خانه بلاگ و اخبار لاتاری زندگی پس از برنده شدن در لاتاری و ۱۰ موردی که راجع به آن نمی دانید!

زندگی پس از برنده شدن در لاتاری و ۱۰ موردی که راجع به آن نمی دانید!

0 ثانیه خوانده شده
1
4,634

۴۴% از برنده ها همه چیز را از دست داده اند!

ثروت یک نوع شیوه زندگی است که با تلاش و سخت کار کردن در طول زندگی کسب می شود، همینطور از خویشتن داری و فضایل مشابه و خسته کننده ی دیگر.

از آنجا که مبلغ جایزه ی بزرگ متغیر است، ممکن است فکر کنید ثروتمندان باید مراقبت بیشتری از دارایی های خود بکنند! ولی در دنیای انسان ها، برای برخی، زندگی معمولی یعنی در کاخ، عمارات و در سواحل خصوصی­ وقت گذراندن.

۴۴% از برنده ها لاتاری تمامی پولشان را در عرض کمتر از ۵ سال به باد دادند. مسلما جایزه ی بزرگی بیش از چند میلیون دلار مبلغ قابل توجهی است و امیدواریم هر کسی با برنده شدن آن استعفانامه اش را امضا نکند.

فقط ۴۸% از برنده ها کار خود را ادامه می دهند.

می گویند لاتاری شرکت کنندگان فقیر را بیشتر مورد هدف قرار می دهد. برای بسیاری فقیر بودن به معنای نداشتن شغل و یا بردگی است. ولی بیشتر این میلیونرها ترجیح دادند که کار خود را حفظ کرده و پول را نیز داشته باشند، در هر صورت خوش به حال آن برنده ها!

بررسی ها نشان داده است که ۱۵% از برندگان شغل خود را عوض کرده اند و ۴۵% کسب و کار خودشان را شروع کرده اند.

شانس ۵۰ درصدی برای خوشحال تر شدن!

داشتن میلیون ها دلار نمی تواند بیشتر از داشتن فاکتور های دیگر باعث خوشحالی و خوشبخت شدنتان شود. بر اساس تحقیقات انجام شده از سوی کملوت گروپ، ۵۵% از برندگان لاتاری پس از گرفتن جایزه شان اذعان داشتند که خوشحال تر از قبل هستند. ۶۵% به علت نداشتن استرس مالی و ۲۳% هم به دلیل داشتن قدرت خرید.

ولی از جهتی دیگر، ۴۳% اعتقاد داشتند هیچ تاثیری بر روی درصد خوشحال بودنشان نگذاشته است. برای مثال، ۲% از برندگان حتی اعتقاد داشتند برنده شدن در لاتاری آنها را بیشتر ناراحت کرده است تا خوشحال! آیا اصطلاح “پول بیشتر، دردسر بیشتر” درست است؟! ۴۵% این برندگان یا دروغ گو هایی بیش نیستند و یا واقعا برنده شدن ۳۰۰ میلیون دلار برای آنها مانند حس خوشحالی در حد داشتن کار جدید، یک ورزش جدید و یا حتی یک ژاکت جدید است!

سهم خانواده ها از جایزه ی بزرگ چند درصد است؟

حتما پدرتان همیشه آرزوی داشتن یک قایق ماهیگیری را داشته است و یا علیرغم میل خودش نتوانسته زمان، پول و انرژی بسیاری را صرف شما بکند، ولی حال او این فرصت را دارد. در حین گرفتن جایزه ی ۵۰ میلیون دلاری خود این موارد را هم به یاد داشته باشید.

بر اساس بررسی های کملوت گروپ، ۱۷% از خانواده های برندگان ۱۰۰،۰۰۰ – ۵۰۰،۰۰۰ دلار از آنها طلب پول کرده اند این در حالی است که ۲۹% از برندگان بیش از ۴ میلیون دلاری این اتفاق را تجربه می کنند.

بدیهی است هر چه مبلغ جایزه ی بزرگ بیشتر باشد، بیشتر با اعضای جدید خانواده و فامیل آشنا خواهید شد! ولی آیا واقعا به این پول نیاز دارند؟! حدود یک سوم از برندگان به خانواده و اعضای فامیل نیز پول می دهند، ۶۶% به خواهر یا برادرشان، ۵۷% به فرزندانشان و ۵۱% به والدین.

از دست دادن دوستان: تقریبا %۹۰

شما برنده ی جایزه ی بزرگ شدید، با عرض تبریک باید بگویم همه از شما متنفر هستند!

چرا؟ چون یک انسان غیر عادی فقط می تواند فکر کند که شما استحقاق و لیاقت برنده شدن را داشته اید! در منطق بقیه افراد در صورتی شما لیاقت خود را اثبات خواهید کرد که با دادن بخشی از مبلغ بردتان به عنوان هدیه آنها را خرسند کنید! حسادت همچین حس زیبایی است!!

تحقیقات نشان داده است که جنس مذکر به ۳ نفر از دوستان و مونث بطور میانگین فقط به یک نفر از دوستانش از جایزه ی بزرگ خود سهمی می دهد.

بطور طبیعی، بر اساس تحقیقات، ۹۰% از برندگان لاتاری نتوانستند با دوستان قبل از میلیونر شدنشان دوستی پابرجایی را داشته باشند.

۱% از برنده ها؛ زیر تیغ جراحی!

البته کسی نمی گوید فروتنی یک چهره ی جدید است! مردم بر این باورند که ثروت و دانش سطحی با هم امکان پذیر است، و جالب است بدانید حق با آنان است. ولی انسان گریزی درونی ما باعث شده است که درصد این احتمال بالاتر رود.

ولی برخی مواقع امنیت مالی باعث پیش آمدن نا امنی فردی نیز می شود. به همین دلیل ۱% از برنده ها، جایزه ی بزرگ خود را به زیر تیغ جراحی می سپارند.

کالی راجرز ۱۶ ساله که جوانترین برنده ی جایزه ی بزرگ در انگلستان بوده است، پس از برنده شدن ۱٫۹ میلیون پوند، ۵۵۰،۰۰۰ پوند را برای خرید ۴ ملک خرج کرد، ۲۵۰،۰۰۰ پوند صرف مهمانی و مواد مخدر کرد، ۸۵،۰۰۰ پوند بابت خرید اتومبیل هایش پرداخت ، ۱۱،۰۰۰ دلار هم برای ۲ بار انجام عمل زیبایی خرج کرد. پس از ۱۰ سال در سن ۲۶ سالگی تمام پول هایش را خرج کرد. حال او می گوید با ظاهر جدیدش بسیار خوشحال تر از قبل است.

برنده ها به سفر می روند

آیا لیست سفرتان را آماده کرده اید؟ اگر نه پس از الآن شروع کنید. عکس گرفتن در دیوار بزرگ چین، لذت بردن از ارتفاعات آند… پول یعنی ایجاد امکان تمام فعالیت های هیجان انگیزی که به ذهن شما خطور می کند. بر اساس تحقیقات مشخص شد بسیاری از برندگان لاتاری حتی یک بار هم از کشور خارج نشده اند. ۱۹% آنها پس از دریافت جایزه به اولین سفر خود می روند. حتی ۷% آنان ماشین کاراوان تهیه می کنند که سفر رفتن را برایشان آسان تر کند.

برخی دست به حرکات بزرگ تری می زنند. بر اساس بررسی های انجام گرفته، ۳۸% از برنده های لاتاری نقل مکان می کنند، ۷۵% از آپارتمان نشینی تبدیل به صاحب عمارات و خانه های ویلایی می شوند، ۲۴% در کشورهای خارجی ملک و خانه می خرند و در آخر ۱۲% که تا به حال از کشور خارج نشده اند، به همین صورت باقی می مانند!

مدرسه ی جدید برای فرزندان برنده ها

پول هوش و ذکاوت نمی آورد! ولی بطور حتم پول ، پول به همراه دارد!

منتقل شدن از مدرسه ی عمومی به خصوصی، مثل شرکت در باشگاه قایق رانی است! همه بصورت محرمانه می خواهند بفهمند این تازه وارد فرزند چه کسی می تواند باشد؟! البته که اگر این پسر بچه ی کوچک، بخواهد داستان چگونه برنده شدن ۲۰۰ میلیون دلار را برای همه تعریف کند، کمی غیرعادی خواهد بود! ولی با این حال قدم هایش را برای رفتن در این راه استوارتر می کند. جالب است بدانید فقط ۳% از این بچه ها داستانشان را بازگو می کنند.

برنده شدن شما را چاق می کند!

پول هم می تواند یک محرک قدرتمند باشد و هم یک آرامبخش قوی! ولی چون تاثیر آن چاقی، راحتی و تنبل بودن است، پس بدون شک این نشانه ها از اثرات آرامبخش بودن آن است.

۳۲% از برندگان لاتاری به چاقی مبتلا می شوند. چرا که دیگر برای تردد دنبال اتوبوس ها نمی افتند و قدم نمی زنند. همچنین استعفا دادن، یک جا نشستن و درباره ی چگونه خرج کردن جایزه برنامه ریزی کردن هم می تواند یکی دیگر از فاکتور های چاقی باشد. حتی این چاقی می تواند به علت خریدن یخچال جدید و پرکردن آن با انواع شکلات و شیرینی باشد!

جالب است بدانید که ۱۲% از برنده ها تصمیم می گیرند به باشگاه بروند و ورزش کنند. یا شاید بهتر است اینگونه فکر کنیم که چاقی یکی از علل ورزش کردن است! و این ۱۲% امیدوار هستند با این مقدار ثروتی که دارا هستنتد بتوانند این مشکل را حل کنند. البته همه ی ما از مخارج آبونمان و عضویت در باشگاه باخبریم!

بازی ادامه دارد!

برخی می گویند لاتاری برای فقرا است، برخی دیگر می گویند برای افراد ساده لوح است ولی چطور است بگوییم لاتاری برای مثبت اندیشان است!

اینکه یک سوم از برندگان جایزه ی بزرگ همچنان به بازی در لاتاری ها مشغولند نشان می دهد که مبلغ جایزه برایشان اهمیت چندانی ندارد. لاتاری به نوعی بازی و قمار است و می دانیم در قمار هم برد هست و هم باخت، که از اصول این بازی است.

حال این به شما بستگی دارد که لاتاری را به عنوان یک تفریح و سرگرمی بی ضرر و یا یک تفریح هیجان انگیز و اعتیاد آور بینید!

آیا شما هم از صمیم قلبتان آرزو می کنید یکی از کسانی باشید که بیش از ۱ بار لاتاری را برنده شده است؟!

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری

یک دیدگاه

  1. علی

    بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ در ۵:۵۰ ق.ظ

    ممنونم بابت توضیحات خیلی خوبتون عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …