خانه برندگان لاتاری کدام زوج خوش‌شانس دو بار برنده‌ی جایزه‌ لاتاری شدند؟

کدام زوج خوش‌شانس دو بار برنده‌ی جایزه‌ لاتاری شدند؟

0 ثانیه خوانده شده
0
1,615
زوج خوش‌شانسی که توانستند دو بار برنده جایزه بازرگ لاتاری شوند

با برندگان خوش‌شانس لاتاری آشنا شویم.

بردن یک جایزه‌ لاتاری با مبلغ بالا از نظر همه‌ی ما نیاز به شانس زیادی دارد. اما زوج‌ خوش‌شانسی وجود دارند که بیش از حد یک بار جایزه لاتاری را برده‌اند. کاترین و سیاران کید که در لاندن بری انگلستان زندگی می‌کنند، توانسته‌اند برای بار دوم برنده‌ی جایزه‌ بزرگ لاتاری شوند! این زوج که دو سال پیش بیست هزار پوند جایزه لاتاری را برده بودند، آن روز را روز بزرگی در زندگی‌شان می‌دانستند. اما تنها دو سال بعد، در نوامبر سال ۲۰۱۷، برنده‌ی جایزه‌ی یک میلیون پوندی یورومیلیونز شدند.

این زوج دو سال پیش برنده‌ی جایزه‌ی بیست هزار پوندی لوتو میلیونر رافل شدند. آن دو که از این برد بسیار خوشحال بودند، فکر می‌کردند که شانس برنده شدن در لاتاری تنها یک بار به سراغ یک زوج می‌آید. با این حال، هیچ وقت دست از خرید کارت‌های لاتاری برنداشتند. بلکه هر هفته به خرید این کارت‌ها ادامه دادند تا جایی که در نوامبر ۲۰۱۷ برنده‌ی جایزه‌ی یک میلیون پوندی شده‌اند!

کاترین در مصاحبه‌ی بعد از اعلام برنده گفت:

«وقتی نوتیفیکیشن جایزه‌ی نشنال لاتاری را روی گوشی دیدم، فکر کردم حتما برنده‌ی یک جایزه‌ لاتاری کوچک یا حتی یک بلیط رایگان برای دور بعد شدم.»

جالب‌تر این که، کاترین کید در زمان اعلام نتایج در محل کارش بوده و نتوانسته بود نتیجه را بررسی کند. به همین دلیل به سیاران زنگ می‌زند و از او می‌خواهد که نتیجه‌ی لاتاری را از روی سایت ببیند. وقتی سیاران وارد سایت لاتاری آنلاین می‌شود، می‌بیند که همسرش جایزه‌ی بزرگ میلیونر میکِر، به مبلغ یک میلیون پوند را برنده شده است.

این زوج خوش‌شانس هنوز باور نکرده‌اند که برای دومین بار ‌برنده‌ی جایزه لاتاری شده‌اند. بعد از درخواست دریافت چکِ مبلغ جایزه و صحبت با رسانه‌ها، این زوج اعلام کردند خوشحال‌اند که می‌توانند درباره‌ی برنده شدن‌شان صحبت کنند و دیگر نیازی نیست این موضوع را مخفی نگه دارند. کاترین و سیاران خودشان را خیلی خوش‌شانس می‌دانند و امیدوارند با مبلغ این جایزه، زندگی راحت‌تری داشته باشند.

هر کسی که یک بار برنده‌ی جایزه بزرگ لاتاری می‌شود، حتما حس فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کند. اما این که یک نفر تنها در مدت دو سال برنده‌ی دو جایزه‌ی بزرگ لاتاری شود، قطعا احساس متمایزی است. شما هم می‌توانید شانس برنده شدن را لاتاری را داشته باشید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …