خانه استراتژی لاتاری راز مشترک افراد موفق؛ مدیتیشن

راز مشترک افراد موفق؛ مدیتیشن

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راز مشترک افراد موفق؛ مدیتیشن بسته هستند
2,210
لاتاری

به راستی راز مشترک افراد موفق چیست؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چگونه برخی افراد کاری را به صورت مشترک بین خود انجام می‌دهند و به طور پیوسته و آرام در جهت دستیابی به رویا‌های خود حرکت می‌کنند؟ چگونه برخی از افراد اضطراب و استرس خود را در خلوت نگه می‌دارند در حالی که دیگران در طول روز با آن درگیرند؟

به نظر می‌رسد که دیگر این موضوع یک راز نیست! هر روز افراد معروف و پیشروی بیشتری در دنیا در مورد فواید مدیتیشن صحبت می‌کنند. مدیتیشن تمرینی برای کمک به پایین آوردن سطح استرس، کارآمد بودن بیشتر و حتا سلامت فیزیکی است.

مدیتیشن چیست؟

ابزارهای مختلفی برای استفاده از قانون جذب وجود دارد. یکی از این ابزار‌ها تصویر سازی است که پیش تر در مورد آن صحبت کردیم و تکنیک‌های بسیاری از جمله تابلوی آرزوها، تلقین‌های روزانه، قدردانی، چک جادویی و مدیتیشن دارد.

مدیتیشن یک تکنیک عالی برای تصویر‌سازی است. زمانی که در حال تجسم کردن هستید ذهن شما روشن و در زمان حال است. در این زمان شما بیشتر از همیشه به درون خود دسترسی بیشتری خواهید داشت. از آنجا که در لحظه به طور کامل حضور دارید می‌توانید بر خود، اهداف و آرمان‌های خود تمرکز کنید. از این لحظه می‌توان برای تجسم اهداف، ایجاد یک فضای مثبت و ارسال انرژی مثبت استفاده کرد.

از فواید مدیتیشن کمک به مغز برای رها کردن هر نوع انرژی منفی است. مدیتیشن فضایی را برای مغز فراهم می‌کند تا آن را به هر جایی با خود ببرد. این دلیلی است که چرا مدیتیشن در هنگام تصویر‌سازی اهمیت دارد.

نتیجه گیری این که مدیتیشن ابزاری عالی برای تصویرسازی است چرا که این امکان را برای ذهن شما ایجاد می‌کند تا با دور کردن انرژی‌های منفی بهترین کارآیی ممکن را داشته باشد.

در این مقاله ۱۳ فرد تاثیرگذار در دنیا را همراه با یک نکته در مورد مدیتیشن معرفی می‌کنیم که مدیتیشن به آنها کمک کرده است تا به سطح بالایی از موفقیت برسند.

 • ویلیام جرج، عضو هیات مدیره گروه گلدمن ساکس
  مدیتیشن فرصتی برای استراحت کامل و تمرکز مجدد
 • بیل فورد، مدیر اجرایی شرکت خودروسازی فورد
  او از اهمیت مدیتیشن هم در کسب و کار و هم زندگی شخصی خود بارها صحبت کرده است. او حتا در مورد چندین سال پیش دورانی که او مجبور به اعلام برشکستگی شرکت خود شده بود صحبت کرد که اختصاص دادن وقتی برای مدیتیشن در آن زمان برایش حیاتی بوده است. تمرین ذهن آگاهی (mindfulness) یار روز های تاریک او بوده است.
 • اوپرا وینفری، هنرپیشه و مجری برنامه های تاک شو ، تاثیر گذارترین فرد در میان سلبریتی‌ها 
  او مدیتیشن را عامل ایجاد موفقیت در حرفه و زندگی خود می‌داند. او احساس خود را پس از یک جلسه مدیتیشن « حسی سرشار از امید، حس رضایت و لذت عمیق» بیان می‌کند.
 • تایگر وود، یکی از موفق‌ترین گلف بازان تمام دوران‌ها با بالاترین دستمزد در بین ورزشکاران در دنیا
  او از کودکی با باور بودایسم بزرگ شده است و سالهای پیش از آن فاصله گرفته است. این اواخر او دوباره به مدیتیشن رو آورده که به دستیابی تعادل و تمرکز او کمک بزرگی کرده است.
 • الن لی دجنرس، کمدین، مجری تلویزیونی، نویسنده و تولید کننده
  او در مصاحبه‌ای در مورد مدیتیشن به مثالی اشاره می‌کند. مدیتیشن حس خوبی دارد دقیقا مانند کامپیوتری که هنگ کرده و شما آن را خاموش می‌کنید. زمانی که کامپیوتر دوباره روشن می‌شود همه چیز درست شده است.
 • مارتین اسکورسیزی، کارگردان، تهیه کننده و فیلم نامه نویس، بهترین کارگردان سینما 
  او فواید مدیتیشن را آرامش، شفافیت، تعادل و گاهی شناخت توصیف می‌کند که باعث تفاوت می‌شود.
 • استیو جابز، موسس و مدیر اجرایی شرکت اپل
  او مدیتیشن را یک دیسیپلین و نظم توصیف می‌کند که همواره باید آن را تمرین کرد.
 • جرج لوکاس، فیلم ساز معروف به اثر جاودان جنگ ستارگان و ایندیانا جونز
  او از دهه ۱۹۷۰ در حال مدیتیشن است!
 • آریانا هافینگتن، مدیر و سردبیر هافینگتن پست
  او در شرکت خود برای همه کارکنان خود کلا‌س‌های هفتگی مدیتیشن برگزار می‌کند و مدیتیشن را یک مزیت رقابتی ثابت شده برای هر کسب و کاری معرفی می‌کند که نیاز هر بیزینس است.
 • پادماسری واریر، مدیر ارشد تکنولوژی و استراتژی سیستم‌های سیسکو
  مدیتیشن بازیابی مجدد ذهن و روح است.
 • استینگ، موزیسین، خواننده، شاعر، هنرپیشه
 • میک جگر، وکالیست و موسس رولینگ استونز
 • هیو جکمن، هنرپیشه، خواننده و تهیه کننده 
  در مدیتیشن همه چیز را باید رها کرد و در آن غرق شد.

هدف اصلی مدیتیشن رها شدن از قید زمان است. آنچه در گذشته اتفاق افتاده است و آنچه در آینده می‌تواند اتفاق بیفتد شما را از آرامش درونی دور می‌کند و در نهایت شما را به سمتی سوق می دهد که “هسته وجودی حقیقیتان” آرامش، شادی و جوهره اصلی زندگی را لزوما در آنجا پیدا نخواهد کرد. این بار برای یک بار هم که شده با استفاده از مدیتیشن به اهداف خود نزدیک شوید. یکی از راههای رسیدن به اهداف خرید بلیط لاتاری است. پس منتظر نمانید و شانس خود را امتحان کنید.

خرید بلیط لاتاری
 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …