خانه استراتژی لاتاری سندیکای لاتاری ؛ همه‌ی قوانین درباره عضویت در گروه و توافق‌نامه

سندیکای لاتاری ؛ همه‌ی قوانین درباره عضویت در گروه و توافق‌نامه

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای سندیکای لاتاری ؛ همه‌ی قوانین درباره عضویت در گروه و توافق‌نامه بسته هستند
1,743
سندیکای لاتاری

آیا می‌دانید شما می‌توانید با سندیکای لاتاری شانس برد خود را در لاتاری بالا برده و از بردن جک‌پات در کنار دوستان‌تان لذت ببرید!

سندیکای لاتاری چیست؟

سندیکای لاتاری گروهی از بازیکنان است که پول خود را برای خرید یک دسته بلیط لاتاری جمع می‌کنند. هر بازیکن نسبت به میزان پول خود در سندیکا، سهمی در سود دارد. یک گروه ممکن است شامل دوستان، خانواده، بستگان، همکاران و یا بازیکنان لاتاری بصورت آنلاین باشد که به‌طور مشترک برای افزایش شانس برنده شدن بلیط خریداری می‌کنند.

بیشتر بخوانید: لاتاری مشارکتی و فواید آن!

توافق‌نامه‌ی سندیکای لاتاری

اگر به‌صورت گروهی شرط‌بندی می‌کنید، توصیه ما این است که توافق‌نامه امضاء کنید تا از بروز مشکلات در آینده جلوگیری کنید. در صورت بردن جک‌پات (یا جایزه پایین‌تر) ممکن است که مدیر سندیکای شما نظر خود را تغییر داده و دوستی را برای پول قربانی کند. نداشتن توافقنامه سندیکا، کار شما را برای گرفتن سهم عادلانه خود با دشواری مواجه می‌کند.

توافقنامه سندیکا معمولاً در وب‌سایت رسمی لاتاری موجود است یا می‌توانید بر اساس نیاز خود یک الگوی از پیش آماده ‌شده را از اینترنت تهیه کرده و آن را شخصی‌سازی کنید. در زیر می‌توانید تمام عناصر مربوط به هر توافقنامه سندیکا و همچنین جزئیات دیگری را که باید به این توافق‌نامه اضافه شود، پیدا کنید.

محتوا

این توافق‌نامه باید شامل کلیه اطلاعات اساسی باشد:

 • نام سندیکا
 • مدیر سندیکا + اطلاعات تماس
 • تاریخ شروع
 • همه بازیکنان: نام، امضاء، تاریخ، مقدار به ازای هر قرعه‌کشی، سهم برد
 • نام لاتاری، تعداد شرط خریداری شده و تاریخ قرعه‌کشی

اطلاعات اضافی:

 • در صورتی که بازیکنی سهم خود را پرداخت نکند چه اتفاقی می‌افتد
 • در صورتی که بازیکنی گروه را ترک کند چه اتفاقی می‌افتد
 • توافقات اضافی، قوانین یا اطلاعات

ضمیمه توافق

با یک توافق‌نامه سندیکا می‌توانید در صورت بدست آوردن مقدار زیادی پول از پرداخت مالیات معاف شوید. قوانین فعلی لاتاری ملی تصریح می کند که جک‌پات فقط به یک عضو گروه سندیکا، مدیر سندیکا قابل پرداخت است. اگر قرارداد سندیکا نداشتید، تمام اعضای تیم باید بخشی از مالیات را بپردازند.

لاتاری مشارکتی

چرا سندیکا کارآمدتر است

برای این‌که شما با هزینه‌ای بسیار پایین‎تر، تعداد فراوانی بلیط که با افراد دیگر در گروه خود (سندیکا) به اشتراک گذاشته‌اید را دریافت می‌کنید. اگر یک خط بخرید در حقیقت روی یک ترکیب عددی شرط‌بندی می‌کنید، در غیر این صورت باید صدها خط خریداری کنید که  هزینه زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. با سندیکای لاتاری این داستان متفاوت است: صدها خط می‌گیرید و علاوه بر این، در هزینه صرفه جویی می‌کنید. اگر قضیه برای‌تان نامفهموم است به مثال زیر نگاه کنید.

چگونه در یک سندیکای لاتاری شرکت کنیم

 • یک گروه از افراد، به‌شکل ایده‌آل یک گروه از خانواده، دوستان یا همکاران
 • مدیر سندیکای خود را تعیین کنید
 • نوع بخت آزمایی و تعداد بلیط‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید
 • یک توافق‌نامه تنظیم کنید یا از الگوی آماده و ارائه شده توسط اپراتور لاتاری استفاده کنید
 • سهم توافق شده برای شرکت در بخت آزمایی را به مدیر بدهید
 • مدیر در لاتاری از پیش توافق شده شرکت می‌کند
 • پس از قرعه‌کشی، سهم خود را بررسی کرده یا به مدیر اجازه دهید این کار را انجام دهد
 • سرانجام، مدیر بردهای بالقوه را جمع‌آوری‌کرده و متناسب با سهم هر یک از اعضای سندیکا توزیع می‌کند

من گروهی ندارم که با آن‌ها وارد لاتاری شوم

اگر موفق به تشکیل گروهی از افراد نشدید می‌توانید به صورت آنلاین در گروهی وارد شوید. فقط کافی است که یک لاتاری خاص را برگزیده، سهم خود را انتخاب کرده و مبلغ کافی را بپردازید.

بلیط لاتاری

توصیه‌های یک وکیل؛ کلیه بلیط‌های لاتاری خریداری شده را اسکن کنید

به گفته جیسون کرلند (Jason Kurland)، وکیل مشهور آمریکایی که نماینده برندگان لاتاری بوده است، باید کلیه بلیط‌های خریداری شده لاتاری را اسکن کرده و از طریق ایمیل برای همه‌ی اعضای سندیکا ارسال کنید. در صورت برنده شدن، این حرکت به ظاهر بی‌فایده ممکن است از نابود شدن سهم شما از جایزه و از بین رفتن دوستی‌ها جلوگیری کند.

مسئولیت‌های مدیر سندیکا

قبلاً اشاره کردیم که شما باید مدیر سندیکای خود را تعیین کنید. مسئولیت‌های مدیر چیست؟ مدیر سندیکا مسئول جمع‌آوری پول، شرکت در لاتاری، اطلاع رسانی به کلیه اعضای گروه و گرفتن امضای همه‌ی اعضا برای توافق‌نامه سندیکا است. اگر خوش شانس باشید قسمت دل‌پذیر از مسئولیت‌های مدیر متعاقباً پیش می‌آید، یعنی توزیع عادلانه جایزه.

سندیکای لاتاری آنلاین

ترکیب لاتاری آنلاین با یک سندیکا یک ابزار قدرتمند است. لازم نیست گروهی از بازیکنان با علایق مشترک را در همسایگی خود دور هم جمع کنید. لازم نیست به هر مکانی مراجعه کرده و بلیط لاتاری خریده و سپس برای جمع آوری پول سراغ تک تک اعضاء بروید. با استفاده از این روش در وقت و اعصاب خود صرفه‌جویی می‌کنید.

اگر می‌خواهید در سندیکای آنلاین شرکت کنید، یک لاتاری خاص و اندازه سهم خود را انتخاب کنید. بدیهی است، هر چه این سهم بزرگتر باشد، جایزه بالقوه شما بیشتر خواهد شد.

مثالی از شرکت در لاتاری از طریق سندیکا

فرض کنید که جک‌پات فعلی در لاتاری بریتانیا به نام لوتو، ۱۰۰،۰۰۰ پوند است. گروه ۱۰ نفره شما روی ۱۰۰ خط بازی می‌کند.

هر عضو ۱۰ خط خریداری می‌کند. سهم شما ۱۰% است. نتیجه قرعه‌کشی این است که همه شماره‌های یکی از بلیط‌ها مطابقت دارد. خارق العاده است! گروه شما برنده تمام پولها ۱۰۰،۰۰۰ پوند شده است. با سهم ۱۰% شما ۱۰،۰۰۰ پوند دریافت خواهید کرد.

اگر بدون شرکت در سندیکا اقدام به خرید ۱۰ بلیط لاتاری می‌کردید، شانس شما برای برنده شدن ۹۰% کمتر بود. تفاوت بزرگی دیده می‌شود، اینطور نیست؟

منبع: لوتو مگ

در ادامه بخوانید: پاسخ به سوالات متداول و کلیدی در مورد لاتاری مشارکتی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

سفر در تاریخ؛ لاتاری ملکه الیزابت اول

لاتاری یا بخت‌آزمایی به هیچ وجه مفهوم جدیدی نیست. یک افسانه می‌گوید که بودجه جمع آوری شده …