خانه استراتژی لاتاری راز نهفته اعداد ؛ عدد ۹

راز نهفته اعداد ؛ عدد ۹

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راز نهفته اعداد ؛ عدد ۹ بسته هستند
23,386
راز عدد 9

شگفتی‌های عدد ۹

به زبان ساده علم عدد شناسی، مطالعه و بررسی اعداد در زندگی است که به وسیله آن می‌توان به اطلاعاتی در مورد جهان هستی و رابطه آن با افراد دست پیدا کرد. طبق نظر برخی دانشمندان، اعداد موجوداتی زنده هستند و بر جهان هستی حکمرانی می‌کنند. اعداد با ورود و خروج به دنیای واقعی و ایجاد اشکال مختلف و تقارن در آنها سعی دارند تا توجه انسان‌ها را به خود جلب کنند. شکی نیست که اعداد دارای قدرت هستند که قدرتمند‌ترین آنها عدد ۹ است. پیش از شروع باید بدانید که « اعداد» اختراع نشده‌اند بلکه انسان‌ها آنها را کشف کرده‌اند. در این مقاله به شگفتی‌های عدد «۹» اشاره می‌کنیم.

در یک نگاه ساده شاید بتوان گفت ۹ عددی است که همه جا حضور دارد و ویژگی‌های جالب بسیاری نسبت به دیگر اعداد دارد. این عدد آخرین عدد در سیستم « پایه ۱۰»  است. اگر تصور می‌کنید که ۹ تنها یک عدد است، سورپرایز و شگفتی بزرگی در انتظارتان است. جالب‌تر این که حقایقی در مورد عدد ۹ وجود دارد که اکثر افراد و دانشمندان هم اطلاعاتی در مورد آن ندارند. یک کد پنهانی در این عدد وجود دارد که بزرگترین حقیقت‌ها را افشا می‌کند و این عدد به طور عجیبی در ساختار هستی و جهان پیرامون کدگذاری شده است که بر همه جانداران تاثیر مستقیم دارد و آن راز جهان هستی با کد اعداد تسلا ۳،۶،۹ است که پیش تر در مورد آن صحبت کردیم.

بیشتر بخوانید: راز جهان هستی با کد اعداد تسلا ۳،۶،۹ 

اجازه دهید با مثالی قدرت عدد ۹ را روشن کنیم، هر دایره ۳۶۰ درجه است. اما چرا؟ آیا به نظرتان این عدد کاملا تصادفی و اتفاقی است؟ به این محاسبات خوب دقت کنید.

اگر رقم‌های عدد ۳۶۰ درجه یعنی ۳ را با  ۶ و صفر جمع کنید حاصل جمع عدد ۹ می‌شود. حال دایره را به دو نیمه تقسیم کنیم یعنی دو نیم دایره با زاویه ۱۸۰ درجه. این بار رقم های ۱۸۰ درجه را با هم جمع ببندید و در کمال تعجب می‌بینیم که جمع عدد ۱ و ۸ و صفر بازهم عدد ۹ است. این روند را ادامه می‌دهیم و دایره را دوباره به چهار قسمت مساوی تقسیم می‌کنیم که زاویه ۹۰ درجه تشکیل می‌دهد. جمع رقم‌های ۹۰ درجه یعنی عدد ۹ و صفر باز هم عدد ۹ است. به همین ترتیب با دو نیمه کردن قسمت‌های به دست آمده  به الگوی جالبی که همه به عدد ۹ ختم می‌شود می‌رسیم.

آیا واقعا رمزی الهی در سیستم اعداد ما نهفته است؟ ریاضیات ورتکس به این پرسش پاسخ مثبت می‌دهد.

همگرایی و یگانگی یا واگرایی

در قسمت بالا فهمیدیم زمانی که دایره به دو نیمه تقسیم می‌شود، زاویه‌های به دست آمده همواره به عدد ۹ ختم می‌شود و با تقسیم شدن خود به سوی همگرایی حرکت می‌کنند تا یک شکل واحد را تشکیل دهند. حال اگر مجموع ارقام زاویه‌های چند ضلعی‌های منظم درون یک دایره را هم بررسی کنیم به الگوی معنادار مشابهی دست پیدا می‌کنیم و آن عدد ۹ به عنوان حاصل جمع زوایا است.

نکته قابل توجه این است که چند ضلعی‌های منظم محیطی درون دایره خلاف الگوی همگرایی تقسیم شدن دایره‌ها را نشان می‌دهند این یعنی اضلاع از هم دور می‌شوند و واگرایی دارند. در این جا عدد ۹ به طور همزمان از خود دوگانگی خطی و  وحدت و یگانگی را نشان می‌دهد که در تضاد با هم هستند و این تضاد نشانگر قدرت عدد ۹ است.

همگرایی

واگرایی

عدد ۹ حاکم بر زمان و فضا

۱۴۴۰ دقیقه در روز، ۱۰۰۸۰ دقیقه در هفته، ۵۲۵۶۰۰ دقیقه در سال وجود دارد و جای شگفتی است که همیشه جمع ارقام دقیقه‌ها، ثانیه‌ها در روز، هفته، ماه و سال برابر با عدد ۹ است. به طور کلی این حقیقت با تغییر تعداد روز‌ها در ماه‌ها و سال‌ها به عنوان مثال سال کبیسه تغییری نمی‌کند و حاصل آن همواره ریشه دیجیتال ۹ است.

منبع: یو تیوب

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …