خانه استراتژی لاتاری راز کسی که ۷ بار برنده جایزه بزرگ لاتاری شد

راز کسی که ۷ بار برنده جایزه بزرگ لاتاری شد

0 ثانیه خوانده شده
0
20,281

ریچارد لاستیگ که تا کنون ۷ بار برنده جایزه بزرگ لاتاری بوده است به تازگی کتابی منتشر کرده و در آن توضیح می­ دهد که چگونه شانس خود را برای برنده شدن در لاتاری افزایش دهید. به گفته­ ی وی یک روش مناسب وجود دارد که وقتی به درستی به کار برده شود به شما کمک می­ کند برنده ی جایزه بزرگ لاتاری شوید. لاستیگ می­ گوید اگرچه به نظر می­ رسد شانس همیشه برعلیه شما باشد اما می توان با بازی هوشمندانه این شانس را افزایش داد.

کتاب از تبدیل کردن اعداد بازنده به اعداد برنده می­ گوید. آن اعدادی که به ندرت از گردونه خارج می­ شوند بعد از یک دور باخت، احتمال برنده شدنشان بیشتر است.

او همچنین توصیه می ­کند که از وب سایت هایی که ترکیبات ویژه ­ای از اعداد به شما ارائه می ­دهند کمک بگیرید زیرا ممکن است یک فرد به تنهایی نتواند به این اعداد دست پیدا کند. او می گوید گروه ­های لاتاری یکی از بهترین روش ­ها برای بازی کردن با تعداد زیاد بلیط و صرف هزینه کم است. شانس برنده شدن جوایز بزرگ و ممتاز هنگامی که شما بلیط بیشتری برای شرکت در لاتاری خریداری کنید، بالاتر می­رود.

او در این روش توضیح می ­دهد که به کمک معادلات ریاضی چگونه بر سیستم لاتاری پیروز شویم.

به عنوان نکته آخر لاستیگ اضافه می­ کند اگر شانس بیاورید و برنده جایزه بزرگ شوید قبل از هرگونه ولخرجی یا خرید خانه و ماشین جدید از پول خود برای پرداخت بدهی­ های خود استفاده کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …