خانه استراتژی لاتاری راز نهفته اعداد ؛ عدد هفت

راز نهفته اعداد ؛ عدد هفت

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راز نهفته اعداد ؛ عدد هفت بسته هستند
1,514
عدد هفت

عدد هفت ؛ سمبل جاودانگی

آیا شما هم شنیده‌اید که برخی افراد عدد هفت را مقدس می‌نامند؟ واقعا رازی در دل اعداد نهفته است؟

عدد هفت مرتبط با فرصت‌های جدید به ویژه آنهایی است که شما انتظار نداشتید پیش رویتان قرار گیرند. این فرصت‌ها می‌تواند مرتبط با موقعیت‌های شغلی جدید، قرارهای ملاقات، مکان‌های جدید برای زندگی یا یک کلاس جدید باشد. باید بدانید این که هفت‌های تکراری را کجا ‌ببینید اهمیتی ندارد. مطمئن باشید که مزیت و  فایده‌ای نهفته در دل تکرار این اعداد است.

در علم عدد شناسی، هفت را جستجوگر، به دنبال حقیقت و متفکر توصیف می‌کنند. عددی که فراتر از ظاهر را نشان می‌دهد و به دنبال حقیقت پنهان است. اعتقاد به این که ظواهر ارزش نیستند و در دل هر اتفاقی معنای عمیق‌تری وجود دارد اساس و پایه عدد هفت است.

برای پی بردن به راز عدد ۷، گوش دادن به غریزه خود را یاد بگیرید. این یعنی زمانی که با عدد ۷ روبرو می‌شوید به حس درونتان اعتماد کنید و برای بیداری معنوی آماده شوید. بیداری معنوی زمانی رخ می‌دهد که شما از سطح کنونی انرژی به ارتعاشی بالاتر صعود کنید و نبردی بین دو عالم معنوی و مادی درون شما رخ دهد.

عدد هفت نشان کمال، امنیت و ایمنی است که از جمع عدد ۳ نشانه بهشت و روح با عدد ۴ نشانه زمین و جسم  به دست آمده است.

عدد هفت عددی است که همکاری نمی‌کند و یکی از ویژگی‌های آن عدد اول بودن در مفاهیم ریاضی است. اعداد اول اعدادی هستند که فقط به خودشان و عدد ۱ بخش‌پذیر هستند و نمی‌توان آن‌ها را به عوامل دیگری غیر از این دو مورد تجزیه کرد.

جالب است بدانید بشر در محاصره عدد هفت قرار دارد و به نظر می‌رسد این عدد از طریق منابع مختلف نوعی قدرت و برتری بر بشر دارد. این عدد ارتباط معنوی زیادی با فرهنگ‌ها، تمدن‌ها و مذاهب موجود در دنیا دارد.

در ادامه چند نمونه از حقایق مشهور در مورد عدد ۷ لیست شده است:

۷ رنگ رنگین کمان، ۷ روز هفته،۷ نت در گام‌های دیاتونیک موسیقی، ۷ حرف در سیستم عددی رومی، ۷ ساعت خواب مفید، ۷ روز خلقت هستی در کتاب مقدس مسیحیان، هفت گناه کبیره مسیحیان، عجایب هفت گانه جهان، هفت قاره در دنیا، هفت دریا در سیاره زمین، گلبرگ‌های گل لوتوس، وجود ۷ فرشته در فلسفه مصر، وجود هفت جان در بدن و شناخته شدن عدد هفت به عنوان سمبل جاودانگی در مصر، هفت سین نوروز ایرانیان

آیا به نظرتان ارزش ندارد در زندگی کمی بیشتر به این عدد اهمیت دهید؟

منابع : د لا او اترکشن ، میستیکال نامبرز ، ویسترولوژی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …