خانه برندگان لاتاری داستان واقعی؛ خانمی که نباید برنده لاتاری می‌شد ولی شد!

داستان واقعی؛ خانمی که نباید برنده لاتاری می‌شد ولی شد!

3 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای داستان واقعی؛ خانمی که نباید برنده لاتاری می‌شد ولی شد! بسته هستند
862
برنده لاتاری

خانمی که نباید برنده لاتاری می‌شد ولی شد!

گلوریا مک کنزی با عنوان تنها فردی که تا کنون توانسته به تنهایی برنده بالاترین مبلغ جک پات در تاریخ باشد ۸۴ سال سن دارد.

در ماه مارس ۲۰۱۳، گلوریا مک کنزی ۸۴ ساله از ایالت فلوریدای امریکا با خرید ۵ بلیط، برنده جایزه بزرگ ۵۹۰٫۵ میلیون دلار شگفت انگیز لاتاری پاوربال امریکا شد. مک کنزی که تقریبا هیچ گاه در زندگی برنده قرعه کشی نشده بود در زمان تحویل جایزه بزرگ خود رازی را افشا کرد. او زمانی که تصمیم به خرید بلیط لاتاری از یک سوپر مارکت گرفت یک خانم جوان، میندی کراندل ۳۴ ساله، به وی اجازه داد که بدون نوبت داخل صف خرید بلیط رفته و جلوی او بایستد. اتفاقی که خوشبختانه در خرید بلیط به صورت آنلاین هیچ گاه رخ نمی‌دهد.

بیشتر بخوانید:چرا “لاتاری آنلاین”؟

خانم کراندل به طور ناخودآگاه اجازه داده تا گلوریا بلیط برنده پاوربال را خریداری کند. جالب است بدانید این صف برای خرید بلیط لاتاری با سیستم انتخاب خودکار اعداد بوده است. یعنی افراد دخالتی در انتخاب ترکیب اعداد بلیطشان نداشتند. اگر خانم کراندل مهربان جای خود را در صف به گلوریا نمی‌داد شاید الان او برنده خوش شانس لاتاری بود. البته برخی متخصصان بر این باورند حتا اگر خانم کراندل این لطف را در حق گلوریا نمی‌کرد ممکن بود باز هم برنده این لاتاری نباشد. چراکه زمان بندی عوض شده بود و یقینا این ترکیب اعداد دوباره به دست نمی آمد. چراکه همه چیز باید در کمتر از میلی ثانیه رخ دهد تا به عنوان برنده انتخاب شوید.

بعد از شنیدن خبر برنده شدن گلوریا، کراندل در مصاحبه‌ای به خبرنگاران بی بی سی گفت که از کرده خود پشیمان نیست زیرا «در هر اتفاق حکمتی نهفته است!»

کراندل که مادر دو کودک است آن روز به همراه دختر ۱۰ ساله خود در صف ایستاده بود. گلوریا بدون رعایت نوبت وارد صف شد و صندوقدار مانع گلوریا شد و نوبت خرید بلیط را به کراندل داد. اما کراندل به دلیل احترام اجازه داد اول گلوریا بلیط خود را خریداری کند و تنها یک «شما بفرمایید» برایش حدود ۵۹۰ میلیون دلار هزینه داشت.

بعد از این اتفاق همکاران و دوستان خانم کراندل مدت‌ها با او شوخی می‌کردند و حتا گاهی کار به سرزنش و مواخذه هم کشیده می‌شد. چراکه قرار بود او این بلیط را به صورت مشارکتی برای همکاران محل کارش خریداری کند . ولی او در جواب همکاران تنها آرزو کرد که این مبلغ هنگفت جایزه برای مک کنزی و خانواده‌ی او با برکت باشد و در ادامه با اشاره به دو دختر خود گفت او چیزی دارد که با پول نمی‌توان به دست آورد.

زمانی که شما می‌توانید به صورت آنلاین در بخت آزمایی پاوربال شرکت کنید، آیا دلیلی برای در صف ایستادن وجود دارد؟

خوشبختانه در لاتاری آنلاین هیچ کس نمی‌تواند جای شما را در صف بگیرد. سایت لاتاری دات کام امکان خرید بلیط معتبرترین بخت آزمایی‌های دنیا را برای شما فراهم کرده است. تنها کافی است به ما ملحق شوید و بلیط بخرید و منتظر شانستان بمانید. نهایت شانس را برایتان آرزو داریم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید...
Print this page

Print

Pin on Pinterest

Pinterest

Tweet about this on Twitter

Twitter

Share on LinkedIn

Linkedin

Share on Facebook

Facebook

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …