خانه استراتژی لاتاری راز نهفته اعداد ؛ راز اعداد صفر تا ۹

راز نهفته اعداد ؛ راز اعداد صفر تا ۹

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راز نهفته اعداد ؛ راز اعداد صفر تا ۹ بسته هستند
3,859
راز اعداد

راز اعداد

بشر همواره در طول تاریخ، هر روز از اعداد استفاده کرده است. ما همیشه در حال تشکیل زندگی، حفظ و نگه داری از زندگی، اندازه گیری، خلق، نقاشی و زندگی در واقعیت از طریق اعداد هستیم. امروزه اگر تنها یک روز استفاده از اعداد را متوقف کنیم، جهان تبدیل به هرج و مرجی اجتناب ناپذیر خواهد شد. در میان این هرج و مرجی که ما زندگی می‌کنیم، نظم و دیسیپلین را اعداد ایجاد می‌کنند.

اگرچه ما هر روز در زندگیمان از اعداد استفاده می‌کنیم، اما اگر کسی در مورد ماهیت اعداد و راز اعداد از ما سوال کند جواب روشنی برایش نخواهیم داشت. اما جالب است بدانید بشر در پیدا کردن و ایجاد معنای اعداد موفق بوده است. در طول تاریخ ما معنا و جوهره اعداد را پیدا کرده‌ایم و نام این علم را عددشناسی نهادیم. اساس و پایه تمام اعداد، اعداد ۰ تا ۹ هستند که معنایی در دل هر کدام نهفته است. با شناخت ارزش‌های درونی هر یک از این اعداد، شما می‌توانید این دانش را برای هر عدد دیگر نیز اعمال کنید.

عدد ۱ قله است.

کوچک ترین عدد پایه که در جهان هستی وجود دارد عدد یک است. عدد یک وحدت و یکتایی، ویژگی که همه چیز از آن ناشی شده است را نشان می‌دهد و صفت خدای عالم آفریننده هستی است. معنای عدد یک « یک تفکر» است. اگر شما عدد یک را به فردی نسبت دهید یعنی آن فرد، فردی کوته بین است و تنها آنچه می‌بیند را باور دارد.

بیشتر بخوانیدراز نهفته اعداد؛ عدد یک

عدد ۲ ارتعاش است.

عدد ۲ اولین شکل از تضادها و جدایی، علت و معلول، زمان و مکان، مذکر و مونث، نور و تاریکی، انرژی یک کل در کوانتوم زمان-مکان است. معنی عدد ۲ «جریان» است. اگر عدد ۲ را به شخصی نسبت دهیم یعنی آن شخص در لحظه زندگی می‌کند و با جریان و ارتعاش در واقعیت همراه است. این افراد بیش از حد فکر نمی‌کنند و انگیزه عالی آنها قدرت و انجام آنچه در توان دارند در زمان مناسب و مکان مناسب است.

بیشتر بدانید: راز نهفته عدد ۲؛ هارمونی و تعادل

 عدد ۳ ماده است.

عدد ۳ عامل خلقت از طریق جدایی است. عدد ۳ فرزند ۲ عامل متضاد است: مادر، پدر، پسر؛ نور، شی،سایه؛ روح، فرم، گرما؛ در نظر گرفتن همه چیز به عنوان ماده و عدم توانایی در جداسازی جوهره و ذات از ماده. معنی عدد ۳ «بدن» است. اگر عدد ۳ را به شخصی نسبت دهیم یعنی این که آن فرد مادیگرا است. این ویژگی را با طمع اشتباه نگیرید. انگیزه اصلی آنها فردگرایی، توسعه، مسافرت و مهمانی و تجربه فیزیکی است.

آیا میدانید: راز نهفته‌ی اعداد؛ عدد ۳

عدد ۴ توازن است.

اولین ظهور ۴ عنصر اصلی: هوا، آب، خاک، آتش، انرژی هستی و وجود، چرخه زندگی است. معنای عدد ۴ «ثبات» است. اگر این عدد را به کسی نسبت دهیم نشانه فردی متوازن، فعال و به احتمال زیاد متمرکز است. بزرگترین انگیزه او  عدم وابستگی، جدایی از مسئولیت‌های دیگر و زندگی به تنهایی که بهترین روش برای حفظ تعادل است.

بیشتر بخوانید: راز نهفته اعداد؛ عدد ۴

عدد ۵ قدرت و اختیار است.

عدد ۵ مجموعه‌ای از ۴ عنصر اصلی و جوهره آنها هوا، آب، خاک و آتش و منابعی که این عناصر از آن سرچشمه می‌گیرند؛ روان، ذهن، بدن، قلب و روح است. عدد ۵ انرژی قصد است. معنای عدد ۵ «کنترل» است. اگر عدد ۵ را به کسی نسبت دهیم بدین معناست که آن شخص فردی کنترل‌گرا است و همیشه بر دیگران مسلط است و نیاز مداوم به هماهنگ کردن دیگران دارد. آنها معمولا رهبر هستند و بزرگترین انگیزه آنها نظم، کنترل دیگران، ادغام عناصر به منظور ایجاد نظم، پیروی و اطاعت است.

بیشتر بدانید: راز نهفته اعداد؛ عدد ۵

عدد ۶ مرتبط به غیر مادیات و روح و معنویات است.

عدد ۶ عامل خلق از طریق وحدت است. فرزند دو عامل متضاد اما از روی دیگر سکه است. انرژی عدد ۶ بیداری، هشیاری است. همه چیز از منظر عدد ۶ انرژی است و نمیتوان جوهره و ذات را از عدد ۶ جدا کرد. معنای عدد ۶ «روح و روان» است. اگر عدد ۶ را به فردی نسبت دهید آن فرد فردی منصف است اما آن را با پارسایی اشتباه نگیرید. این افراد معمولا لذت را در احساسات و معنویات پیدا می‎کنند و معمولا افرادی درون گرا هستند. افرادی خلاق و بسیار آگاه هستند. بزرگترین انگیزه آنها با هم بودن، ادغام، وحدت و تجربیات معنوی است.

بیشتر بخوانید: راز نهفته اعداد؛ عدد ۶

عدد ۷ یک عروج و صعود است.

اولین حرکت ۹۰ درجه‌ای است. جنبه بی انتهایی از بازتاب ۶ عدد قبلی؛ آب، خاک، آتش، هوا و گذشته است. معنای عدد ۷ «برتری» است. اگر عدد ۷ را به شخصی نسبت دهیم بدین معنا است که این شخص از زندگی روزمره عادی فراتر رفته و در جستجوی مواردی بالاتر، تجربه و ایجاد راه‌های جدید که معمولا برای دیگران غریب است می‌باشد. این افراد افرادی نابغه هستند که هیچ گاه جایگاه خود را در دنیا پیدا نمی‌کنند. بزرگترین انگیزه آنها دانش، یادگیری حرفه‌ای جدید، اجرای آن، چگونگی تاثیر بر آنها و پیشرفت آنها است.

بیشتر بدانید: راز نهفته اعداد؛ عدد هفت

عدد ۸ ابدیت و جاودانگی است.

یک چرخه بی انتها از جریان، دنیای درونی و بیرونی است. نشانه ۴ عنصر و سایه آنها از بالا به پایین، از درون به بیرون، از بیرون به درون، انرژی زمان در جهان هستی است. معنای عدد ۸ «خلق» است. اگر عدد ۸ را به شخصی نسبت می‌دهیم بدین معنا است که این فرد شخصی بسیار خلاق، هنرمند و ماجراجو است. او دوستدار کارهای جدید است و معمولا فردی است که چیزی را متوقف نگه نمی‌دارد. بزرگترین انگیزه آنها ایجاد دنیای خودشان است.

بیشتر بخوانید: راز نهفته‌ی عدد ۸؛ اتصال به بی‌نهایت

عدد ۹ خداست.

عدد ۹ سه جنبه سه گانگی، وحدت ۳ و ۶ و انرژی خدا است. این عدد در تمام اعداد دیگر یافت می‌شود و تمام اعداد بخشی از عدد ۹ هستند. معنای عدد ۹ «بازتاب» است. اگر عدد ۹ را به کسی نسبت دهیم بدین معنا است که او مجموعی از جوهر و ذات است که او ملاقات کرده، مجموعی که در ارتباط با روح خالق است. این افراد سخنرانانی با انگیزه عالی هستند و خالص ترین شکل آگاهی است.

جالب است بیشتر بدانید: راز نهفته اعداد؛ عدد ۹

عدد صفر روح خدا است.

عدد صفر در تمام اعداد دنیا، هر زمان و هر کجا وجود دارد. عدد صفر جوهری است که در تمام جنبه‌ها گسترده شده است. اگر عدد صفر وجود نداشته باشد بدین معناست که اعداد درون آن قرار دارند. عدد صفر به معنای سطوح بالاتر است و اعداد قبل از صفر بدین معناست که این عدد آگاه و در کنترل آن جز از روح خدا است. عدد صفر بخشی از بزرگترین عدد یعنی عدد ۹ است.

منبع: هیومنز آر فری

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …