خانه برندگان لاتاری داستان واقعی زندگی یک برنده لاتاری

داستان واقعی زندگی یک برنده لاتاری

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای داستان واقعی زندگی یک برنده لاتاری بسته هستند
1,265
برنده لاتاری

داستان بورلی هیلبیلیز و زندگی یک برنده لاتاری

برنده شدن در لاتاری نهایت رویا به نظر میاد مگر اینکه کل پول جایزه بزرگ را خرج کنید و از نظر اقتصادی خودتان را نابود کنید. در این مطلب به داستان واقعی زندگی یک برنده لاتاری می‌پردازیم که مشابه با داستان شوی تلویزیونی امریکایی بورلی هیلبیلیز با ژانر کمدی خانوادگی (۱۹۹۳) تمام ثروت خود را به باد داده است.

خلاصه داستان شو تلویزیونی بورلی هیلبیلیز این است: «جد کلمبت» مردی ساده است و پس از اینکه به نفت دست پیدا می‌کند به همراه اقوام خود به بورلی هیلز نقل مکان کرده و در زندگی لاکچری جدید خود اتفاقات بسیاری را تجربه می‌کند. اما داستان برنده بی‌تدبیر لاتاری ما چیست؟

ویلیام پست سوم ملقب به «رفیق»، در سیرک کار می‌کرد و زمانی را در زندان گذرانده بود. او بی انگیزه و بی هدف، ناامید از رسیدن به درآمدی کافی برای گذران زندگی به نظر می‌رسید. درحالیکه در سن ۴۰ سالگی تنها چند دلار به نامش بود، برنده بیش از ۱۶ میلیون دلار در لاتاری پنسیلوانیا شد.

تنها پس از گذشتن سه ماه از برد لاتاری سال ۱۹۸۸، ویلیام ۵۰۰ هزار دلار بدهی به بار آورد. بخشی از بدهی بابت خرید یک هواپیمای دو موتوره بود درصورتی که او حتا گواهینامه پرواز نداشت. اوضاع زمانی بدتر شد که برادر این برنده لاتاری به اتهام نقشه و برنامه ریزی برای قتل او محکوم شد.

پرداخت سالیانه جایزه بزرگ رویایی او پس از کسر مبلغ مالیات، بدون آینده نگری خرج شد و در اوایل سال ۱۹۹۰ او مجبور به اعلام ورشکستگی شد. این برنده نا‌لایق، در سال ۲۰۰۶ در سن ۶۶ سالگی به دلیل مشکلات تنفسی از دنیا رفت. وکیل مسئول رسیدگی به مسائل ورشکستگی او -جان لاتر- اعلام کرد داستان واقعی زندگی او مشابه با داستان کمدی بورلی هیلبیلیز است. او هر کاری را که از یک فرد یک شبه میلیونر شده انتظار می‌رود انجام داده است. او بیان کرد زمانی شما یک لپ تاپ نیاز دارید و آن را می خرید، اما آقای برنده ما همان لپ تاپ را دیده و ۳۰ عدد از آن را خریده است. آیا شما ترجیح نمی‌دهید که به جای خریدن ۳۰ عدد کامپیوتر در املاک سرمایه گذاری کنید؟ گاهی اوقات خودکرده را تدبیر نیست.

منبع: آر دی دات کام

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …