خانه استراتژی لاتاری راهکارهایی برای برنده شدن در بخت آزمایی، ممکن کردن غیر ممکن ها!

راهکارهایی برای برنده شدن در بخت آزمایی، ممکن کردن غیر ممکن ها!

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راهکارهایی برای برنده شدن در بخت آزمایی، ممکن کردن غیر ممکن ها! بسته هستند
1,875
برنده شدن در بخت آزمایی

برنده  شدن در بخت آزمایی، اتفاقی جذاب است که هر روز در سراسر دنیا رخ می دهد و تنها باید آن ها را دنبال کرد. اکثر افراد تنها تصور می‌کنند که برنده شدن جکپات بزرگ در یک بخت آزمایی تنها یک بار یا شاید هرگز اتفاق نیافتد. واقعا چقدر باید خوش شانس بود تا دوبار برنده شد؟ آنهم دوبار برنده شدن در یک روز.

دوبار برنده شدن در یک روز،  غیرممکنی ممکن!

کیمبرلی موریس، ساکن کارولینای شمالی، دوبار برنده شدن در یک روز که به ظاهر غیر ممکن به نظر می رسد را تجربه کرده است. طبق گزارش‌های کارولینای شمالی خانم موریس یک بلیط خراشیدنی دیاموند دزلر با جایزه بالغ بر ۴ میلیون دلار را از فروشگاه محلی خود خرید. پس از خراشیدن بلیط او برنده ۱۰ هزار دلار شد. در مسیر رفت برای درخواست جایزه خود از دفتر فروش لاتاری، او تصمیم گرفت که شانسش را بار دیگر امتحان کند و دوباره یک بلیط دیاموند دزلر دیگر با احتمال بزرگترین جایزه ممکن ۴ میلیون دلاری خرید.

بلیط بخت آزمایی

این بار در کمال ناباوری او برنده یک میلیون دلار شد. موریس در مصاحبه خود اعلام کرد که اصلا انتظار این برد را نداشته است و تفریحی لاتاری بازی می‌‌کرده است. زمانی که او برنده شدن خود را به شوهرش خبر داد، جان به کل حرف‌های او شک داشت و کلمه‌ای را باور نکرد.

به نظر همسر خانم موریس او پای تلفن ترسیده بوده و حرف هایش قابل فهم نبوده است. باور این شانس برایشان بسیار سخت بوده است.

نکته اینجاست که غیر ممکن همیشه ممکن است اگر باور داشته باشید. پیام دنیا برای همه ممکن بودن است. در حقیقت بخشی از غیر ممکن ها به ترس افراد بر می‌گردد. تغییر باعث ترس می شود و ترس بزرگترین مانع رسیدن به اهداف است.

خودتان را باور کنید، اهداف خود را یادداشت کنید و پذیرای تغییر باشید. بی وقفه تلاش کنید و برای رسیدن به اهداف خود ترس را کنار بگذارید.

همه این موارد در مورد بخت آزمایی هم صدق می‌کند. از همین لحظه تصمیم بگیرید. از قانون جذب کمک بگیرید و از تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان لاتاری دات کام بلیط شانس خود را بخرید و منتظر خبرهای خوب باشید چون همه افراد لایق بهترین ها هستند.

خرید بلیط لاتاری
 

 

 

 

 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …