خانه برندگان لاتاری خوش شانسی در روز بدشانسی!!

خوش شانسی در روز بدشانسی!!

15 ثانیه خوانده شده
0
2,899
روز

مرد جوانی از اهالی اَشفورد (Ashford)، روز جمعه ۱۳ اکتبر سالِ ۲۰۱۷،  با برنده شدنِ جایزه‌ی ۱ میلیون پوندی در قرعه کشی ویژه‌ی مگامیلیونز طلسم را شکست. (بر اساسِ خرافات، جمعه‌ی سیزدهمِ ماه، روز بدشانسی است.) او این بازی را از طریقِ برنامه ای که روی گوشی اش نصب کرده بود، برنده شد.

چارلی هورتونِ (Charley Horton) که ۲۲ سال دارد، در بخشِ نگهداری از زیرساخت های راه آهن کار می‌کند، می‌گوید از اِما فیشِر (Emma Fisher)، دوست دخترِ ۲۰ ساله اش، تشکر می‌کند که قرعه‌کشیِ ویژه را به او یادآوری کرده بود:

«ما روز جمعه‌ی سیزدهم، قبل از رفتن به سینما، برای دیدنِ فیلم تازه اکران شده ی ترسناکی به اسمِ “تشریفاتِ مذهبی” (The Ritual)، مشغول لذت بردن از نهار بودیم. قبل از خوردنِ دسر، اِما اشاره کرد که امروز قرعه‌کشیِ جمعه‌ی سیزدهمِ یورومیلیونز است، پس ما با استفاده از برنامه‌ی گوشی، نفری یک بلیت خریدیم و به شوخی گفتیم که شاید این جمعه‌ی سیزدهم برای ما خوش شانسی بیاورد!»

 

اسرار آمیز!

عصرِ همان‌روز، چارلی به خانه برگشت و در حین تماشای سریال ‘The Fast and the Furious’ شروع به رویابافی کرد: اگر جایزه را برنده شود، می‌تواند ماشینی که در سریال می‌بیند را بخرد.

«فکر کردن درباره‌ی آن رویا ادامه داشت و هم زمان ایمیلی از کَمِلوت (Camelot) دریافت کردم که اطلاع می‌داد خبرهایی در مورد بلیت من وجود دارد … عجیب و اسرار آمیز! »

در حالی که انرژیِ ناخودآگاهِ چارلی، به او القا می‌کرد که برنده است، ذهنِ خودآگاهش، برنده شدن را قبول نمی‌کرد. یکشنبه صبح، چارلی با ورود به سیستمِ حسابش، کشف کرد که ۱ میلیون پوند برنده شده است.

«از آن لحظه، تصویر مبهمی در ذهنم مانده، دیوانه شده بودم. روز یکشنبه، یک‌بار دیگر کَمِلوت، بُرد را تأیید کرد. به مادر و خواهرهایم خبر دادم، همه‌ی آن‌ها گفتند من خیلی خوش شانسم و به همین دلیل این اتفاق برایم افتاده. من همیشه می‌دانستم که خوش‌شانس هستم، اما باز هم می‌لرزیدم چون ۱ میلیون پوند، از مقیاس شانس هم فراتر است!»

 

بازگشت به کار

چارلی، علی‌رغم برنده شدنِ مبلغی که زندگی را متحول می‌کند، همان شب سر کارش برگشت. با تیمش به بوگنور-ریجِس (Bognor Regis) سفر کرد و با آمادگی کامل، ادامه‌ی روز را به کار پرداخت. او قبلاً در فیس‌بوک پستی درباره‌ی این که جمعه‌ی سیزدهم برای او خوش شانسی به همراه دارد، گذاشته بود.

«بعضی از بچه‌ها، زیرِ پُستم اظهارنظرهایی کرده بودند. وقتی سوار وَن شدم، آن‌ها شوخی‌هایی درباره‌ی میلیونر بودن می‌کردند و فکر می‌کردند من دیوانه ام که به کارم ادامه می‌دهم. اما من سخت کار کردن را، دوست دارم و قصد ندارم از کارم کناره‌گیری کنم. من هم چنان به شیفت‌های ۱۲ساعته‌ی کارم می‌روم و بدون شک شوخی‌های همکارانم درباره‌ی میلیونر بودن، ادامه خواهد داشت.»

 

یک خانه

چارلی رویاهایی درباره‌ی اتومبیل های خارق العاده تندرو داشت. حالا پول در بانک است و نقشه هایش به نظر قابل اجرا می‌رسد اما در ابتدای لیست، خریدِ خانه‌ای جدید برای زندگی با اِما و پرداختِ وامِ ماشینش یک فولکس واگُن پولو جی تی (VW Polo GT) قرار دارد.

«فکر کردن به این که می‌توانم خانه بخرم و دیگر مجبور به پرداخت اجاره نیستم، شگفت‌انگیز است. این قطعاً مهم‌ترین خرید در لیستم است. من رویای خریدِ اتومبیلِ تندرو داشتم، اما در زندگیِ واقعی، فعلاً به فولکس واگنم قانعم و به فکر یک سرمایه‌گذاری مطمئن برای آینده‌ی زندگی‌مان هستم.»

این زوج مقداری هم خرج‌های بیهوده، مثل سفری رویایی به نیویورک و خریدهایی برای قفسه‌ی کفش‌هایشان خواهند داشت.

«من عاشق کفش هستم، به خصوص کفش ورزشی که تعداد زیادی از آن‌ها دارم، بعضی از آن‌ها را هنوز نپوشیدم ولی نمی‌توانم دست از خریدنشان بردارم. از زمانی که برنده شده‌ام دو جفت خریده‌ام. اگر همین‌طور ادامه دهم به اتاقی برای کفش‌هایم (البته در خانه‌ی جدیدمان) احتیاج خواهم داشت.»

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …