خانه استراتژی لاتاری راز نهفته اعداد ؛ عدد ۵

راز نهفته اعداد ؛ عدد ۵

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راز نهفته اعداد ؛ عدد ۵ بسته هستند
11,351
راز نهفته اعداد

راز نهفته اعداد ؛ عدد ۵

بشریت از همان ابتدا همواره یک رابطه عشق و نفرت با اعداد داشته است. استخوان‌هایی که شاید از ۳۰ هزار سال پیش بر جای مانده نشانه و علامت‌هایی بر روی خود دارند که ممکن است برگرفته از فازهای تغییر ماه باشد. اقوام بابل قدیم حرکات سیارات را مشاهده کرده و آنها را در قالب اعداد ثبت می‌کردند تا بتوانند برای پیش بینی خورشید گرفتگی، ماه گرفتگی و دیگر پدیده‌های نجومی از آنها استفاده کنند. علم عدد شناسی دنیایی بیکران از شگفتی‌ها است. در این مطلب به راز نهفته اعداد ؛ عدد ۵ می‌پردازیم.

عدد ۵ معمولا مرتبط با ماجراجویی و تغییر است و زمانی ظاهر می‌شود که زمان گوش دادن به ندای بدن خودتان و افراد اطراف شما و آنچه مربوط به حواس پنجگانه باشد.

شاید شما در حال مبارزه و جنگیدن با موضوعی شخصی باشید و بسیار کم با دیگران مشارکت داشته باشید. ماموریت عدد پنج رساندن این پیام به شماست که بزرگترین تغییر مثبت با قدردانی از جهان اطراف شما به نتیجه می‌رسد. در طبیعت انسان  مجموعه‌ای از حواس پنجگانه وجود دارد پس از هر آنچه که می‌بینید، می‌شنوید، لمس می‌کنید، می‌بویید و احساس می‌کنید قدردانی کنید.

بیشتر بخوانید:۸ باور در ضمیر ناخود‌‎آگاه شما که انرژی جذب ثروت را بلوکه می‌کند!

این عدد ترکیبی از اولین عدد زوج و مونث «دو» و اولین عدد فرد و مذکر «عدد سه» است. بر مبنای باور پیروان مکتب فیثاغورث عدد یک، عدد محسوب نمی‌شود و عددی فرد نیست. عدد ۵ سمبل زندگی بشر و بر اساس سنت‌های افلاطون و فیثاغورث نشان ازدواج است.

پیروان مکتب فیثاغورث پنج اجرام افلاطونی به نام‌های چهاروجهی منتظم، شش‌جهی منتظم، هشت‌وجهی منتظم، دوازده‌وجهی منتظم و بیست‌وجهی منتظم را کشف کردند که در زمان خود شگفتی بزرگی بود.

در آیین مانی عدد ۵ یک موقعیت مرکزی دارد: اولین بشر ۵ پسر داشته و ۵ عنصر روشنایی (خاک، باد، آب، نور و آتش) و ۵ عنصر دیگر تاریکی در عالم هستی وجود داشته است.

عدد پنج سمبل و نشان بدن انسان و عدد بشر است. فرم بدن انسان به صورت چهار اندام و یک سر به صورتی که سر، چهار اندام را تحت کنترل خود دارد در یک پنج ضلعی قرار گرفته است. پنج ضلعی با نشان کامل بودن و قدرت دایره‌ای شکل خود بی‌انتها است. عدد پنج هم یک عدد دایره‌ای شکل است. طرح معروف داووینچی به نام «مرد ویترووین» که طرحی از یک مرد قالب‌شده در یک دایره و یک مربع است، مهر تاییدی بر خاص بودن عدد پنج و رابطه الهی مابین فرم بدن انسان و جهان هستی است.

به طور کلی باور بر این است که ۵ فضیلت و ۵ گناه اصلی در اکثر مذاهب وجود دارد. در دین اسلام، عدد ۵ مقدس است. ۵ ستون دین اسلام نمونه بارز اهمیت عدد ۵ است که شامل توحید، نماز، روزه در ماه رمضان، پرداخت زکات و حج است.

در علم عدد شناسی، عدد ۵ سیاره مرکوری است که پول و کسب و کار را در کنترل خود دارد. کسانی که روز پنجم ماه به دنیا آمده‌اند، هدف اصلی زندگیشان کسب ثروت در زندگی است. آنها تمایل ذاتی برای تجارت دارند و خیلی زود به پول دست پیدا می‌کنند.

منابع: د لا او اترکشن و بریتانیکا

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …