خانه برندگان لاتاری داستان‌های برندگان لاتاری: لاتاری انگلستان

داستان‌های برندگان لاتاری: لاتاری انگلستان

6 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای داستان‌های برندگان لاتاری: لاتاری انگلستان بسته هستند
619
برندگان لاتاری

دو برنده خوش شانس لاتاری از دوبلین، جکپات ۷،۷۷۳،۹۸۸ یورویی لاتاری انگلستان را به اشتراک گذاشتند.
برندگان لاتاری از دوبلین پس از تطبیق صحیح همۀ شماره‌های برنده هر یک مبلغ ۳،۸۸۶،۹۹۹ یورو دریافت کردند این دو نفر اولین برندگان لاتاری سال ۲۰۲۰ لاتاری انگلستان بودند.
شماره‌های برنده برای قرعه‌کشی اصلی: ۰۱، ۰۳، ۲۰، ۲۲، ۳۹، ۴۴ و عدد بونوس ۱۶ بود.
هیچ یک از این دو دارنده خوش شانس بلیط برنده هنوز برای مطالبه جکپات خود حاضر نشده‌اند و لاتاری ملی از شرکت کنندگان بخت آزمایی در دوبلین درخواست کرده تا بلیط‌های خود را دوباره بررسی کنند. سخنگوی لاتا‌‎ری انگلیس اظهار داشت: «این یک فرصت فوق‌العاده برای شرکت کنندگان دوبلین است. دو نفر صبح امروز را به عنوان میلیونرهای جدید با ثروتی بالغ بر ۴ میلیون یورو شروع کرده‌اند».
«ما از همۀ افرادی که ممکن است بلیط‌های لاتاری خود را در آخرین روزها و در دوبلین خریداری کرده‌اند درخواست می‌کنیم تا بلیط‌های خود را با دقت بررسی کنند تا ببینند که آیا برنده جکپاتی به ارزش ۳،۸۸۶،۹۹۹ یورو شده‌اند یا خیر».
این اولین بار است که جکپات لاتاری انگلستان از ماه می سال ۲۰۱۷ بین برندگان لاتاری به اشتراک گذاشته می‌شود. آخرین بار یک جکپات ۱۲.۳ میلیون یورویی بین دو بازیکن از دونگال و وستمیث تقسیم شد.

در این مطلب به داستان‌های جذاب تعدادی از برندگان لاتاری انگلستان می‌پردازیم.

داستان‌های برندگان لاتاری انگلستان

یورومیلیونز در ماه فوریه تغییر می‌کند

یورومیلیونز

 

موسسه کملوت که برگزار کننده لاتاری در انگلستان است به بازیکنان لاتاری اعلام کرده که یورومیلیونز بزودی اولین قرعه‌کشی فوق العاده خود را برگزار می‌کند. جکپات ارائه شده ۱۳۰ میلیون یورو تضمین شده است.
با تغییرات اخیر در بازی، شرکت کنندگان لاتاری یورومیلیونز در صورت ادامه روند انتقال جکپات می‌توانند سقف جکپات جدیدی به ارزش۲۰۰ میلیون یورو در دسترس داشته باشند.
جنی بلاگ Jenny Blogg مدیر فروش شرکت کملوت گفت: «تغییرات جدید در یورومیلیونز فقط خبرخوبی برای بازیکنان محسوب نمی‌شود بلکه خبر خوبی برای فروشگاه‌های فروش بلیط نیز محسوب می‌شود. ما مرتباً شاهد افزایش قابل توجه فروش در مورد جکپات‌های تصاعدی یورومیلیونز هستیم و با احتمال وقوع بیشتر این اتفاق، فروشندگان بلیط لاتاری می‌توانند انتظار کمیسیون‌های افزایش یافته را داشته باشند، اتفاقی که منجر به رشد درآمد آن‌ها می‌شود. مهم‌تر از این، ما به لطف تغییرات صورت گرفته منتظر افزایش کمک‌های خیریه هستیم. این مبلغ علاوه بر ۳۰ میلیون پوندی است که هر هفته از سوی برگزار کننده لاتاری و به کمک فروشندگان خرد به پروژه‌های عام المنفعه در سراسر انگلستان اختصاص داده می‌شود».

جیسون و آلیسون مک دونالد

داستان برندگان لاتاری: جیسون و آلیسون مک دونالد Jason & Alison Mc Donald

در زنجیره‌ای از شانس‌های پیاپی، یک زن و شوهر از انگلستان نه تنها در لاتاری انگلستان ۲ میلیون پوند به دست آوردند بلکه خبری دریافت کردند مبنی بر این‌که پسر ۱۵ ساله آن‌ها، ایوان، سرطان را شکست داده است.
جان و آلیسون مک دونالد با دریافت خبرهای باورنکردنی مبنی بر این‌که فرزندشان کاملاً سالم بوده و سرانجام عاری از سلول‌های سرطانی است سال نو را به بهترین حالت ممکن آغاز کردند. این دو نفر که از برندگان لاتا‌‎ری ایالت دورهام، انگلستان محسوب می‌شوند به مقامات لاتاری گفتند که فقط سه روز پس از برنده شدن ۲ میلیون پوند در لاتاری انگلستان به آن‌ها خبرهای بهتری در مورد پسرشان داده شد.
این پدر ۶۲ ساله گفت که وقتی او شماره‌های برنده را بررسی کرد احتمال می‌داد که برنده جایزه‌ای حداقلی شده باشد. با این حال درست مانند اکثر برندگان لاتاری وی نیز پس از مدتی متوجه شد که در واقع شماره‌های بلیط وی با شش شماره برنده لاتاری انگلستان مطابقت دارند.
پدر خوش شانس که مأمور امنیتی اکنون بازنشسته است گفت که پسرش بیشتر سال را به دلیل ابتلا به سرطان خون تحت شیمی ‌درمانی قرار داشته است. او در گفتگو با یک نشریه گفت: «دقیقاً مثل این است که همۀ رویاهای یک عمر ظرف سه روز محقق شوند».
وی در ادامه گفت که او اغلب هفته‌ای ‌۷۰ ساعت به عنوان محافظ امنیتی کار کرده است. همسر وی، آلیسون نیز در یک مرکز بینایی سنجی کار می‌کند اما پس از برنده شدن در لاتاری انگلستان، هر دو تصمیم به ترک کار خود گرفتند.
جیسون می‌گوید: «همه آرزوی برنده شدن در قرعه کشی کریسمس را دارند و فکر می‌کنند که چنین اتفاقی چقدر شگفت انگیز خواهد بود اما من و آلیسون هرگز باور نمی‌کردیم که ممکن است برای ما اتفاق بیافتد».
این واقعیت که فرزندشان اکنون سرطان را شکست داده هم یک اتفاق شگفت انگیز دیگر است. این خانواده می‌گویند آن‌چه در سال ۲۰۲۰ برای آن‌ها رخ داده غیر قابل باور بوده است.
آلیسون گفت: «این شگفت انگیزترین احساسی است که تا کنون داشته‌ام».

برندگان لاتاری

بیمار سرطانی در راه آخرین جلسه شیمی‌درمانی ۲۰۰،۰۰۰ دلار برنده می‌شود

این زوج بریتانیایی تنها برندگان لاتاری نیستند که در لاتاری و سرطان شانس آورده‌اند.
رونی فاستر Ronnie Foster از پینک هیل، کارولینای شمالی، گفت که او ابتدا یک بلیط ۱ دلاری را خریداری کرد و ۵ دلار نیز برنده شد. با این حال تصمیم گرفت که از برد ۵ دلاری خود استفاده کند و دو بلیط لاتاری فوری نیز خریداری کند.
وی در حالی که به آخرین جلسه شیمی ‌درمانی خود می‌رفت پوشش روی بلیط‌ها را خراش داد. بلیط اول برای او آورده‌ای به همراه نداشت اما بلیط دوم ۲۰۰ هزار دلار ارزش داشت.
او در گفتگو با مقامات لاتاری گفت: «من از دیدن آن همه صفر روی بلیط منجمد شدم. تا وقتی که بلیط را به کارمند پشت پیشخوان دادم تا اسکن کند نمی‌توانستم چنین بردی را باور کنم».
فاستر، یک کارگر بازنشسته وزارت حمل و نقل و در حال مبارزه با سرطان روده بزرگ است. تبدیل شدن به یکی از برندگان لاتاری در پایان دوره درمانی روز خوب وی را بهتر و بهتر کرد.
فاستر گفت: «من خوشحال بودم چون این آخرین جلسه دوره شیمی ‌درمانی من بود. برنده شدن در این روز باعث شد روز شانس من کامل شود».
وی گفت که پول جایزه صرف پرداخت برخی از هزینه‌های درمانی وی که تحت پوشش بیمه درمانی نیستند خواهد شد. وی هم‌چنین اظهار داشت که بقیه پول جایزه را برای آینده پس انداز می‌کند.
پس از کسر مالیات، فاستر ۱۴۱.۵۰۱ دلار به خانه برد.

منبع: پلی یوکی لاتاری

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…