خانه بلاگ و اخبار لاتاری بخت آزمایی سوپرانالوتو و سلبریتی‌ها

بخت آزمایی سوپرانالوتو و سلبریتی‌ها

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای بخت آزمایی سوپرانالوتو و سلبریتی‌ها بسته هستند
1,861
بخت آزمایی سوپرانالوتو و سلبریتی‌ها

بخت آزمایی سوپرانالوتو و سلبریتی‌ها از ترندهای مطرح این روزها هستند. لاتاری سوپرانالوتو از بخت آزمایی‌های محبوب در سراسر دنیاست و شاید باور نکنید که تعداد زیادی از معروف ترین ستاره‌های هالیوود لاتاری ایتالیایی سوپرانالوتو را به لاتاری مگامیلیونز ترجیح داده و آن را بازی می‌کنند. در واقع آنان از پر و پا قرص‌ترین طرفداران سوپرانالوتو هستند.

پاریس هیلتون – نتیجه بارون هیلتون و نوه کنراد هیلتون و وارث هتل‌های مجلل زنجیره‌ای هیلتون است. علی‌رغم این موضوع که پاریس وارث این امپراتوری چند میلیاردی است، او ستاره برنامه تلویزیونی «زندگی ساده» است. در این برنامه تلویزیونی ، پاریس هیلتون به همراه نیکول ریچی هنرپیشه و طراح مد امریکایی از دنیای سلبریتی ها فاصله گرفته و در کنار افراد عادی جامعه در مدت زمان خاصی زندگی روتین و عادی این افراد را تجربه می کنند. در سال ۲۰۰۸، خانم هیلتون ۱۵۰۰ بلیط بخت آزمایی سوپرالناتو با مبلغ جایزه بزرگ ۳۰٫۷ میلیون پوند خرید. شاید شما به این موضوع فکر می کنید که پاریس پول کافی برای این خرید خود داشته است؟ اما دلیل او برای خرید ساختار جایزه بخت آزمایی سوپرانالوتو بود و در مصاحبه ای اعلام کرد که اگر برنده شود ۱۰ درصد جایزه خود را به خیریه تقدیم می‌کند.

بخت آزمایی سوپرانالوتو

الیزابت هارلی هنر‌پیشه و مدل بریتانیایی، ۵۰۰ بلیط بخت آزمایی سوپرانالوتو را در سال ۲۰۱۰ با مبلغ جایزه بزرگ ۱۱۷ میلیون پوند خرید و گفت در صورت برنده شدن بخش زیادی از پول را برای زلزله زدگان هاییتی اختصاص می‌دهد.

بخت آزمایی سوپرانالوتو و سلبریتی‌‌ها ؛ مدونا

اما رابطه‌ی بخت آزمایی سوپرانالوتو و سلبریتی‌ها به همین جا ختم نمی‌شود؛ مدونا ملکه پاپ امریکایی کسی است که لاتاری را به طور پیوسته و مداوم بازی می‌کند. هدف از این کار نه تنها برنده شدن در لاتاری بلکه حمایت از سازمان های لاتاری است. قطعا ریشه های ایتالیایی مدونا دلیلی برای عشقش به بخت آزمایی ایتالیایی سوپر‌انالوتو است. او در طی تور جهانی کنسرت‌های خود در سال ۲۰۱۲ ، ۱۰۰ بلیط خریداری کرد اما برنده جایزه بزرگ نشد و جایزه ۱۲۰ هزار پوندی را از آن خود کرد.

مدونا و بخت آزمایی

بخت آزمایی سوپرانالوتو و سلبریتی‌ها ؛ جرج کلونی 


جرج کلونی
 یکی دیگر از سلبریتی‌هایی است که علاقه‌ی زیادی به لاتاری دارد. این ابرستاره هالیوود روش الیزابت هارلی را در پیش گرفت و در سال ۲۰۱۰  صد و هفده میلیون پوند را صرف خرید بلیط های سوپرانالوتو با هدف کمک به قربانیان فاجعه زلزله در هاییتی کرد.

و حالا شما، برای خرید بلیط این قرعه کشی ها نیازی نیست که در امریکا یا ایتالیا باشید. به سادگی وارد سایت لاتاری دات کام  شوید و برای قرعه کشی های هر دو کشور بلیط بخرید. جایزه بزرگ مگا میلیونز و سوپرانالوتو منتظر شماست. قرعه‌کشی سوپرانالوتو در روزهای شنبه، سه شنبه و پنجشنبه ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران انجام می‌شود و قرعه‌کشی مگا میلیونز در روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود.

سایت لاتاری دات کام

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …