خانه برندگان لاتاری چگونه مانند یک برنده لاتاری زندگی کنیم

چگونه مانند یک برنده لاتاری زندگی کنیم

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای چگونه مانند یک برنده لاتاری زندگی کنیم بسته هستند
340
برنده لاتاری

برای لذت بردن از تجملات کوچک زندگی حتماً نباید یک برنده لاتاری با یک حساب بانکی پر و پیمان باشید. موارد ذکر شده در این مطلب ممکن است ساده باشند اما شما بعد از لمس حس شیرین آنها، احساس ثروتمند بودن خواهید داشت.

عاداتی آسان برای لمس کردن زندگی یک برنده لاتاری ثروتمند

سازماندهی

چند وقت است که هنگام مشاهده یک کمد دقیق و سازمان یافته در یک برنامه تلویزیونی به صاحبخانه احساس حسادت می کنید؟ زندگی سازمان یافته ای که مکانی مشخص برای هر چیزی وجود داشته باشد و همه چیز سر جای خود باشد مانند تجملاتی است که فقط افراد ثروتمند با دسترسی به افراد حرفه ای می توانند از پس آن برآیند.

یک باغ خصوصی

اینکه از مواد غذایی تازه استفاده کنید بدون اینکه آسایش خانه خود را ترک کرده باشید، احساس ثروتمند بودن به شما می‌ دهد. در حالی که همه ما ممکن است استعداد لازم برای پرورش گیاهان را نداشته باشیم اما بعضی از گیاهان وجود دارند که راحت تر از سایرین رشد می‌ کنند. طبق گفته نشریه لایف هکر LifeHacker، این موارد شامل کاهو، گوجه فرنگی، خیار، هویج و کدو سبز است. اگر در منزل جایی برای کشت سبزیجات وجود ندارد برای تهیه غذای روزمره گلدان های مخصوص پشت پنجره ای را امتحان کنید.

برانچ

برانچ

در تقابل واضح با شلوغی صبح روزهای یک هفته کاری شلوغ، دستور طبخ یک میان وعده پس از صبحانه (برانچ) باعث آرامش در آخر هفته و صرف یک وعده کم هزینه با دوستان خواهد شد. برانچ ریشه هایی غنی‌ دارد. طبق مقالات سایت History.com، این وعده غذایی را می توان تا سنت نهارهای طبقه ثروتمند و اهل شکار بریتانیا ردیابی کرد. این رسم در آمریکا توسط ستاره های هالیوودی که با هواپیمای جت خود از ساحلی به ساحل دیگر می رفتند و در بین راه شیکاگو را برای یک میان وعده غذایی انتخاب می کردند گسترش یافته است.

گل های تازه

نه تنها گل های تازه یک اتاق را روشن می کنند بلکه می توانند کارهای زیادی را برای ذهن و روح شما انجام دهند. در حقیقت، طبق مطالعه ای که در مجله روانشناسی محیط زیست منتشر شده است، گیاهان می توانند در یک دفتر کار با خستگی مبارزه کرده و حتی تمرکز افراد را به یک پروژه کاری بازگردانند. آنها همچنین زیبا هستند و کمی عمق و غنا به زندگی ما می افزایند. دلیلی وجود دارد که از یک گل به عنوان هدیه استقبال می شود زیرا آنها یک ارتباط شخصی و متفکرانه را ارائه می کنند.

استراحت کنار استخر

لحظات ارزشمند در اینستاگرام آنهایی هستند که برشی از بخش های کوچک زندگی بوده و فرد در آن با محیط اطراف خود احساس راحتی می کند. برای دستیابی به چنین احساسی هیچ کاری بهتر از استراحت در کنار استخر نیست. چه در حال نوشیدن یک نوشیدنی میوه ای باشید یا در حال آفتاب گرفتن باشید، این لحظه ای است که کاملاً احساس خوشحالی و رضایت از زندگی دارید. این بدان معنی است که شما وقت خود را صرف خودتان می کنید و این واقعاً نشانه ثروتمند بودن است.

تحویل مواد غذایی

مواد غذایی

مهم نیست که حساب بانکی شما چقدر پر و پیمان باشد، تنها چیزی که باید بیشتر از آن استفاده کنیم، زمان است. خدمات تحویل و اپلیکیشن های وظیفه محور، با انجام فعالیت های روزمره مانند خرید مواد غذایی با هزینه ی معقول زندگی را برای ما ساده تر کرده اند. تحویل مواد غذایی مستقیم به درب منزل شما نه تنها نوعی صرفه جویی در وقت است بلکه یک روش تغییر دهنده سبک زندگی است. این یکی از کارهایی است که افراد شاد هر روزه انجام می دهند.

اسپا و ماساژ

سپری کردن یک روز در اسپا نهایت زندگی لوکسی است که یک برنده لاتاری می‌ تواند داشته باشد. از لحظه ای که اولین عطر گیاه لاوندر به مشام می‌رسد آرامش به روح و روان شما وارد می‌شود. برای آن دوره کوتاه احساس می کنیم به جای اینکه ما تمام توجه خود را به دیگران معطوف کنیم اکنون وقتی است که دیگران از ما مراقبت کرده و ما را در اولویت قرار داده‌اند. این کار ممکن است یک هزینه بیهوده احساس شود اما چنین نیست. یک مطالعه در سال ۲۰۱۲ توسط انجمن قلب و عروق اروپا نشان داد که اثرات قرار گرفتن در معرض مقدار مختصری از روغن های مخصوص ماساژ می تواند باعث افزایش سلامت قلبی شده و به شما کمک می کند مانند یک انسان غنی زندگی کنید.

لباس های دوخته شده

خرید لباس مناسب از قفسه فروشگاه و پوشیدن آن آسان است اما داشتن لباسی که به شکل دقیق برای اندام شما دوخته شده باشد یک تغییر اساسی است. لباس سفارشی ممکن است شبیه به یک رفتار لاکچری باشد اما در واقع مقرون به صرفه تر از آن چیزی است که فکر می کنید و باعث می شود یک ست لباس معمولی، موردی خاص به نظر برسد.

راه های فرار

تعطیلات

تعطیلات بزرگ یا کوچک، می تواند احساس ثروت را به فرد منتقل کند، چه این مسافرت کشف یک مقصد جدید باشد و چه یک تعطیلات در نزدیکی خانه و در آغوش گرفتن اوقات فراغت باشد. یک مطالعه توسط دانشگاه پیتسبورگ نشان داده که فعالیت های مرتبط با اوقات فراغت، منجر به افزایش سطح عاطفی مثبت و افسردگی کمتر می شود. آنها حتی به این نتیجه رسیدند که یک سفر می تواند فشار خون و وزن را کاهش دهد.

دانش

دانش قدرت است و احساس تعلیم و تربیت می تواند بسیار ارزشمند باشد. ما در مورد تحصیلات مقطع دکترا صحبت نمی کنیم، افزودن به دانش خود و آگاهی از حقایق و دیدگاه هایی درباره لذت های زندگی باعث می شود فرد احساس اطمینان و راحتی بیشتری در جهان داشته باشد. برای علاقمندان به سینما، گذراندن یک دوره آموزشی در مورد فیلم می تواند دریچه های جدیدی را درباره این هنر به روی فرد بگشاید. حتی یک کلاس مهارت آموزی برای علاقه مندان می تواند موقعیت های بسیار جذابی را ایجاد کند.

مراقبه

اغلب احساس می شود که زندگی در یک حالت یکنواخت گیر کرده و آن هم زندگی روزمره است. صرف چند دقیقه در روز برای مدیتیشن می تواند نهایت احساس زندگی لوکس را به فرد منتقل کند. طبق گفته های کلینیک مایو، فواید مدیتیشن می تواند در از بین بردن علائم مربوط به اضطراب، افسردگی، آسم، بیماری قلبی و درد مزمن باشد. ناگفته نماند که مراقبه می تواند به به شما کمک کند تا برای همۀ چیزهای شگفت انگیزی که در حال حاضر در زندگی خود دارید احساس شکرگزاری بیشتری داشته باشید. تصور نکنید که برای تمرین باید یک اتاق مخصوص مراقبه ایجاد کنید. یک محیط آرام پیدا کنید، تنفس خود را آرام کرده و روی افکار خود تمرکز کنید.

فنجان بی نقص

فنجان قهوه

در مورد یکی از ساده ترین تجملات زندگی صحبت کنیم که یک فنجان قهوه زیبا با نقش های جذاب روی سطح قهوه است. تصور کنید که در یک کافه بسیار زیبا نشسته اید و یک فنجان لاته با فومی طراحی شده در دست دارید، قطعاً بوییدن و نوشیدن آن لحظه‌ ای زیباست حتی اگر یک برنده لاتاری هم نباشید. اگر سعی کنید آن را رفتاری روزانه کنید، می تواند به یک عادت گرانقیمت تبدیل شود اما اگر چیزی باشد که گهگاه انجام دهید به شما احساس ثروت و غنا می دهد.

 منبع: د هلتی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

سفر در تاریخ؛ لاتاری ملکه الیزابت اول

لاتاری یا بخت‌آزمایی به هیچ وجه مفهوم جدیدی نیست. یک افسانه می‌گوید که بودجه جمع آوری شده …