خانه برندگان لاتاری در گران‌ترین فروشگاه‌ های دنیا خرید کنید

در گران‌ترین فروشگاه‌ های دنیا خرید کنید

0 ثانیه خوانده شده
0
3,220

«رودیو درایو»، «خیابان پنجم یا فیفت اونیو» و بولوار لاس وگاس از گران‌ترین و شیک‌ترین محل‌های خرید دنیا هستند که بسیاری مشتاق گشت و گذار و خرید در آنها است. اما اگر کمی دقیق‌تر به داخل فروشگاه‌ها و برچسب قیمت‌ها نگاه کنیم، می‌بینیم حتی با حقوق یک ماه هم نمی‌توانیم از این فروشگاه ها خرید کنیم. اگر می خواهید در گران‌ترین فروشگاه‌های آمریکا گشتی بزنید، به جایزه بزرگتان بسیار نیاز خواهید داشت! ولی البته بهتر است بعد از خرید، به اندازه‌ی خوردن یک کاپوچینو هم پول باقی بگذارید!

اسکار دلا رنتا در نیویورک

اسکار دلا رنتا به‌عنوان گران ‌قیمت‌ ترین فروشگاه برند آمریکا در همه‌ی دنیا شناخته شده است. دلا رنتا یک برند بسیار معروف است که لباس‌های رسمی و شیکی را طراحی می‌کند.

به طور حتم از این فروشگاه بدون خریدن لباس‌های باشکوهش  و خرج کردن حدود ۳٫۲۶۷ دلار نمی توانید به راحتی خارج شوید چرا که به سختی بتوانید در چنین فروشگاه شیکی جلوی خرج کردن خود را بگیرید. البته اگر خواستید یک لباس مهمانی برای دوره همی برای خودتان بخرید، آماده‌ی پرداخت رقم دست‌ کم ۱۰ هزار دلاری باشید، مبلغی که با شانس خود و برنده شدن جایزه بزرگ کسب کرده‌اید.

جورجیو آرمانی در نیویورک

تصور کنید چقدر هیجان‌انگیز است که بعد از سال‌ها تماشای لباس‌های آرمانی فقط در مجله و عکس ها، بالاخره بتوانید به فروشگاه آرمانی رفته و یکی از آن لباس‌ مورد علاقه خود را بخرید! اگر ۲٫۸۸۱ دلار داشته باشید، می توانید یک خرید معمولی از شعبه‌ی آرمانی که در قلب نیویورک است داشته باشید. البته شاید با دیدن برچسب قیمت، از خرید پیراهن منصرف بشوید. البته همه می‌دانند کیف‌ و کفش های آرمانی بسیار گران است که بدون داشتن پول فراوان شاید فقط یک جفت کفش بتوان از آنها خرید.

شانل در نیویورک

بعضی چیزها هرگز از مد نمی‌افتند. اصلا به همین دلیل است که برند شانل هنوز یکی از محبوب ترین برندهای مد دنیا است. برندی که سال‌ها پیش کوکو شانل پایه‌گذاری کرد.

امروزه این خانه‌ی مد خیلی بیشتر از لباس‌ هایی که به آن معروف است، می‌فروشد. شانل طیف وسیعی از اقلام تزئینی، عطر و لوازم آرایشی نیز تولید می‌کند. بنابراین قابل‌ درک است که هر مشتری، حداقل مبلغی در حدود ۲٫۱۱۵ دلار در این فروشگاه خرج کند. هر چه باشد این ‌جا شانل است!

الکساندر مک کویین در نیویورک

اگر چیزی در شان دوشس کمبریج باشد، حتما در شان ما نیز هست و برای ما هم خوب است! البته از برند الکساندر مک کویین حرف می‌زنیم، یکی از معروف‌ترین خانه‌های مد در انگلیس و یک برند مد برجسته در دنیا.

البته که لباس عروسی کیت میدلتون را در شعبه‌ی نیویورک مک کویین پیدا نمی‌کنید، اما خیال‌تان راحت باشد که داخل فروشگاه پر است از انواع پوشاک مردانه و زنانه که بسیار زیبا و برازنده طراحی شده‌اند. البته بهتر است اول کارت اعتباری خود را بررسی کنید که به اندازه‌ی کافی پول همراه داشته باشید!

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …