خانه استراتژی لاتاری راز اعداد تکرار شونده ۱۱۱؛ هشدار از سوی کائنات

راز اعداد تکرار شونده ۱۱۱؛ هشدار از سوی کائنات

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای راز اعداد تکرار شونده ۱۱۱؛ هشدار از سوی کائنات بسته هستند
3,600
اعداد تکرار شونده

اعداد تکرار شونده ؛ اعداد فرشتگان

متخصصان علم عدد شناسی اعداد را حامل انرژی خالص در نظر می‌گیرند که سرشار از دانش و معرفت عرفانی هستند. اعداد مطلق و بدون اشتباه هستند و این یکی از دلایل اصلی است که دنیای معنویت و کائنات با استفاده از اعداد و ارسال پیام‌هایی به ظاهر نامحسوس به سمت ما با ما ارتباط برقرار می‌کند. به عنوان مثال، این اعداد می‌تواند روی تکه‌ای کاغذ یا جلد کتاب یا یک بیلبورد در خیابان نوشته شده باشد یا بخشی از کدپستی یا آدرس خانه شما باشد. بسیاری از افراد اعداد تکرار شونده را « اعداد فرشتگان » هم می‌نامند زیرا آنها به عنوان پیام هایی قدرتمند از عالم ملکوت حاوی راهنمایی‌هایی معنوی برای افراد هستند. این اعداد یادآور‌هایی هستند که نشان می‌دهند چیزی به صورت جادویی و الهی در زندگی شما در حال اتفاق است.

آیا تا به حال اعداد تکرار شونده سه تایی دیده‌اید؟ اگر گاهی در زندگی اعداد خاصی را بارها و بارها می‌بینید، این بار آنها را یادداشت کنید چراکه قطعا معنی خاصی پشت آن نهفته است و ممکن است ارتباطی با علم اعداد داشته باشد. با این مقاله معنی نهفته در دل یکی از جالبترین اعداد رهبر در دنیای اعداد را کشف کنید.

بیشتر بخوانید : راز نهفته‌ی عدد ۸؛ اتصال به بی‌نهایت

راز نهفته اعداد تکرار شونده ۱۱۱

زمانی که با این عدد مواجه شدید، بایستید و نگاهی به اطراف کنید. دقت کنید کجا و در حال انجام چه کاری هستید. عدد ۱۱۱ یک زنگ هشدار از سوی کائنات به شما است تا توجه شما را به محیط پیرامونتان جلب کند. صد البته که نشانه مثبتی است و تاییدی بر این موضوع که آنچه شما در این لحظه در حال انجامش هستید تصمیمی درست است.

به عبارتی در مسیر درستی حرکت می‌کنید. با این وجود باید بدانید این بدین معنا نیست که شما به مقصد نهایی رسیده‌اید بلکه این عدد به شما نشان می‌دهد در جهت درستی در مسیر هدفتان در حال حرکت هستید. پس این مسیر را ادامه دهید و کارها کم کم به نفع شما متحول و دگرگون می‌شوند.

تئوری دیگری هم در مورد کسانی که عدد ۱۱۱ را بارها در زندگی خود می‌بینند وجود دارد. باور بر این است که این افراد هر جا که روند آن جا را با نور معنوی خود روشن می‌کنند و قدرتی دارند که هارمونی و هماهنگی را برای دیگر افراد و به طور کلی برای دنیا به وجود می‌آورند. شاید این ویژگی را در مورد خود نمی‌دانستید اما حتما باید تلاش کنید تا از این هدیه ذاتی برای گسترش انرژی مثبت در میان دوستان و فامیل و برای داشتن زندگی بهتر استفاده کنید. یادتان باشد اجازه ندهید افراد بدبین این نور را از شما بگیرند و انرژی مثبت شما را از بین ببرند.

بیشتر بدانید : راز نهفته عدد ۲؛ هارمونی و تعادل

منبع : نیومرلوژیست

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …