خانه استراتژی لاتاری ستاره شناسی و بخت آزمایی

ستاره شناسی و بخت آزمایی

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ستاره شناسی و بخت آزمایی بسته هستند
1,643
ستاره شناسی و بخت آزمایی

ستاره شناسی و بخت آزمایی می‌توانند با هم ارتباط داشته باشند؟ شما چقدر برای رسیدن به جایزه بزرگ بخت آزمایی تلاش می‌کنید؟ بسیاری از افراد روش مخصوص خود را دارند یا سیستم خاصی را برای انتخاب اعدادشان انتخاب می‌کنند. برخی افراد اعدا مشخصی دارند که هر هفته با همان اعداد در لاتاری شرکت می‌کنند و تغییری در اعدادشان نمی‌دهند. این افراد معتقدند که اعداد انتخاب شده اعداد شانس آن‌ها هستند و اگر تغییری در آن‌ها ایجاد کنند، جایزه بزرگ را از دست خواهند داد. برخلاف این گروه از افراد، کسانی هستند که هیچ گاه اعداد یکسانی را بازی نمی‌کنند و حتی گاهی با استفاده از کامپیوتر اعدادشان را انتخاب می‌کنند.

ستاره شناسی و بخت آزمایی

گروه نسبتا بزرگی از افراد هم وجود دارد که باور دارند ستاره شناسی و بخت آزمایی با هم ارتباط دارند. عده‌ای تاریخ‌های آسمان بدون ماه را روی تقویم ستاره شناسی پیدا و بررسی کردند.

اما آیا واقعا تقویم ستاره شناسی در برنده شدن در لاتاری به ما کمک می‌کند؟

در علم ستاره شناسی یک بازه زمانی وجود دارد که می‌تواند بسیار کوتاه باشد و یا می‌تواند تنها چند دقیقه طول کشد و گاهی تا دو روز و اندی ادامه یابد. در این مدت ماه با سیارات دیگر در ارتباط خواهد بود. این ارتباطات داستانی متفاوت برای هر یک از دوازده برج منطقه البروج ایجاد می‌کند و میزان آن بستگی به هماهنگی تمام نشانه‌های مختلف ستارگان دارد. زمانی پیش می‌آید که ماه با آخرین برج فلکی ارتباط برقرار می‌کند و یک بازه زمانی بین ارتباط بعدی ماه با برج فلکی دیگر پیش می‌آید که آسمان زمین بدون ماه می ماند.

بسیاری از افراد بر این باور هستند که در طول این بازه‌ی زمانی از بسیاری از فعالیت‌ها باید اجتناب کرد. این فعالیت‌ها می‌تواند اولین ملاقات عاشقانه شما، امتحان رانندگی برای گرفتن گواهی‌نامه یا مصاحبه‌ی کاری یا شروع یک بیزینس جدید و یا خرید یک بلیط لاتاری باشد.

اما در مورد بخت آزمایی و لاتاری، تنها کاری که لازم است پیدا کردن برج فلکی تاریخ تولدتان و اعداد شانستان است. تاریخ روزهای آسمان بدون ماه را پیدا کنید و در این روزها لاتاری بازی نکنید.

اگرچه همه‌ی این موارد به باور و اعتقاد شما به علم ستاره شناسی مرتبط است، امتحان کردنش می‌تواند تجربه‌ای تازه برایتان باشد. به یاد داشته باشید اولین قدم خرید بلیط لاتاری است و اگر هیچ وقت بلیط لاتاری نخرید هیچ گاه شانس برنده شدن را به دست نخواهید آورد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …