خانه استراتژی لاتاری راز نهفته اعداد ؛ عدد یک

راز نهفته اعداد ؛ عدد یک

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راز نهفته اعداد ؛ عدد یک بسته هستند
10,270
راز نهفته اعداد

راز نهفته اعداد 

در دل هر عدد قدرت خاصی نهفته است که از طریق یک نماد به نمایندگی از آن و ارتباط آن با اصول جهان هستی بیان می‌شود. اعداد با همه چیز در طبیعت ارتباط دارند و به این ترتیب این ویژگی آنها را به نماد‌هایی قدرتمند تبدیل می‌کند. علم عدد شناسی برای کمک به ما در درک یک رویداد جنبه‌های بسیاری را ارائه می‌دهد. معنای شگفت انگیز اعداد می‌تواند یک رمز‌گشایی واقعی از تجربه زندگی ما باشد. در این مطلب در مورد راز نهفته اعداد ؛ عدد یک صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: راز جهان هستی با کد اعداد تسلا ۳،۶،۹

عدد یک: تغییر کنید و همواره پذیرای آغاز و شروعی دوباره باشید

 روبه رو شدن با عدد یک در زندگی نشان می‌دهد که شما در حال جنگ و مبارزه با منفی‌های زندگی هستید. علاوه بر این زمانی که شما دنیای واقعی و واقعیت زندگی خود را می سازید این عدد به شما یادآوری می‌کند که ممکن است به طور تصادفی منفی‌های بیشتری اطراف خود ایجاد کنید. به علت آن فکر کنید و ذهن خود را دوباره بیشتر به سمت خواسته‌های خود در مقابل ترس‌ها متمرکز کنید. اطمینان حاصل کنید که به جای کمبود و فقدان روی فرکانس فراوانی و نعمت قرار دارید.

 زمانی که بر این انرژی‌های منفی غلبه کردید، پذیرای هر نوع تغییر باشید. در وهله اول عدد یک با انرژی خالص، مثبت اندیشی و اراده قوی در ارتباط است. عدد یک سنگ پایه و پله ترقی است. عددی است که نشانگر آغاز و شروع است. در این عدد تمایلی به نظم، ساماندهی و جاه طلبی وجود دارد.

ویژگی‌های مرتبط دیگر با این عدد استقامت و رهبری است. از آنجا که عدد یک در صدر همه چیز قرار دارد، منعکس کننده یک رهبر طبیعی است.

 معنای عددشناسی عدد یک، وحدت، خدا، خلاقیت و نماد فعالیت فیزیکی و ذهنی است. معنای سمبولیک عدد یک زمانی بیشتر روشن می‌شود که متوجه می‌شویم نشانگر دو فعالیت فیزیکی و ذهنی است که با فوریتی از آغاز و شروع ترکیب شده است. زمانی که ما به صورت تکراری این عدد را در زندگی مشاهده می‌کنیم باید بدانیم که زمان اعمال نیروهای طبیعی، اقدام به انجام کاری و شروع یک سرمایه گذاری است.

 عدد یک نشان از مردانگی و مذکر بودن دارد. جالب است بدانید اعداد فرد مذکر و اعداد زوج مونث هستند. زمانی که صحبت از مذکر بودن یا مونث بودن اعداد می‌شود منظور جنسیت آنها نیست بلکه رفتار‌های مرتبط با انرژی مردانه و انرژی زنانه است.

انرژی مردانه: فعال، خلاق، مورد اطمینان و سرد

انرژی زنانه: منفعل، پذیرنده، قابل انعطاف و گرم

منبع: د لا او اترکشن و واتس یور ساین

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …