خانه استراتژی لاتاری کارتون سیمپسون‌ها و انتخاب اعداد لاتاری

کارتون سیمپسون‌ها و انتخاب اعداد لاتاری

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای کارتون سیمپسون‌ها و انتخاب اعداد لاتاری بسته هستند
514
انتخاب اعداد لاتاری

انتخاب اعداد لاتاری

آیا واقعا پیش بینی اعداد برنده لاتاری ممکن است؟ اعداد لاتاری به صورت تصادفی و راندوم انتخاب می‌شوند. به همین علت، اعداد برنده قرعه کشی بعدی هیچ گاه قابل پیش بینی نیست با این حال راه‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید پیش بینی کنید چه اعدادی از گردونه قرعه بیرون خواهند آمد؟ اگر به دنبال راهکارهایی غیر معمول برای انتخاب اعداد لاتاری هستید، بهتر است با این مطلب همراه ما باشید.

پیش بینی‌های سریال کارتونی سیمپسون‌ها

این سریال کارتونی جذاب بیش از ۳۰ سال است که در حال پخش است و نکته جالب توجه اینکه موضوعاتی که در آن روی می‌دهد روزی در دنیای واقعیت هم اتفاق می‌افتد. به عبارتی تاکنون بسیاری از پیش بینی‌های این برنامه تلویزیونی عجیب در زمینه‌های سیاسی، ادبی، اجتماعی و علمی درست از آب درآمده است. البته مواردی هم وجود دارد که هنوز تحقق نیافته و باید منتظر بود و حدس زد که آیا در آینده شاهد آنها خواهیم بود یا نه؟

عجیب‌ترین مورد پیش گویی آنها، حادثه ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ بود که سیمپسون‌ها ۴ سال قبل یعنی در سال ۱۹۹۷ در اپیزود «شهر نیویورک برابر هامر سیمپسون» آن را در قاب یک تصویر از یک بروشور با عبارت نیویورک تنها با ۹ دلار و پیش زمینه دو برج دوقلو ساختمان تجارت جهانی نشان دادند.

پیش بینی ترامپ به عنوان ریاست جمهور امریکا در سال ۲۰۰۰ ، برنده جایزه نوبل بنیت هولمستروم در سال ۲۰۱۰ که در ۲۰۱۶ به حقیقت پیوست، پیش گویی شیوع بیماری ابولا در سال ۱۹۹۷ یعنی ۱۷ سال پیش از شیوع بیماری در سال ۲۰۱۴، طرح ساعت هوشمند در سال ۱۹۹۵ تنها نمونه‌هایی از این پیش گویی‌ها هستند.

اما لاتاری و اعداد برنده هامر سیمپسون

شاید این سریال کارتونی برای علاقه مندان لاتاری هم الهام بخش باشد. هامر سیمپسون در اپیزود ۲۱ سریال با اعداد ۱ – ۶ – ۱۷ – ۲۲ – ۲۴ – ۳۵ برنده واقعی جایزه بزرگ ۱ میلیون دلاری شد. نام لاتاری در این سریال State lottery است و بزرگترین بخت آزمایی اسپرینگفیلد، شهری که سیمپسون‌ها در آن زندگی می‌کنند، است. شعار لاتاری «جایی که همه برنده می‌شوند!» و احتمال برد یک به ۳۸۰ میلیون معرفی شده است.

شانس خوب هامر با خوردن یک کوکی شانس شروع شد. این خوراکی که محبوب طرفداران شانس و لاتاری است شامل پیام « امروز روز شانس شماست!» بود که هامر را برای خریدن یک بلیط لاتاری وسوسه کرد. خرید بلیط او را برای مدت طولانی در صف معطل کرد. با از دست دادن زمان زیادی در صف برای خرید بلیط، هامر به قرار مهمی که با همسرش داشت نرسید و در راه تصادف کرد و سر از بیمارستان درآورد. در بیمارستان فهمید که برنده یک میلیون دلار جایزه بزرگ لاتاری شده است اما نتوانست به همسرش بگوید چراکه او باید اعتراف می‌کرد که برای قرار مهمش دیر رسیده است و ادامه ماجرا… .

آیا بار دیگر سیمپسون‌ها راست می‌گویند؟ شاید شما تا به امروز از این پیشگویی‌های جالب اطلاعی نداشتید اما حالا که می‌دانید به نظرتان امتحان کردن و انتخاب این اعداد لاتاری کار عقلانی نیست؟

منابع: پلی هیوج لوتوز و نی تایمز

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …