خانه استراتژی لاتاری در صورت برنده شدن در لاتاری، خود را مخفی کنید!

در صورت برنده شدن در لاتاری، خود را مخفی کنید!

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای در صورت برنده شدن در لاتاری، خود را مخفی کنید! بسته هستند
6,026
چرا نباید راز برنده شدن در لاتاری را به دیگران بگویید؟

چرا بهتر است راز برنده شدن در لاتاری را به دیگران نگویید؟

همه‌ی ما دوست داریم برنده‌ی جک پات قرعه کشی لاتاری شویم. افراد مختلف راه‌های متفاوتی را برای انتخاب اعداد لاتاری خود امتحان می‌کنند؛ عده‌ای برای برنده شدن در لاتاری، به احساس خود اعتماد می‌کنند و عده‌ای همیشه روی اعداد شانس خود برای لاتاری باقی می‌مانند، عده‌ای دیگر هم دست به دامن معادلات ریاضی می‌شوند. روش شما برای انتخاب اعداد لاتاری هر چه باشد، بهتر است بدانید که اگر برنده‌ی جک پات ۵۰۲ میلیون دلاری مگا میلیونز شدید، بهتر است خبر برنده شدن در لاتاری را مثل یک راز نگه دارید!

بسته به این که بلیط‌ لاتاری خود را از کجا خریده باشید، ممکن است بتوانید جایزه‌ی خود را به طور ناشناس دریافت کنید. اگر بلیط لاتاری خود را در سایت لاتاری دات کام بخرید، در صورت برنده شدن در لاتاری، ما می‌توانیم این امکان را به شما بدهیم که ناشناس باقی بمانید.

 اگر به هر دلیل نتوانستید هویت خود را مخفی نگه دارید، به سرعت از شبکه‌های اجتماعی خود خارج شوید و اطمینان پیدا کنید که اطلاعات شخصی شما مثل آدرس و شماره‌ی تلفن‌تان از طریق اینترنت در دسترس افراد مختلف نیست؛ به یاد داشته باشید که برای مثال، ۵۰۲ میلیون دلار پول نقد که جایزه‌ی جک پات لاتاری مگا میلیونز است، پول کمی نیست و افراد زیادی ممکن است برای درخواست کمک یا پیشنهاد سرمایه‌گذاری به سمت شما سرازیر شوند. پس برای آرامش خودتان و تصمیم‌گیری درست درباره‌ی این که با پول‌تان چه کارهایی انجام دهید، بهتر است تا می‌توانید از دسترس خارج باشید.

 قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز که هر جمعه شب برگزار می‌شود، طرفداران زیادی دارد و از همین امروز، افراد زیادی در حال رویاپردازی هستند که با پول برنده شدن در لاتاری مگا میلیونز، چه کارهایی انجام دهند. یادتان باشد که رویاپردازی برای برنده شدن در لاتاری می‌تواند طبق قانون جذب، شما را به برنده شدن در لاتاری نزدیک‌تر کند. شاید بد نباشد که حتی به روش‌های مخفی نگه داشتن هویت‌تان هم از همین حالا فکر کنید.

بعد از برنده شدن در لاتاری، فارغ از این که بتوانید هویت خود را پنهان نگه دارید یا نه، باید از یک تیم حرفه‌ای برای تصمیم‌گیری درباره‌ی پول خود کمک بگیرید؛ این تیم باید شامل وکیل، حسابدار و مشاور مالی باشد. در انتخاب این افراد دقت کنید.

لاتاری مگا میلیونز

اگر جمعه شب برنده قرعه کشی لاتاری مگا میلیونز سایت لاتاری دات کام شدید، این نکات را رعایت کنید:

  •  مراقب چیزهایی که می‌گویید باشید.

برنده شدن در لاتاری حتما شما را هیجان زده می‌کند. این هیجان و اشتیاق ممکن است باعث شود تمام دنیا را خبر کنید! به یاد داشته باشید که هر چه تعداد کمتری بدانند که شما در لاتاری برنده شده‌اید، برای شما بهتر است.

وکیل یکی از برندگان لاتاری گفته بود: «غیر ممکن است بتوانید خبر برنده شدن در لاتاری را از اقوام درجه یک پنهان کنید، اما خبرهایی از این دست خیلی سریع دهان به دهان پخش می‌شود.»

  • اینترنت را فراموش کنید.

اگر پس از گرفتن جایزه‌ی خود نتوانستید ناشناس باقی بمانید، حتما تمام اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی خود را ببندید! رسانه‌ها تلاش می‌کنند تا آنجا که ممکن است عکس‌ها و تصاویر فرد برنده را پیدا کنند و شبکه‌های اجتماعی اولین جایی است که آن‌ها چک می‌کنند. به همین دلیل بهتر است بعد از برنده شدن در لاتاری، تمام اکانت‌های خود را غیرفعال کنید. همچنین اطمینان پیدا کنید که تمامی اطلاعات تماس شما مثل آدرس محل سکونت یا محل کار و شماره‌ی تماس‌تان در هیچ جایی از فضای مجازی قابل دسترسی نیست؛ فقط به حجم خبرنگارها و آدم‌های عادی فکر کنید که ممکن است دور منزل شما جمع شوند و بخواهند از شما پول قرض بگیرند یا با شما مصاحبه کنند!

  • یک برنامه‌ی فرار طرح ریزی کنید.

وکلای برندگان لاتاری پیشنهاد می‌کنند که بعد از دریافت جایزه‌ی لاتاری، بهتر است چند روز از شهر خارج شوید. چند روز بعد از پخش شدن خبر قرعه کشی لاتاری، از تب اخبار کاسته می‌شود و شما می‌توانید تا حدودی به زندگی عادی خود برگردید. اگر بتوانید یک هفته از هیاهو دور بمانید، ممکن است بتوانید از مواجهه با مردم دوری کنید.

  • عواقب خرج کردن بی رویه را در نظر بگیرید.

به یاد داشته باشید که ممکن است نام و هویت شما از مردم مخفی باقی بماند، اما شهر محل سکونت شما اعلام شود. همچنین ممکن است از تصاویر شما بدون مشخص بودن چهره‌تان برای تبلیغات برندگان لاتاری استفاده شود. همه دوست دارند که بدون دغدغه پول خرج کنند و به مسافرت‌های گران قیمت بروند. کسی که برنده قرعه کشی لاتاری می‌شود، این حق را دارد که از پول خود لذت ببرد. اما یادتان باشد که هر چه بیشتر خرج کنید، احتمال لو رفتن هویت‌تان بیشتر می‌شود. این انتخاب به عهده‌ی خودتان است.

برنده شدن در لاتاری

اگر برای برنده شدن در لاتاری آماده هستید، می‌توانید همین حالا از طریق لینک زیر وارد سایت لاتاری دات کام شده و برای لاتاری مگا میلیونز یا هر لاتاری دیگری که می‌خواهید، اعداد بلیط خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط بخت آزمایی از سایت لاتاری دات کام
 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری ملی؛ ۲۴ سال سابقه، ۲۰ حقیقت جالب!

در سال ۱۹۹۴ لاتاری ملی توسط جان میجر راه‌اندازی شد. از آن تاریخ تا امروز حدود ۲۴ سال گذشته…