خانه برندگان لاتاری ژاوی، نماد یک خوش بخت و خوش شانس واقعی!

ژاوی، نماد یک خوش بخت و خوش شانس واقعی!

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ژاوی، نماد یک خوش بخت و خوش شانس واقعی! بسته هستند
2,508
ستاره جاودان جام جهانی

این روزها بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال از ۱۴ ژوئن در کشور روسیه شروع شده است و کل دنیا را تحت شعاع خود قرار داده است و روزهای شانس و اقبال برای تیم های فوتبال است. ستارگان قدیم و جدید دنیای فوتبال برای این رویداد لحظه شماری می کنند. جالب دانستیم در این حال و هوای فوتبالی یک اتفاق جالب را برایتان به تصویر بکشیم.

ژاوی، نماد یک خوش بخت و خوش شانس واقعی!

ژاوی ستاره درخشان تیم بارسلونا که بیش از ۳۰ عنوان در زندگی فوتبالی اش به دست آورده است نه تنها برنده لالیگا، جام حذفی اسپانیا، لیگ قهرمانان، سوپر جام اسپانیا، جام یوفا، جام باشگاه‌های جهان، جام ملت های اروپا ، سوپر جام اروپا و جام جهانی بوده است بلکه برنده شدن در لاتاری را هم به افتخاراتش اضافه کرده است و در نهایت ناباوری برای شما، او از این موضوع اطلاع نداشته است.

این قرعه‌کشی بخشی از کمپین حساب‌های سپرده بانک دوحه در قطر بود که برای سپرده گذاران خود قرعه‌کشی ویژه‌ای برگزار کرد. در مصاحبه‌ای ژاوی عنوان کرد که برنده شدن یک میلیون ریال قطر برایش غیرمنتظره اما شگفت انگیز بوده است. او در ادامه توضیح داد که حساب سپرده خود را در روز ۵ دسامبر ۲۰۱۶ پیرو تبلیغات بانک برای سپرده‌گذاری در بانک دوحه و به امید شانس میلیونر شدن افتتاح کرده است و شانس به او روی کرده است. او از این کار خود ابراز خوشحالی کرد و از بانک دوحه برای محیا کردن چنین فرصتی تشکر کرد.

مهم نیست که ثروتمند هستید یا درآمدی متوسط دارید، مهم این است که برنده شدن در قرعه کشی اتفاقی نیست. یک باور مستمر و تلاشی ادامه‌دار برای به حقیقت پیوستن موفقیت‌ها و شادی‌ها در زندگی است. بازی‌های لاتاری در دنیا برای بسیاری از افراد جذاب است. در میان فوتبالیست‌ها حتی کوین ا کانر هم روزی برنده ۱٫۲ میلیون دلار شده است پس شانس برای همه افراد ثروتمند و فقیر یکسان است و امیدوار بودن، استمرار و باور به برنده شدن راز بخت آزمایی است. با ثبت نام در تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان لاتاری دات کام شانس خود را امتحان کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …