خانه استراتژی لاتاری راهکار طلایی برد در لاتاری فوری

راهکار طلایی برد در لاتاری فوری

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راهکار طلایی برد در لاتاری فوری بسته هستند
1,148
لاتاری فوری

برای برد در لاتاری فوری (اسکرچ کارت) چه کاری باید انجام داد؟ چگونه میتوان شانس‌تان را برای بردن جک‌پات لاتاری فوری افزایش دهید؟

اگر یک لاتاری فوری در فروشگاه محل یا پمپ‌بنزین بخرید، می‌دانید که در بهترین حالت برنده یک یا دو دلار می‌شوید  و اگر خیلی خوش‌شانس باشید حداکثر ۲۰ دلار نصیب‌تان می‌شود. البته، قطع به یقین امید دارید که برنده یکی از آن جوایز بزرگ تبلیغ شده به ارزش ۱۰۰۰۰دلار، ۵۰۰۰۰ دلار یا بیشتر باشید.

اما آیا می‌دانید این احتمال وجود دارد که بلیط یک لاتاری فوری با جایزه بزرگ وعده داده شده بخرید و بطور مطلق هیچ شانس بردی نداشته باشید؟ آیا همچنان حاضر به خرید بلیط یک لاتاری فوری هستید اگر بدانید که امکان ندارد بیش از چند دلار برنده شوید؟ به‌خصوص اگر بازی‌های دیگر شانس جایزه جک‌پات بزرگتری ارائه ‌کنند؟ احتمالا خیر.

قبل از خرید یک لاتاری فوری، بایستی یک کار مهم انجام دهید: تحقیق کنید که قرار است وارد چه بازیی شوید.

اسکرچ کارت

چرا باید درباره لاتاری فوری قبل از خرید بلیط تحقیق کنید

لاتاری‌های فوری در رول‌های بزرگ در اختیار خرده‌فروشان قرار می‌گیرد که هر کدام از آنها تعداد معینی برنده را تضمین می‌کند. این بلیط‌های فوری برنده با ارزش‌های مختلفی بعضی بیشتر و بعضی کمتر ارائه می‌شوند.

لاتاری‌های فوری معمولا جوایزی بزرگ در حد جک‌پات یک میلیون دلاری تبلیغ می‌کنند. اما تنها در صورتی که این بازی به تازگی عرضه شده باشد این احتمال وجود دارد که شما قبل از دیگران برنده جایزه بزرگ شوید. در صورتی‌که برنده جایزه اصلی به‌ تازگی مشخص شده باشد، برگزار‌ کنندگان لاتاری می‌دانند که جایزه بزرگ دیگر وجود ندارد، اما همچنان فروش بلیط را ادامه می‌دهند. از لحاظ قانونی هیچ ایرادی در فروش بلیط‌های باقی‌مانده نیست، حتی اگر جایزه‌ای که تبلیغ شده دیگر وجود نداشته باشد.

منصفانه نیست؟ حتی اگر جوایز بزرگ رفته باشد، ممکن است هنوز جوایز جذاب دیگری وجود داشته باشد. اما اگر نمی‌خواهید به جوایز کوچک‌تر قناعت کنید با کمی تحقیق می‌توانید نسبت به امکان بردن جایزه بزرگ اطمینان حاصل کنید.

چگونه درباره لاتاری‌های فوری تحقیق کنیم

برای اینکه خرید بلیط‌های لاتاری جذابیت کافی داشته باشد، وب‌سایت‌های مربوط به لاتاری‌های ایالتی اطلاعاتی درباره جوایز موجود منتشر می‌کنند. با وجودی ‌که ممکن است یک نفر بلیط برنده را خریده ولی هنوز اعلام نکرده باشد، بررسی وب‌سایت لاتاری قبل از خرید بلیط به شما بهترین شانس را برای بردن جایزه بزرگ می‌دهد.

چگونگی پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز بدین صورت است:

  • از وب‌سایت لاتاری ایالتی که قصد خرید بلیطش را دارید بازدید کنید.
  • دنبال قسمت لاتاری فوری بگردید.
  • به‌دنبال زمان آغاز تمام بازی‌های مختلف و جوایز باقی‌مانده آنها بگردید.
  • به آخرین زمان به روز رسانی شدن اطلاعات سایت دقت کنید. اگر می‌توانید به محض آخرین به‌روز‌ رسانی اقدام به خرید بلیط کنید تا بدین شکل از جدیدترین اطلاعات بهره گرفته باشید.

با داشتن این اطلاعات ضروری می‌توانید برای انتخاب بازی بر اساس معیارهایی مانند قیمت بلیط، مقدار جایزه پیشنهادی و تعداد جوایز موجود، تصمیم بگیرید.

اگر امکان بررسی سایت نبود چه باید کرد

اگر در لحظه اقدام به خرید بلیط کرده‌اید یا به اینترنت دسترسی ندارید، ممکن است قادر به مشاهده وب‌سایت لاتاری نباشید. در این وضعیت برای افزایش احتمال شانس برد چه راهی وجود دارد؟

برای شروع به نسبت احتمالات برد در برابر مبلغ پرداختی برد دقت کنید.

مهم: یک باور عمومی تجربی این است که لاتاری‌های فوری با قیمت بالاتر، شانس برد بهتر و جوایز ارزنده‌تری دارند.

اما اگر زمانی برای محاسبه سریع داشته باشید، می‌توانید از نسبت ریسک به سود برای محاسبه جایی که بهترین فرصت را دراختیارتان می‌گذارد استفاده کنید.

یک روش دیگر انتخاب بازی‌هایی است که داشتن یک برنده به ‌ازای هر رول بلیط را تضمین می‌کند. بدین معنی که جایی در این رول بلیط برنده وجود دارد اگرچه به شما نمی‌گوید که آیا کسی مدعی برد جایزه بزرگ شده است یا خیر.

در گام بعدی، قبل از خرید بلیط می‌توانید شماره بلیط بعدی در رول را سوال کنید. هر رول معمولا به‌ترتیب از ۰۰۰ شماره‌گذاری می‌شود، پس اگر شماره بلیط پایین باشد، احتمال اینکه یکی از بلیط‌های برنده فروخته شده باشد بسیار کم است.

اگر یک رول با شماره‌های پایین و جایزه تضمینی یافتید. ممکن است تصمیم بگیرید یک سری بلیط از همان رول بخرید. به صورت نظری هر بلیط غیر برنده‌ای که از یک رول می‌خرید شما را به بلیط برنده نزدیک‌تر می‌کند.

نکته: ریجارد لاستیگ (Richard Lustig) برنده ۷ دوره لاتاری پیشنهاد  می‌دهد که از هر رول حداقل ۱۰ بلیط بخرید تا شانس خود را افزایش دهید.

برنده لاتاری فوری

در نهایت می‌توانید از متصدی فروشگاه بپرسید که آیا به‌ تازگی برنده‌ای از این رول داشته‌اند؟ کارمند ممکن است که نداند یا راغب نباشد به این سوال شما پاسخ دهد. اما اگر بگوید که برنده داشته‌اند، بهتر است شانس برد خود را با انجام بازی دیگری بهبود بخشید.

منبع: د بلنس اوری دی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…