خانه استراتژی لاتاری راز نهفته‌ی عدد ۸؛ اتصال به بی‌نهایت

راز نهفته‌ی عدد ۸؛ اتصال به بی‌نهایت

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راز نهفته‌ی عدد ۸؛ اتصال به بی‌نهایت بسته هستند
12,912
راز عدد 8

 راز نهفته‌ی عدد ۸ و خوش شانسی

در فرهنگ چین، عدد ۸ به طور باور‌نکردنی عدد خوش شانسی است. این عدد اغلب به عنوان سمبل و نشان موفقیت و فراوانی شناخته می‌شود. فرم شکلی عدد ۸ هم تم حرکت، جنبش و تکرار را به دلیل وجود شکل دایره‌ای و اتصال به بی‌نهایت نشان می‌دهد. بنابراین اگر همواره با عدد ۸ روبه رو می‌شوید، مطمئن باشید که در حال دورکردن انرژی های منفی از خود هستید. باید تلاش کنید و اجازه دهید که انرژی‌های مثبت درون وجودتان رشد کند. راه های زیادی برای جذب انرژی وجود دارد .یکی از این راه ها قوانین فنگ شویی است.

بیشتر بخوانید: قوانین فنگ شویی

روبرو شدن‌های متعدد با عدد ۸ عموما نشانه مثبتی است، چراکه این عدد با توازن، تعادل و موفقیت در ارتباط نزدیک است. هر بار دیدن این عدد شما را به سمت تغییر برای بهتر بودن و تقویت اعتماد به نفستان سوق می‌دهد که موجب تاثیرگذاری بیشتر در انتخاب‌های زندگیتان  می‌شود.

شطرنج نماد کامل عدد ۸
در طول تاریخ راز‌های نهفته زیادی در دل عدد ۸ بوده است. تنها به عنوان یک نمونه، راز نهفته‌ی عدد ۸ در بازی شطرنج جالب است. تعداد خانه های شطرنج ۶۴ عدد و به صورت خانه‌های ۸ در ۸ و مربع شکل است. مهره‌های پیاده یا سرباز در صفحه شطرنج که صفحه‌ای سیاه و سفید نمادی از تاریکی و روشنی، بدی‌ها و خوبی‌ها، غم‌ها و شادی‌هاست حضور دارند که باید از هفت مرحله عبور کنند تا به وزیر که خود نمادی از انسان است و بیشترین قدرت حرکتی را دارد تبدیل شود.

استراتژی انتخاب اعداد

انتخاب اعداد مرحله اصلی در بخت آزمایی است. استراتژی‌های زیادی وجود دارد که افراد از آن‌ها برای انتخاب اعداد شانس خود استفاده می‌کنند. گروهی یک دسته اعداد را سال‌ها و سال‌ها استفاده می‌کنند و تغییری در انتخاب آنها نمی‌دهند که معمولا اعداد مهم زندگیشان
.مانند تاریخ تولد، ازدواج، اولین فرزند و … است. در مقابل دسته‌ای از افراد هستند که این استراتژی را باور ندارند و هر بار اعداد متفاوتی را انتخاب می‌کنند

مهم نیست چه اعدادی را برای بخت آزمایی انتخاب می‌کنید مهم این است که دقیقا تصمیم بگیرید در زندگی چه می‌خواهید چون هیچ تیراندازی نمی‌تواند به هدفی که نمی‌بیند بزند. با در نظر گرفتن این موارد و با توجه ویژه به راز نهفته عدد هشت اعداد شانس خود را در سایت لاتاری دات کام تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان امتحان کنید و برنده باشید.

خرید بلیط لاتاری

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …