خانه برندگان لاتاری بلیط بخت آزمایی ۱۰ میلیون دلاری و دزدی در روز روشن!

بلیط بخت آزمایی ۱۰ میلیون دلاری و دزدی در روز روشن!

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای بلیط بخت آزمایی ۱۰ میلیون دلاری و دزدی در روز روشن! بسته هستند
469
بلیط بخت آزمایی

 وسوسه ۱۰میلیون دلاری بلیط بخت آزمایی

اخیرا پلیس ایالت کالیفرنیا در امریکا مردی را به اتهام دزدی یک بلیط بخت آزمایی برنده با جایزه بزرگ ۱۰ میلیون دلار دستگیر کرد. دزدی زمانی اتفاق افتاد که برنده واقعی خوش شانس لاتاری در خواب بود. در حالی که آقای دزد ۳۵ ساله قصد داشت بلیط برنده لاتاری بادآورده خود را ارائه دهد تا جایزه میلیونی آن را دریافت کند، توسط پلیس دستگیر شد. به طور حتم این جایزه‌ای نبود که او انتظارش را داشته باشد.

اما ماجرا از چه قرار بود؟

دوست صمیمی آقای دزد که از پلیس درخواست کرده نامش فاش نشود، در تاریخ  ۲۰ دسامبر از یک فروشگاه محلی به نام بقالی شانس(Lucky Grocery Store) یک بلیط بخت آزمایی به قیمت ۳۰ دلاری میخرد به این امید که با برنده شدن اندک مبلغی جایزه، تعطیلات سال نو بهتری داشته باشد.

این برنده به ظاهر خوش شانس، پس از مطلع شدن از برد خود ابتدا به اشتباه تصور کرد که برنده ۱۰ هزار دلار شده است. او با این تصور به سرعت و با هیجان باورنکردنی به خانه برمی‌گردد و این خبر شگفت انگیز را با دو هم اتاقی خود در میان می‌گذارد.

روز بعد که او برای دریافت جایزه خود به فروشگاه مراجعه می‌کند، در کمال ناباوری متوجه می شود که بلیط بخت آزمایی او برنده جایزه بزرگ نبوده است. با شک کردن به موضوع و احتمال دزدی بلیط، ماجرا را به پلیس گزارش می‌دهد.

فردای آن روز هم ، هم اتاقی آقای برنده برای گرفتن جایزه به همان فروشگاه مراجعه می‌کند و کارمند فروشگاه اطلاعاتی در مورد پروسه تحقیقات پلیس و مقامات لاتاری به او نمی‌گوید. نتیجه تحقیقات مشخص می‌‌کند که آقای هم اتاقی یک بلیط لاتاری مشابه با بلیط اصلی خریده و آن را با بلیط برنده جا به جا کرده است.

طی ماموریتی مقامات لاتاری آقای هم اتاقی را برای دریافت جایزه دزدی دعوت می‌کنند که در نهایت به دستگیری او منجر می‌شود. پلیس در مصاحبه‌ای اعلام کرد برنده واقعی فعلا تا پایان انجام کلیه مراحل تحقیقات نمی‌تواند جایزه بزرگ خود را دریافت کند.

 منبع: بی بی سی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …