی بلیط بخت‌آزمایی فوری (اسکرچ کارت) بخرد اما دوستش او را متقاعد کرد تا برای اولین بار بلیط پاوربال بخرد. بیایید امیدوار باشیم که اسکایلر بخشی از جایزه میلیون دلاری‌اش را به این دوست خوب داده باشد.

آیا از داستان این برندگان دفعه اولی الهام گرفته‌اید؟ برای اینکه بیشتر ترغیب شوید کریستینا (Christina) نظافت‌چی سابق را در نظر بگیرید که رکورددار برندگان جایزه  لوتولند است و در بار دوم شرکت در بخت‌آزمایی برنده ۹۰ میلیون یورو جایزه یوروجک‌پات شد.

منبع: لوتو لند

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

خبر خوش؛ لاتاری به سایت بتکارت اضافه شد!

یک سایت برای آرزوهای بزرگ رویاهای شما میتوانند واقعی شوند! ممکن است این روزها درگیر مشکلات…