خانه برندگان لاتاری شانس دوباره عروس خانواده سلطنتی

شانس دوباره عروس خانواده سلطنتی

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای شانس دوباره عروس خانواده سلطنتی بسته هستند
2,684
مگان مارکل

شانس برنده شدن لاتاری داستان های عجیبی دارد. یکی از داستان‌های شنیدنی، مراسم ازدواج نوه ملکه بریتانیا شاهزاده هری و مگان مارکل است که در روز شنبه ۱۹ می ۲۰۱۸ برگزار شد. جالب است بدانید پدر مگان مارکل، عروس جدید خانواده سلطنتی، زمانی که وی ۹ سال بیشتر نداشت برنده لاتاری ۷۵۰ هزار دلاری شده است که ۵ عدد انتخابی او شامل تاریخ تولد دخترش که ۴ اگوست ۱۹۸۱ بود. نظر پدر مگان در مورد دخترش این است که « وی می داند که در زندگی چه چیزی می خواهد و تا زمانی که به آن نرسد دست از تلاش برنخواهد داشت

پس از نامزدی و ازدواج مگان مارکل، هنرپیشه آمریکایی، با پرنس هری افراد زیادی به وی حسادت کردند اما شانس از کودکی به وی لبخند زده بود. به گفته برادر وی، در سال۱۹۹۰ زمانی که مگان تنها ۹ سال داشت و آنها در ایالت کالیفرنیا زندگی می‌کردند شانس به آنها رو کرد. وی معتقد است ازدواج مگان با پرنس هری بزرگترین جایزه لاتاری زندگی خواهرش است اما برنده شدن لاتاری در زمان کودکی کمک بزرگی برای خانواده آنها بوده است. لاتاری فرصت تحصیل در بهترین مدارس خصوصی را برای مگان فراهم کرد و او بهترین آموزش ها را کسب کرد. مگان۳۶ ساله در دانشگاه نورت وسترن ایالت الانوی در رشته تئاتر و مطالعات بین الملل تحصیل کرده است.

برندگان لاتاری زیادی هستند که از قانون جذب برای موفقیت در زندگی استفاده کرده‌اند‌. همان طور که می‌دانیم قانون جذب نامی است که برای یک باور در نظر گرفته شده است و بر اساس این باور با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، نتایج مثبت یا منفی برای شخص به بار می آید. این قانون برای عروس خانواده سلطنتی صدق می کند.

گفته ها بر این است که وی همیشه پرنسس خانواده خود بوده است و در حال حاضر که پرنسس واقعی خانواده سلطنتی است باعث افتخار خانواده است. در ویدئو‌‌ های منتشر شده از کودکی او، او همیشه نقش پرنسس را با دوستان خود بازی می‌کرده و خود را پرنسس می‌دانسته است.شاید وقت آن رسیده باشد که استفاده از انرژی مثبت را امتحان کنید. شاید شما برنده بعدی یک جک پات بزرگ لاتاری باشید. برای امتحان شانس خود می‌توانید به www.latari.com سر بزنید.

خرید بلیط لاتاری
 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …