خانه دانش لاتاری ۷ دلیل برای عدم ورود آفلاین به لاتاری‌ها

۷ دلیل برای عدم ورود آفلاین به لاتاری‌ها

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۷ دلیل برای عدم ورود آفلاین به لاتاری‌ها بسته هستند
416
لاتاری آفلاین

هر هفته تنها در انگلستان بیش از ۳۲ میلیون نفر بلیط لاتاری می‌خرند. تخمین زده می‌شود که در سراسر جهان ۶۰٪ از جمعیت بزرگسال به طور منظم در لاتاری شرکت می‌کنند. لاتاری‌ها معمولاً بزرگ بوده و هر سال بر عظمت‌شان افزوده می‌شود. لاتاری‌های ملی اغلب به خوبی سازماندهی می‌شوند و بلیط‌ها در گوشه و کنار خیابان‌ در دسترس هستند. اما امروزه بیشتر بازیکنان علاقه دارند که بصورت آنلاین در لاتاری شرکت کنند! چرا اغلب افراد از خرید بلیط از فروشگاه‌های محلی اجتناب می‌کنند؟ این سوال اهمیت ویژه ای دارد خصوصاً وقتی لاتاری‌های پاوربال و مگامیلیونز ایالات متحده، جکپات‌های عظیمی ارائه می‌کنند و بازیکنان از هر گوشه کره زمین بلیط‌های لاتاری را به صورت آنلاین خریداری می‌کنند.

۷ دلیل برای عدم ورود آفلاین به لاتاری‌ها

۱- فروشگاه‌های محلی دایره انتخاب وسیعی ارائه نمی‌کنند

بزرگترین لاتاری‌های جهان در ایالات متحده، اروپا و استرالیا برگزار می‌شوند. در صورتي که دائماً در حال سفر نباشيد تنها گزینه پیش روی شما براي برنده شدن در بزرگترين جکپات‌ها شرکت در لاتاری بصورت آنلاين است. می‌توانید با مقایسه میزان جکپات و شانس برنده شدن، انتخاب کنید که کدام لاتاری بهترین است و به هیچ وجه در موقعیت جغرافیایی خود محدود نمی‌شوید.

۲- پرداخت نقدی جوایز کوچک دردسر است

در ایالات متحده بیش از ۲ میلیارد دلار جایزه لاتاری در سال ۲۰۱۳ مطالبه نشده است. اکثریت قریب به اتفاق اینها جوایز کوچک هستند. برخی از افراد معمولاً جوایز كوچك را دریافت نمی‌كنند زیرا طی كردن مراحل مطالبه و دریافت این جوایز نوعی دردسر است، اما وقتی به طور آنلاین در قرعه كشی شرکت می‌كنید برد شما به طور خودكار به حساب‌تان واریز می‌شود.

۳- احتمال برنده شدن شما بسیار ناچیز است

از هر ۴ جکپات ۱ مورد توسط سندیکاها مطالبه می‌شود اما اکثر این سندیکاها مبتنی بر جمع‌های دوستانه هستند لذا قطعاً نمی‌توانید گزینه‌های جالبی در فروشگاه محل خود پیدا کنید. اما به صورت آنلاین می‌توانید به سندیکا‌هایی که قبلاً راه اندازی شده‌اند بپیوندید. همراه با سایر شرکت کنندگان در هر قرعه کشی با صدها ورودی بازی ‌کنید و شانس خود را برای برنده شدن جکپات بشدت افزایش ‌دهید.

۴- گم کردن بلیط معمول است

هنگامی‌که یک بلیط برنده در اختیار دارید خود را در معرض خطر قرار می‌دهید. خطر سرقت و گم کردن بلیط باعث شده است که بسیاری از برندگان لاتاری بلیط‌های برنده خود را در مبهم‎ترین مکان‌ها پنهان کنند. هنگامی‌که بصورت آنلاین در لاتاری شرکت می‌کنید بلیط فیزیکی شما در یک گاو صندوق نگهداری می‌شود و شما می‌توانید پس از اثبات مالکیت به بلیط و کلیه اسناد قانونی خود دسترسی داشته باشید در حالی‌که بلیط‌تان در مکانی کاملاً ایمن نگه داری می‌شود.

بلیط لاتاری

۵- قرعه کشی‌های جذاب را از دست می‌دهید

وقتی لاتاری‌های بزرگ بین المللی را بصورت آنلاین بازی می‌کنید گزینه‌های منحصر به فردی در اختیارتان قرار می‌گیرد. سرویس‌های فروش بلیط آنلاین لاتاری معمولاً بسته‌های چندگانه لاتاری را با تخفیف گسترده همراه با بلیط قرعه کشی‌های آینده و حتی اشتراک‌ لاتاری فعال را ارائه می‌کنند، بنابراین امکان ندارد که یک قرعه کشی را از دست دهید.

۶- سوابق خود را گم می‌کنید

اگر از طریق یک فروشگاه محلی در لاتاری شرکت ‌کنید بسادگی سوابق مربوط به میزان سرمایه گذاری و میزان برد خود را گم می‌کنید. در لاتاری آنلاین شما یک نمای کلی از خریدها و بردهای گذشته و کنترل کاملی بر حساب خود را دارید.

۷- خرید بلیط زمان‌بر است

چرا وقتی می‌توانید در عرض چند ثانیه بلیط‌های بخت آزمایی خود را روی موبایل یا کامپیوتر سفارش دهید وقت گرانبهای خود را صرف رفتن به فروشگاه و ماندن در صف احتمالی خرید بلیط کنید؟

منبع: د لاتر

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

ممکن است از خود بپرسید که آیا رویای شما برای برنده شدن در لاتاری محقق می‌شود؟ قطعاً کار آس…