خانه بلاگ و اخبار لاتاری چگونه بدون برنده شدن مثل یک برنده لاتاری زندگی کنیم

چگونه بدون برنده شدن مثل یک برنده لاتاری زندگی کنیم

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای چگونه بدون برنده شدن مثل یک برنده لاتاری زندگی کنیم بسته هستند
1,943
برنده لاتاری

همه ما درباره برنده شدن در لاتاری رویاپردازی داریم، اما همان‌طور که می‌دانید برنده شدن در لاتاری چندان آسان نیست. یک چیز مسلم است، اگر بلیط نخرید هرگز برنده نمی‌شوید! بنابراین، در حالی‌که منتظر هستید تا الهه شانس شماره‌های برنده را به شما نشان دهد، ما چند راه برای زندگی‌کردن مانند یک برنده لاتاری بدون برنده شدن را به شما نشان می‌دهیم.

برای لذت بردن از زندگی منتظر برنده شدن در لاتاری نباشید. هم اکنون با استفاده از این ۱۰ روش زندگی خود را همانند یک برنده لاتاری تغییر دهید. در حالی‌که زندگی بسیاری از افراد به لطف کسب یک جایزه بزرگ جک‌پات در لاتاری تغییر کرده است، شما می‌تواند در همین لحظه حس یک برنده را داشته باشید.

آن‌چه که برای اکثر افراد اتفاق می‌افتد این است که پول زندگی آن‌ها را به شکلی که هرگز تصور نمی‌کرده‌اند بهبود می‌بخشد. به‌جای انتظار برای این‌که لاتاری زندگی شما را تغییر دهد خودتان دست به این تغییرات بزنید. در ادامه چند پیشنهاد وجود دارد که با عمل کردن به آن‌ها می‌توانید مانند یک برنده لاتاری زندگی کنید.

چگونه مانند یک برنده لاتاری زندگی کنیم

اوقات فراغت بیشتری برای خود ایجاد کنید

اگر زندگی شما مملو از جلسات کاری شبانه‌روزی و هزار نوع مسئولیت و تعهد دیگر است، دست خود را بالا ببرید. اگر در زمان نوشیدن قهوه، هم‌زمان چندین صفحه در مرورگر اینترنت‌تان باز است، دست خود را بالاببرید. این دو مورد و موارد مشابه دیگر نشان می‌دهند که زمان آن فرا رسیده که اوقات فراغت بیشتری برای خود مهیا کنید.

همه ما به زمانی برای خودمان احتیاج داریم تا کارهایی که واقعاً دوست داریم انجام داده و زندگی را شادتر سازیم. در حالی‌که داشتن شغل و دوستان مهم است اما یک برنامه روزانه شلوغ می‌تواند به‌سرعت از کنترل خارج شود به‌خصوص هنگامی که ما دیگران را در اولویت بالاتری نسبت به خودمان قرار می‌دهیم.

این گام‌ها را بردارید تا زمان بیشتری برای خودتان داشته باشید:

  • یاد بگیرید که نه بگویید.
  • برنامه روزانه‌تان را مورد بازبینی قرار دهید.
  • برنامه‌های اضافی را حذف کنید.
  • از عدم تمرکز دوری کنید.
  • کارها را به دیگران محول کنید.
  • تعداد ایمیل‌ها را کاهش دهید.
  • کارهای بانکی را به‌صورت آنلاین انجام دهید.
  • کارهای مخاطره‌آمیز انجام ندهید.

چراغ

چراغ‌ها را روشن بگذارید

اکنون که آرام‌تر و کم استرس‌تر هستید، وقت آن رسیده است که به مرحله بعدی زندگی مانند یک برنده لاتاری وارد شوید.

هنگام جستجوی خانه‌های رویایی در اینترنت، این خانه‌ها شگفت‌انگیز به‌نظر می‌رسند. ما به شما می‌گوییم که یکی از دلایل مهمی که این خانه‌ها تا این حد زیبا به‌نظر می‌رسند روشنایی خوب آن‌ها است. خانه‌های تاریک، افسرده به‌نظر می‌رسند، بنابراین به‌جای این‌که هر روز چند سنتی صرفه‌جویی کنید، چند چراغ را روشن گذاشته و خانه را به یک مکان شاد تبدیل کنید.

ما اغلب احساست خاصی را به مفهوم لاکچری مرتبط می‌سازیم، لم دادن روی یک مبل مخمل پس از یک روز کاری سخت، غوطه خوردن در آب داغ یک جکوزی شیک یا حتی پخت و پز در یک آشپزخانه با چیدمان جزیره‌ای که بسیار وسیع است. اما زمانی که فرصت تجریه کردن این موارد را داشته باشید، احساس خوشایندی نخواهید داشت و تقریباً احساس زیاده‌روی به شما دست می‌دهد.

در رژیم غذایی خود وقفه ایجاد کنید

زندگی وابسته به تعادل است و هیچ‌کس نمی‌خواهد به‌گونه‌ای زندگی کند که احساس مجبور بودن به انجام کاری را داشته باشد. در حالی‌که تغذیه سالم بسیار مهم است، باید حداقل یک روز در هفته به خود استراحت داده و هر چیزی که میل دارید را مصرف کنید.

وسایل بی‌مصرف را با انواع با کیفیت عوض کنید

هر زمان وسیله‌ای می‌خرید که زندگی را برای‌تان آسان‌تر می‌سازد احساس بهتری در زندگی خواهید داشت. به‌خاطر بیاورید زمانی که درب قوطی‌ها را با زحمت باز می‌کردید و بالاخره برای خودتان یک درب بازکن برقی خریدید چه حسی داشتید؟

گل های تازه

گل‌های تازه

هیچ راهی بهتر از گذاشتن چند شکوفه رنگی برای روشنایی بخشیدن به خانه و بالا بردن روحیه وجود ندارد. حتی یک دسته گل ارزان هم تأثیر فراوانی در تبدیل شدن خانه شما به یک مکان دنج و آرامش‌بخش خواهد داشت. ایده خوب دیگر جدا کردن گل‌ها از دسته و قرار دادن هر کدام در یک اتاق است.

حمام را بازسازی کنید

لغزش حباب‌های گرم روی پوست خود را تصور کنید. احساس آرامش بخشی است. حال اگر چشمان‌تان را باز کنید چه می‌بینید؟ اگر دکوراسیون حمام شما این تصویر را منتقل نمی‌سازد یا چنین احساسی را از بین می‌برد، شاید زمان آن فرا رسیده باشد که محیط اطراف خود را مورد بازبینی قرار دهید.

بیشتر حمام‌ها یک پنجره رو به بیرون دارند، بنابراین ایجاد یک دیوار شیشه‌ای محو بین حمام و محیط بیرون برای داشتن یک منظره زیباتر هزینه چندانی ندارد.

یک پیشنهاد دیگر قرار دادن وان حمام روی یک کف سنگ‌ریزه‌ای و ساختن همان جنس کف در بیرون از پنجره حمام است. این دکور یک جریان طبیعی بین فضای درون و بیرون ایجاد می‌کند. یک باغچه سرپوشیده از گلدان‌هایی با گیاهان برگ بلند درست کنید تا زمینه ادامه پیدا کند.

اگر شوربختانه طرف دیگر حمام به شما اجازه چنین طرح‌هایی نمی‌دهد، ایده هوشمندانه استفاده از هنر دیواری برای ایجاد توهم پنجره خواهد بود. با یک نورپردازی زیرکانه، چنین به‌نظر خواهد رسید که شما بهترین منظره قابل تصور را دارید.

اتاق خواب

اتاق خواب خود را زیبا سازید

با دانستن این واقعیت که نیمی از زندگی خود را در خواب می‌گذرانیم، منطقی است که از لوکس بودن مکانی که در آن واقعاً استراحت می‌کنیم اطمینان حاصل نمائیم. این کار باعث می‌شود که هر روز حسی شبیه به ملکه‌ها و سلاطین داشته باشید.

هرگز از ظروف یک‌بار مصرف استفاده نکنید

با این‌که استفاده از ظروف پلاستیکی و یک‌بار مصرف راحت است، اما در نهایت استفاده از این ظروف به شما حس چیپ بودن می‌دهد. استفاده از ظروف واقعی یک راه برای داشتن احساس خوب است و در ضمن محیط زیست را هم آلوده نمی‌سازد.

لباس مناسب برای خانه و محل کار

برای اطمینان از این‌‌که احساس کنید ارزش ثروت‌تان را دارید، حتی اگر شغل‌تان به شما اجازه پوشیدن تی‌شرت و شلوار جین می‌دهد این‌کار را نکنید. با شیک به نظر رسیدن احساس بهتری خواهید داشت. سعی کنید که بهترین لباس را در محل کار بپوشید در این‌صورت دیگران هم شما را بیشتر جدی می‌گیرند. همین امر برای خانه نیز مصداق دارد، به‌جای پیژامه در منزل لباس اسپورت بپوشید. هر آن ممکن است که یک نفر زنگ در را زده یا شما را به رویدادی که نمی‌خواهید از دست دهید دعوت کند.

تنوع نمک زندگی است

ژان آنته بریل ساوارین (Jean Anthelme Brillat-Savarin)، خوراک‌شناس فرانسوی قرن ۱۸ به بهترین شکل ممکن گفت: «به من بگویید چه می‌خورید و من به شما می‌گویم چه هستید.» به‌جای سرازیر شدن آب از دهان‌تان با خواندن یک کتاب آشپزی یا یک سایت آشپزی یا حتی اینستاگرام، چرا حداقل یک‌بار در ماه یک دستورالعمل جدید را امتحان نمی‌کنید؟ این یک راه خوب برای تنوع‌بخشی به ذائقه است.

هر آیتم را با یک آیتم با کیفیت‌تر جایگزین کنید

اگر سریال‌های تماشایی را دوست دارید یا رقابت‌های ورزشی را دنبال می‌کنید، باید بهترین تلویزیونی که توان خریدش را دارید تهیه کنید.

در مورد سایر وسایل خانه هم همین امر صادق است. برای آن‌ها که آشپزی دوست دارند، خرید یک ست چاقوی خوب باعث می‌شود که گذشت زمان در کاری که دوست دارید لذت‌بخش‌تر شود.

مانیکور

مانیکور کنید

برای بیش از ۵۰۰۰ سال، اشراف و زنان مانیکور کرده‌اند. این نماد تجملاتی از دوران سلسله مینگ با ناخن‌گیرهای طلایی ریشه گرفته است. خوشبختانه، امروزه هر کسی می‌تواند با یک مانیکور حرفه‌ای احساس خاندان سلطنتی را داشته باشد.

دفعه بعدی به یک کمک مالی کوچک بله بگویید

ممکن است جوری برنامه‌ریزی شده باشید که به هر خرید اضافی نه بگویید، اما به کمک‌های کوچک به افراد و خیریه‌ها بله بگویید این کار باعث می‌شود احساس کنید برای چیزهای خاصی دست و دل‌باز هستید.

به ماشین خود رسیدگی کنید

داشتن خودرویی تمیز، براق، با بوی نویی و ظاهر مناسب نه تنها ارزش آن را بالا می‌برد بلکه باعث می‌شود احساس کنید که روی صندلی فرست کلاس نشسته‌ و مشغول رانندگی هستید. مراقبت از ماشین هم‌چنین نشان می‌دهد به چیزهایی که دارید احترام می‌گذارید. زمانی که شخصی از چیزی قدردانی می‌کند یک حرکت مثبت به سمت جذب بیشتر انجام داده است. علاوه بر این، انجام این کار معمولاً آسان و ارزان بوده اما تفاوت بزرگی در نحوه احساس شما ایجاد می‌کند.

از تماشای روندها و مد‌های لوکس غفلت نکنید. هیچ‌کس از آینده خبر ندارد. ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که هرگز تصورش را هم نمی‌کرده‌اید.

منبع: پلی یو اس ای لاتاریز

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا ذهن‌آگاهی بهترین راه برای برنده شدن در لاتاری است؟

ذهن‌آگاهی چیست و چگونه می‌تواند به شما برای برنده شدن در لاتاری کمک کند؟ ذهن‌آگاهی در مورد…