خانه استراتژی لاتاری روز شکرگزاری؛ اهمیت قدردانی برای جذب ثروت

روز شکرگزاری؛ اهمیت قدردانی برای جذب ثروت

3 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای روز شکرگزاری؛ اهمیت قدردانی برای جذب ثروت بسته هستند
760
روز شکرگزاری

روز شکرگزاری (Thanksgiving Day)

« روز شکرگزاری » یک مراسم سنتی با ریشه در امریکا است و هر سال در چهارمین پنجشنبه‌ی ماه نوامبر جشن گرفته می‌شود و این جشن امسال پنجشنبه ۲۲ نوامبر یعنی پس فردا است.

برای قرن‎ها، فستیوال‌های برداشت محصول و درو خرمن در پاییز توسط سرخپوستان امریکا جشن گرفته می‌شد که قدمت آن به قرن شانزدهم برمی‌گردد. در اوایل سال ۱۶۲۱، ساکنین ماچاسوست فعلی که Plymouth نامیده می‌شد و سرخپوستان Wampanoag دور هم جمع شدند تا جشنی برای بقا، حاصل خیزی مزارع و ایمانشان را برگزار کنند که بعد‌ها «روز شکرگزاری» نامیده شد. گفته‌ها بر این است این جشن سه شبانه روز به طول انجامید.

این روز با توجه به اهمیت ویژه‌ی فرهنگی شلوغترین و پر رفت و آمد‌ترین روز سال در امریکا است چراکه در این روز اعضای خانواده دور هم جمع می‌شوند و از نعمات فراوان در زندگی خود یاد و قدردانی می‌کنند.  به عبارتی روز شکرگزاری، روز خانواده نام دارد و سفره‌ای رنگین از غذاهای مخصوص برای اعضای خانواده در این روز آماده می‌شود. بوقلمون شکم پر و سرخ شده، سس کرن بری، پای کدو حلوایی و سبزیجات از غذاهای مخصوص این روز است.

رابطه شکرگزاری و قانون جذب

احتمالا می‌دانید که عوامل زیادی وجود دارد که نقشی تعیین کننده  و مهم در موفقیت قانون جذب دارند . جالب است بدانید همه اتفاقات زندگی شما تحت تاثیر ارتعاشات شما است. قانون ارتعاش بیان می‌کند دو موجود، دو شی، دو فکر با ارتعاش مساوی همدیگر را جذب می‌کنند. از نظر تئوری قانون جذب، برای به دست آوردن چیزهای خوب در زندگی، شما باید روی همان طول موج و ارتعاشات خواسته و آرزوی خود قرار گیرید.

قدردانی و شکرگزاری یک ابزار پر قدرت برای جذب خیر و خوبی به سمت خود است. زمانی که روی احساس قدردانی تمرکز می‌کنید در حال ارسال سیگنال فراوانی و برکت به کائنات هستید و قانون جذب بلافاصله در پاسخ به شما فراوانی و برکت بیشتری ارسال می‌کند.

شما چطور متوجه می‌شوید هر لحظه چه ارتعاشی به جهان می‌فرستید؟ و ارتعاش شما مثبت است یا منفی؟ پاسخ این است که باید بنگرید، احساس خوبی دارید یا احساس بدی. به این معنا که اگر در جستجوی ثروت و خوبی در هر شکل و قالبی هستید، وضعیت ذهنی و عاطفی شما باید بالا باشد و آمادگی دریافت آن را داشته باشید.

اگر از زاویه دیگری به مساله نگاه کنیم زمانی که شما در یک وضعیت عاطفی منفی هستید، شما به طور ناخودآگاه موجب بلوکه شدن برکت، فراوانی و ثروتی هستید که کائنات همواره به سمت شما می‌فرستند. فراوانی و برکت می‌تواند در اشکال مختلف مانند پول، شغل جدید، فروش بیشتر در کسب و کار، پاداش های غیر منتظره و هزاران خواسته دیگر شما باشد. هر چه شما بیشتر از این تکنیک استفاده کنید، کارایی این سیستم بهتر خواهد بود. هر چه شما قدرشناس‌تر باشید، در ادامه خوبی‌های بیشتری به سمت شما روانه می‌شوند و این روند تا زمانی که شکرگزار هستید ادامه دارد و به همین روال پیش می‌رود.

اگر هنوز به این باور که باید شکرگزار باشید نرسیده‌اید، به راحتی می‌توانید ناامیدی، ترس و دیگر اشکال نارضایتی را در خود تقویت کنید. در مقابل کسانی که زمانی را برای تقویت و رشد این احساس قدردانی در خود کنار می‌گذارند، تبدیل به افرادی مثبت اندیش و خوش بین شده و این مثبت بودن است که به کائنات و جهان هستی پیام می‌دهد که شما آماده اتفاقات خوب و بهتری در زندگی هستید.

شاید شما در حال حاضر فرد مثبت اندیشی باشید اما باید بدانید که هیچ محدودیتی در سقف فرکانس ارتعاشات شما وجود ندارد پس چرا از امروز قدردانی را تمرین نمی‌کنید تا به دستیابی خواسته‌های خود یک قدم نزدیک‌تر شوید.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …