خانه برندگان لاتاری ده واقعیت راجع به برندگان لاتاری

ده واقعیت راجع به برندگان لاتاری

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ده واقعیت راجع به برندگان لاتاری بسته هستند
528

ثروت الهام بخش

“وقتی در لاتاری برنده شدم می خواهم…”جمله ای است که بیشتر ما به زبان آورده ایم- یا حداقل به آن فکر کرده ایم. باوجود برنامه هایی نظیر جکپاتSuperEnaMax دویست و هشتاد و چهار میلیون یورویی سه شنبه ها، پاوربال ۱۱۵ میلیون دلاری آمریکا در روزهای چهارشنبه، و قرعه کشی افسانه ای ۱۳۰ میلیون یورویی یورومیلیونز، شما هم به فکر چگونه خرج کردن این همه پول می افتید.بیایید نگاه کوتاهی  به برندگان لاتاری بعد از برد بیاندازیم و ببینیم چطور جایزه خود را خرج می کنند…

حقیقت۱: ۴۴% برندگان لوتو تمامی جایزه خود را از دست می دهند.

خب اولین مورد حقیقتی تلخ برای شروع مقاله است اما در عین حال مهمترین موضوع هم هست. در کل وقتی که این همه راه برای تلف کردن پول وجود دارد چرا باید در لاتاری شرکت کرد ؟ درست است، حقیقت بسیار تلخی است وقتی می فهمیم بالغ بر نیمی از برندگان آنلاین لاتاری در طی ۵ سال بعد از نقطه تحول زندگیشان تا آخرین سنت پول خود را از دست می دهند. دلیلش چیست؟ تمام محققان براین باورند که برنده شدن لاتاری پیمودن نیمی از مسیر موفقیت است، و این بسیار مهم است که برندگان لاتاری کنترل خود را حفظ کنند و برای جایزه شان برنامه ای هدفمند داشته باشند.

حقیقت ۲: ۴۸% برندگان لوتو همچنان کار می کنند.

البته این درست است که ایده آل همه آدم ها برای بقیه زندگیشان پوشیدن حوله و نوشیدن شامپاین لب ساحل نیست. با وجود اینکه جایزه چند میلیون دلاری لاتاری به فرد حس استقلال مالی می دهد طوری که فکر می کند در تعطیلاتی دائمی به سر می برند، با این حال خیلی ها هم در کاری که انجام می دادند سرمایه گذاری می کنند و همچنان آن را ادامه می دهند. بر اساس آمار، ۱۵% برندگان لاتاری شغل های بهتری پیدا می کنند، ۴۵% از آنها هم برای خودشان سرمایه گزاری  و کارآفرینی می کنند.

حقیقت ۳: تنها ۵۵% برندگان لاتاری اعلام می کنند که خوشحال تر از قبل هستند.

طبق تحقیق گروه کاملوت( برگزار کنندگان لاتاری های یورومیلیونز در انگلیس)،تنها نیمی از برندگان خوش شانس لاتاری بر این باورند که زندگی شادتری نسبت به قبل از این ثروت غیرمنتظره دارند. ۶۵% می گویند این پول باعث استرس و بدهکاری زیادی شده و ۲۳% بدلیل قدرت خرید برای آنچه که دلشان می خواهد خوشحال هستند.
اگر چه ۴۳% از پاسخ دهندگان بر این باورند که برنده شدن در لاتاری بر میزان خشنودی و رضایت آنها از زندگی تاثیری نداشته، حتی ۲% هم که گفته اند این پول مشکلاتی را برایشان پیش کشیده است.

حقیقت ۴: ۸۳% از برندگان لاتاری جایزه خود را با خانواده تقسیم می کنند.

این آمار زیباییست، و واقعا باعث خرسندی است که مشخص می کند برندگان لاتاری انسان های خوش قلبی هستند.سه چهارم از برندگان ثروت خود را با والدین، خواهر برادر و فرزندان خود قسمت می کنند. علی رغم شور و همهمه ی برنده شدن در لاتاری، برندگان نهایتا در خاطرشان هست که ارزش های دنیا در خانواده و دوستان خلاصه می شود.

حقیقت ۵: ۹۰% برندگان لاتاری دوستان خود را از دست می دهند.

در نیمه‌ی خالی لیوان (این درست است که هر چیزی نیمه‌ی پر و خالی دارد) برنده شدن لاتاری، ۹۰% از برندگان سرخوش لاتاری دوستان خود را از دست می دهند. در واقع این موضوع به واقعیتی بر میگردد که وقتی شما افراد زیادی را خوشنود می کنید همیشه عده ای مخالف شما هم وجود دارند که نمی توانید آنها را  راضی نگه دارید.
جدایی از دوستان همیشه مشکل است، مخصوصا وقتی دلیل جدایی فقط حسادت باشد. اگرچه یک دوست واقعی در هر شرایطی با شما خواهد ماند، چرا که رابطه های واقعی همیشه باقدرت باقی خواهند ماند. بنابراین اگر دوستی را بعد از برد در لاتاری از دست دادید غصه نخورید و بدانید که دوست واقعی همیشه حامی شماست و از رابطه دوستی سو استفاده نمی کند. در واقع برد در لاتاری جایگاه هر کسی را در اطراف شما مشخص می کند.

حقیقت۶: تنها ۱% از برندگان لاتاری زیر تیغ جراحی های پلاستیک می روند.

همیشه باور بر این بوده که ثروت و تظاهر و خودنمایی گام به گام همراه هم هستند، اما آمار نشان می دهد همیشه هم اینطور نیست. در واقع تنها ۱% از برندگان لاتاری تصمیم به انجام عمل های زیبایی و جراحی پلاستیک می شوند.

حقیقت ۷: اکثر برندگان لاتاری به سفر می روند.

بعد از برنده شدن لاتاری، یکی از اولین چیزهایی که به ذهن می رسد استراحت و دست کشیدن از سرعت تحمیلی زندگی روزانه است. به همین خاطر بیشتر برندگان سفر می کنند! با همین جکپات پاوربال آمریکا در روزهای چهارشنبه که ارزشی برابر با ۱۱۵ میلیون دلار دارد شما می توانید به هر نقطه از دنیا سفر کنید. طبق نتایج حاصل از ارزیابی، ۳۸% از برندگان ممکن است مسافرت نکنند، ولی جابجا می شوند. ۷۵% از این برندگان خوش شانس آپارتمان های خود را به خانه های ویلایی تبدیل می کنند و ۲۴% در خارج از کشور ملک می خرند.

حقیقت ۸: ۸% از برندگان لاتاری فرزندان خود را به مدارس خصوصی انتقال می دهند.

وقتی خانه بزرگتری خریداری شد، و همه اهالی تعطیلات خوبی را گذراندند، زمان سر و سامان دادن اوضاع خانه فرا می رسد، و برای آن دسته از افراد بچه دار، رسیدن به تحصیلات فرزند مهمترین چیز است. به همین خاطر است که ۸% برندگان فرزندانشان را به مدارس خصوصی انتقال می دهند. خب به هر حال باید گفت موفقیت تنها به آنچه که خودت از آن آگاهی داری وابسته نیست، بلکه به اشخاصی هم که دانسته هایت را با آنها به اشتراک می گذاری ربط دارد.

حقیقت ۹: برندگان لاتاری وزن اضافه می کنند.

لذت بردن از یک زندگی خوب به همراه خود مسائلی را هم دارد، و یکی از مسئله ها اضافه وزن زیادی است. شاید دلیلش هرشب بیرون شام خوردن باشد یا بیکاری و بی خیالی زیاد،باشد آمار گویای این است که ۳۲% از برندگان لاتاری بعد از برد میزان زیادی وزن اضافه می کنند. البته این هم باعث خوشحالی است که ۱۲% از افرادی که آنقدر خوش شانس بوده اند که در لاتاری برنده شوند، در باشگاه های ورزشی ثبت نام می کنند.

 

حقیقت ۱۰: ۶۸% از برندگان لاتاری به شرکت کردن در لاتاری ادامه می دهند

اکثر برندگان لاتاری به خرید بلیط های لاتاری ادامه می دهند. با توجه به چشیدن مزه برد چنان پولهای هنگفتی، جای تعجب ندارد که آنها بیشتر می خواهند. شما هم می توانید با انتخاب عدد شانس خود و ثبت نام آنلاین  در لاتاری رویاهایتان را به میلیونر شدن نزدیک تر کنید و شانس خود را برای کسب ثروتی خارج از تجسم امتحان کنید.

با آرزوی خوش شانسی برای شما

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

روزانه ۵ دقیقه این کارها را انجام دهید تا به یک برنده موفق لاتاری تبدیل شوید

کتی و ریچارد براون از شهر ایپسویچ برنده شدن لوتو جکپات ۶.۱۲۳.۳۹۵ پوندی را جشن گرفتند. اگر …