خانه دانش لاتاری راز جهان هستی با کد اعداد تسلا ۳،۶،۹

راز جهان هستی با کد اعداد تسلا ۳،۶،۹

3 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راز جهان هستی با کد اعداد تسلا ۳،۶،۹ بسته هستند
15,202
کد اعداد تسلا

نیکولا تسلا اغلب به عنوان یکی از مهمترین مخترعان تاریخ شناخته می‌شود. در حقیقت او یکی از اسرارآمیزترین نوابغ تا به امروز بوده است. کسی که نظریه‌ها و کشفیات او در زمینه برق و الکتریسیته از دوران خود بسیار جلوتر بود و تاثیر به سزایی بر تکنولوژی امروز داشته است. علارغم دستاوردهایش، او در فقر و بی پولی و بدون هیچ افتخاری از دنیا رفت درحالی که تنها یک قرن‌ بعد این افتخارات و دستاورد‌ها می‌توانست نهایت درآمد را برای او به بار آورد.

ابتدا باید به نکته‌ای اشاره کنیم و آن این که بشر ریاضی را خلق نکرده است و او تنها آن را کشف کرده است. با این نگاه، می‌فهمیم که ریاضی ادبیات و قانون جهان هستی است. مهم نیست کجای جهان هستی باشد در دنیا ۱+۲ مساوی با ۳ است! و همه جهان هستی از این قانون پیروی می‌کند. الگوهایی در طبیعت وجود دارند که به طور طبیعی اتفاق می‌افتند. این الگو‌ها در زندگی، کهکشان، ستارگان و سیر تکامل توسط دانشمندان هر دوره و عصر کشف شده‌اند و شاید بی نهایت الگو هم در انتظار بشر برای کشف باشند. یکی از رمز و راز‌های اعداد در طبیعت دنباله اعداد فیبوناچی است که توسط لئوناردو فیبوناچی، یکی از بزرگترین ریاضیدانان اروپا کشف شد.

بیشتر بخوانید :دنباله اعداد معروف و شگفت انگیز فیبوناچی 

راز جهان هستی با کد اعداد تسلا ۳،۶،۹

“اگر می خواهید اسرار جهان را پیدا کنید، در مورد انرژی، فرکانس و ارتعاش فکر کنید” – نیکولا تسلا

تسلا نظریه معروفی در مورد کد اعداد ۳ ،۶ و ۹ دارد. نیکولا تسلا کشف کرد که جهان از انرژی، ارتعاش و فرکانس ساخته شده است. بر مبنای نظریه تسلا، فکر،احساسات و باورها با ترکیبی از نظریه میدان مغناظیسی یکپارچه، فرکانس‌های ارتعاشی را تشکیل می‌دهند. این ارتعاشات موجب تغییر جهان هستی اطراف شما از سطح کوانتومی گرفته تا جهان فیزیکی که با چشم غیر مسلح هم دیده می‌شود می‌گردد. افکار، احساسات و باورها همه معنوی و غیر فیزیکی هستند که جهان فیزیکی اطراف ما را تحت شعاع خود قرار می‌دهند چراکه ما با انرژی خود آن‌ها را به وجود می‌آوریم. کد تسلا پیوند و ارتباط گمشده قانون جذب است. این کشف بعد‌ها باعث کشف فن آوری «انرژی آزاد بی سیم» شد.

«اگر شما فقط می‌دانستید که اعداد ۳، ۶ و ۹ چقدر با اهمیت هستند، در این صورت کلید تمام جهان هستی را در اختیار داشتید!»- نیکولا تسلا

برای روشن‌تر شدن موضوع دانشمندان تسلا (Tesla) و مارکو رادین (Marko Rodin) نظریات خود را با دنبال کردن ۲ الگوی طبیعی در دنیا بیان کردند. الگوی اول «قدرت سیستم عددی دو دویی»  یک سیستم شناخته شد مهم و حیاتی در طبیعت است که برای نمایش اعداد با پایه دو استفاده می‌شود. این الگو از عدد ۱ شروع می‌شود و  با دوبرابر کردن آن عدد ادامه می‌یابد. سلول‌ها و جنین‌ها با این الگوی مقدس تقسیم شده و رشد می‌کنند.۱, ۲, ۴, ۸, ۱۶, ۳۲, ۶۴, ۱ ۲۸, ۲۵۶…

اعداد تسلا

و الگوی دوم در علم ریاضی ورتکس (علم گرداب ریاضی) است که نشان دهنده یک الگوی به خودی خود تکرار شونده است: ۱, ۲, ۴, ۸, ۷, ۵, ۱, ۲, ۴, ۸, ۷, ۵, ۱, ۲, ۴… راز الگو تکرار شونده بدین صورت است: الگو با عدد یک شروع می‌شود، دو برابر شده و ۲ به دست می آید. عدد ۲ دوبرابر شده و ۴ به دست می‌آید. دوبرابر ۴ عدد ۸ است و دوبرابر ۸ عدد ۱۶ که با جمع ارقام  آن عدد ۷ حاصل می‌شود. عدد ۱۶ دوبرابر می‌شود که نتیجه آن ۳۲ و جمع ارقام آن ۵ است. دوبرابر ۳۲ عدد ۶۴ که از مجموع ارقام درنهایت ۱ به دست می‌آید و این الگو ادامه دارد ۱, ۲, ۴, ۸, ۷, ۵, ۱, ۲…

در نهایت شگفتی پی می‌بریم که اعداد ۳،۶،۹ در این الگو قرار ندارند و آزاد هستند. بر اساس نظر دانشمند مارکو رادین این اعداد شگفت آور نشان دهنده یه خط سیر از بعد سوم و چهارم هستند که او آن را «میدان شار » نامید. این میدان قرار است میدان بزرگتری از انرژی باشند که بر جریان انرژی ۶ نقطه دیگر از مدار تاثیر گذار است. گفته می‌شود این میدان انرژی کلید رمز و راز « انرژی آزاد» کشف دانشمند تسلا بوده است.

برای روشن‌تر شدن موضوع از دنیای انرژی کمک می‌گیریم. در دنیای انرژی؛ دو قطب وجود دارد که می‌توانید آن را نیمه تاریک یا روشن نامید. این دو قسمت دقیقا مشابه با قطب شمال و جنوب یک آهن ربا هستند. در یک سوی اعداد یک، دو و ۴ و در سوی دیگر اعداد ۸ ،۷ و ۵ قرار دارد.

عدد تسلا

دقیقا مانند جریان الکتریسیته، همه چیز در جهان بین این دو قطب مشابه عملکرد یک پاندول ساعت در حال حرکت است. مسیر حرکت ۱, ۲, ۴, ۸, ۷, ۵, ۱, ۲ و اگر بتوانید تصور کنید حرکت جریان مانند حرکت عدد بینهایت است.

عدد تسلا

با این حال، این دو قطب با اعداد ۳ و ۶ اداره می شوند. ۳ حاکم بر ۱،۲،۴ در حالی که ۶ حاکم بر ۵،۷،۸ است. اگر به این الگو با دقت نگاه کنیم، به شگفتی‌های بیشتری پی می‌بریم. از جمع عدد ۱ با دو ۳ حاصل می‌شود. جمع ۲ و ۴ عدد ۶ است. جمع ۴ و ۸  عدد ۱۲ و درنهایت با جمع ارقام ۱۲ یعنی ۲ و۱ عدد ۳ ،جمع ۸ و ۷ عدد ۱۵ که در نهایت با جمع ارقام عدد ۶، جمع ۷ و ۵ در نهایت ۳ و جمع ۵ و ۱ عدد ۶ است و جمع یک و دو برابر با ۳ می‌شود. همین الگو در مقیاسی بزرگتر ۳،۶،۳،۶،۳،۶ و… است. به عبارتی اعداد ۳ و ۶ حاکمان نظم هستند.

نکته قابل توجه این که این دو قطب هم تحت کنترل عدد ۹ هستند که پدیده‌ای خارق العاده است. با نگاهی دقیق‌تر به الگوی ۳ و ۶ متوجه می‌شویم که جمع ۳ و ۶ عدد ۹ است و جمع ۶ با ۳ هم ۹ است. جمع همه اعداد الگو چه از طرف عدد ۳ و چه از طرف عدد ۶  برابر با ۹ است. بنابراین عدد ۹ باعت هماهنگی و پیوند دو قطب است که خود به تنهایی جهانی دیگر است.

ارتعاش، انرژی و فرکانس راز جهان هستی است. تنها تصور کنید اگر بشر قادر به استفاده از این تئوریهای شگفت آور در علوم روزمره باشد، دستاورد‌های بعدی او چه خواهد بود؟

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …