خانه استراتژی لاتاری راه های بردن جایزه‌ی یوروجکپات

راه های بردن جایزه‌ی یوروجکپات

1 ثانیه خوانده شده
0
1,831
راه های بردن جایزه‌ ی یوروجکپات

یوروجکپات

دوست دارید یوروجکپات بازی کنید و جایزه‌ های بیشتری بگیرید؟؟

هیچ راه‌حلِ جادویی‌ وجود ندارد! ولی راه‌ های ثابت شده‌ ای برای تقویت شانس تان و برنده شدنِ پول بیش‌تر، هست! این‌ها نکاتی هستند که به برنده شدنِ پول بیش‌تر در یورو جکپات، و افزایش شانس‌ تان، کمک می‌کند.

در هر قرعه‌کشی یک بلیط

بعضی از بازیکنان فقط وقتی جایزه‌ی بزرگ، مبلغ قابل توجهی باشد، دوست دارند یوروجکپات بازی کنند.

ولی واقعیت این است که امکاناتِ این لاتاری، حداقلِ میزان جایزه‌ی بزرگ را دارد! یعنی همیشه یک جایزه‌ی بزرگ باورنکردنی برای بُردن وجود دارد.

هرهفته جمعه‌ها با یک بلیط می‌توانید از مزیت‌ های برترِ قرعه‌کشی‌ های یوروجکپات استفاده کنید. احتمالِ ثروتمند شدنِ یک بازیکنِ هفتگی، چهار برابر بیش‌تر از یک بازیکن تفننی ماهیانه است.

بازی با اعدادِ تصادفی

در حال حاضر این بخش، گرفتاری اغلب بازیکنان لاتاری است.

بنابراین تصمیم گرفتیم یک‌بار دیگر هم آن ‌را با شما مطرح کنیم. دلیل این‌که چرا اعدادِ تصادفی از اعدادِ انتخابی تان بهتر است، ساده است. فرآیند انتخابِ تصادفی ماشینی نسبت به افراد، احتمال کم‌تری برای انتخابِ اعداد تکراری دارد.

رویای بردن!

اگر نکته‌ ی قبلی به نظرتان کمی دلسرد کننده می‌ رسد و زیادی حساب و کتاب دارد، می‌توانید به وجه اسرارآمیزِ لاتاری و شانس بپردازید.

هیچ راهی برای اثبات یا نفیِ این‌که احتمال شانسِ بیش‌تر چه وقت است وجود ندارد ولی داستان‌های زیادی هست که این تصور را مطرح می‌کند که واقعاً شانسی برای برنده شدن، بر پایه‌ی رویاهای صادقه، یا خواب‌های پیش‌گویی کننده‌ ی باورنکردنی وجود دارد.

تیم برنده

یکی از روش‌های برنده شدن، که همه در موردش اتفاقِ نظر دارند، بازی تیمی است.

البته در صورتِ برنده شدن هم باید جایزه را با بازیکنانِ تیم‌ تان تقسیم کنید اما از طرفی دیگر، هزینه‌ های خرید بلیط هم قبلاً تقسیم شده است.

اگر در یک تیمِ ۱۰ نفره، یورو جک‌پات بازی کنید و یکی از بلیط های شما برنده شود، مبلغ بلیط برنده، کم‌تر از ‌۱ میلیون یورو نخواهد بود.

 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …